Jak opravit chybu Mfc80u.dll, která nebyla nalezena nebo chybí

Chyby Mfc80u.dll jsou způsobeny situacemi, které vedou k odstranění nebo poškození souboru DLL mfc80u.

V některých případech mohou chyby mfc80u.dll znamenat problém s registrem, problém s virem nebo škodlivým softwarem nebo dokonce selhání hardwaru.

Chybová zpráva mfc80u.dll se může vztahovat na jakýkoli program nebo systém, který by mohl použít soubor v kterémkoli z operačních systémů společnosti Microsoft, včetně Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP a Windows 2000.


Chyby Mfc80u.dll

Existuje několik různých způsobů, jak se mohou chyby mfc80u.dll zobrazit ve vašem počítači. Zde jsou některé z běžnějších způsobů, jak byste mohli vidět chyby mfc80u.dll:

 • Mfc80u.dll nebyl nalezen
 • Start této aplikace se nezdařil, protože mfc80u.dll nebyl nalezen. Tento problém může vyřešit přeinstalování aplikace.
 • Nelze najít [PATH] mfc80u.dll
 • Soubor mfc80u.dll chybí.
 • Nelze spustit [APLIKACI]. Chybí požadovaný komponent: mfc80u.dll. Nainstalujte si prosím znovu [APPLICATION].

Chybové zprávy Mfc80u.dll se mohou objevit při používání nebo instalaci určitých programů při spuštění nebo vypnutí systému Windows nebo dokonce během instalace systému Windows.

Kontext chyby mfc80u.dll je důležitá informace, která vám při řešení problému pomůže.

Jak opravit chyby Mfc80u.dll

Nestahujte soubor mfc80u.dll z webu „Stažení DLL“. Existuje mnoho důvodů, proč je stahování souboru DLL špatný nápad. Pokud potřebujete kopii mfc80u.dll, je nejlepší ji získat z původního, legitimního zdroje.

Spusťte Windows v nouzovém režimu a proveďte některý z následujících kroků, pokud nemůžete běžně přistupovat k systému Windows kvůli chybě mfc80u.dll.

 1. Stáhněte si aktualizaci zabezpečení MFC Microsoft Visual C ++ 2005 Service Pack 1 Redistributable Package a spusťte ji. Tím nahradíte / obnovíte mfc80u.dll nejnovější kopií poskytnutou společností Microsoft.

  Pro tuto aktualizaci máte od společnosti Microsoft k dispozici několik možností stažení na základě verze systému Windows, kterou jste nainstalovali: x86 (32bitová) nebo x64 (64bitová).

  Snažte se tento krok dokončit. Použití této aktualizace je téměř vždy řešením chyb mfc80u.dll.

 2. Obnovte mfc80u.dll z koše. Nejjednodušší možnou příčinou "chybějícího" souboru mfc80u.dll je to, že jste jej omylem smazali.

  Pokud máte podezření, že jste omylem smazali soubor mfc80u.dll, ale koš jste již vyprázdnili, můžete obnovit soubor mfc80u.dll pomocí bezplatného programu pro obnovu souborů.

  Obnovení odstraněné kopie souboru mfc80u.dll pomocí programu pro obnovení souboru je chytrý nápad, pouze pokud jste si jisti, že jste soubor odstranili sami a že předtím, než jste to udělali, fungoval správně.

 3. Spusťte antivirovou / malware kontrolu celého systému. Některé chyby mfc80u.dll mohou souviset s virem nebo jinou malwareovou infekcí v počítači, která poškodila soubor DLL. Je dokonce možné, že chyba mfc80u.dll, kterou vidíte, souvisí s nepřátelským programem, který se maskuje jako soubor.

 4. Pomocí nástroje Obnovení systému můžete vrátit poslední změny systému. Pokud máte podezření, že chyba mfc80u.dll byla způsobena změnou provedenou v důležitém souboru nebo konfiguraci, může problém vyřešit Obnovení systému.

 5. Přeinstalujte program, který produkuje chybu mfc80u.dll. Pokud dojde k chybě mfc80u.dll při použití konkrétního programu, může pomoci přeinstalování tohoto programu.

 6. Nainstalujte si všechny dostupné aktualizace systému Windows. Mnoho aktualizací Service Pack a dalších oprav nahrazuje nebo aktualizuje některé ze stovek distribuovaných souborů DLL společnosti Microsoft ve vašem počítači. Soubor mfc80u.dll lze zahrnout do jedné z těchto aktualizací.

 7. Vyzkoušejte paměť a poté otestujte pevný disk. Většinu řešení potíží s hardwarem jsme nechali na poslední krok, ale paměť a pevný disk vašeho počítače lze snadno otestovat a jsou nejpravděpodobnějšími součástmi, které by mohly způsobit chyby mfc80u.dll při jejich selhání.

  Pokud některý z testů hardware selže, co nejdříve vyměňte paměť nebo vyměňte pevný disk.

 8. Opravte instalaci systému Windows. Pokud výše uvedené pokyny pro řešení potíží se soubory mfc80u.dll výše nejsou úspěšné, mělo by provedení opravy nebo instalace při spuštění obnovit všechny soubory DLL systému Windows do jejich pracovních verzí.

 9. Použijte bezplatný čistič registru k opravě problémů souvisejících s mfc80u.dll v registru. Bezplatný program pro vyčištění registru vám může pomoci odebráním neplatných položek registru mfc80u.dll, které mohou způsobovat chybu DLL.

  Zřídka doporučujeme používat čističe registru. Tuto možnost jsem zahrnul jako pokus „poslední instance“, než přijde další destruktivní krok.

 10. Proveďte čistou instalaci systému Windows. Čistá instalace systému Windows vymaže vše z pevného disku a nainstaluje novou kopii systému Windows. Pokud žádný z výše uvedených kroků chybu mfc80u.dll neopraví, měl by to být váš další postup.

  Během čisté instalace budou vymazány všechny informace na vašem pevném disku. Ujistěte se, že jste provedli nejlepší možný pokus o opravu chyby mfc80u.dll pomocí kroku odstraňování problémů před provedením čisté instalace.

 11. Odstraňte problém s hardwarem, pokud chyby mfc80u.dll přetrvávají. Po čisté instalaci Windows může váš problém DLL souviset pouze s hardwarem.