Jak opravit Wing32.dll nebyl nalezen nebo chybí chyby

Chyby aplikace Wing32.dll jsou způsobeny situacemi, které vedou k odstranění nebo poškození souboru DLL aplikace wing32.

V některých případech mohou chyby wing32.dll znamenat problém s registrem, problém s virem nebo škodlivým softwarem nebo dokonce selhání hardwaru.

Chybová zpráva wing32.dll se může vztahovat na jakýkoli program nebo systém, který by mohl soubor využívat v kterémkoli z operačních systémů společnosti Microsoft, včetně Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP a Windows 2000.


Chyby Wing32.dll

Existuje několik různých způsobů, jak se ve vašem počítači mohou zobrazit chyby wing32.dll. Zde jsou některé z běžnějších způsobů, jak byste mohli vidět chyby wing32.dll.

 • Wing32.dll nebyl nalezen
 • Start této aplikace se nezdařil, protože nebyl nalezen wing32.dll. Tento problém může vyřešit přeinstalování aplikace
 • Nelze najít [PATH] wing32.dll
 • Soubor wing32.dll chybí
 • Nelze spustit [APLIKACI]. Chybí požadovaný komponent: wing32.dll. Nainstalujte si prosím znovu [APPLICATION]

Kontext chyby wing32.dll je důležitá informace, která vám pomůže při řešení problému.

Chybové zprávy Wing32.dll se nejčastěji zobrazují, když se pokoušíte hrát určité počítačové hry jako Monopoly, Scrabble nebo Civil War Generals 2. Běžným důvodem chyby je, že se hra pokouší spustit v novější verzi systému Windows, i když byl navržen pro práci pouze se systémem Windows XP.

Chyby wing32.dll se mohou zobrazit také při používání nebo instalaci určitých programů, při spuštění nebo vypnutí systému Windows nebo dokonce během instalace systému Windows.

Jak opravit chyby Wing32.dll

Nestahujte wing32.dll z webu pro stahování DLL. Existuje mnoho důvodů, proč je stahování souboru DLL špatný nápad. Pokud potřebujete kopii aplikace wing32.dll, je nejlepší ji získat z původního, legitimního zdroje.

Spusťte systém Windows v nouzovém režimu a proveďte některý z následujících kroků, pokud nemůžete běžně přistupovat k systému Windows kvůli chybě wing32.dll.


 1. Obnovte wing32.dll z koše. Nejjednodušší možnou příčinou "chybějícího" souboru wing32.dll je to, že jste jej omylem smazali.

  Pokud máte podezření, že jste omylem smazali wing32.dll, ale již jste vysypali Koš, můžete obnovit wing32.dll pomocí bezplatného programu pro obnovu souborů.

  Obnovení odstraněné kopie aplikace wing32.dll pomocí programu pro obnovení souboru je chytrý nápad, pouze pokud jste si jisti, že jste soubor odstranili sami a že předtím, než jste to udělali, správně fungoval.


 2. Spusťte antivirovou / malware kontrolu celého systému. Některé chyby wing32.dll mohou souviset s virem nebo jinou malwareovou infekcí v počítači, která poškodila soubor DLL. Je dokonce možné, že chyba wing32.dll, kterou vidíte, souvisí s nepřátelským programem, který se maskuje jako soubor.

 3. Spusťte program v režimu kompatibility a vyberte možnost Windows XP.


 4. Pomocí nástroje Obnovení systému můžete vrátit poslední změny systému. Pokud máte podezření, že chyba wing32.dll byla způsobena změnou provedenou v důležitém souboru nebo konfiguraci, mohl by problém vyřešit nástroj Obnovení systému.


 5. Přeinstalujte program, který používá soubor wing32.dll. Pokud dojde k chybě DLL aplikace wing32.dll při použití konkrétního programu, měla by být přeinstalováním programu nahrazena soubor.

  Snažte se tento krok dokončit. Pravděpodobným řešením této chyby DLL je přeinstalování programu, který poskytuje soubor wing32.dll, pokud je to možné.


 6. Aktualizujte ovladače hardwarových zařízení, která mohou souviset s wing32.dll. Pokud se vám například při přehrávání 32D videohry zobrazuje chyba „Soubor wing3.dll chybí“, zkuste aktualizovat ovladače grafické karty.

  Soubor wing32.dll může nebo nemusí souviset s grafickými kartami - to byl jen příklad. Klíčem je zde věnovat velkou pozornost kontextu chyby a podle toho odstraňovat problémy.


 7. Vraťte ovladač zpět na dříve nainstalovanou verzi, pokud po aktualizaci ovladače konkrétního hardwarového zařízení začaly chyby wing32.dll.


 8. Nainstalujte si všechny dostupné aktualizace systému Windows. Mnoho aktualizací Service Pack a dalších oprav nahrazuje nebo aktualizuje některé ze stovek distribuovaných souborů DLL společnosti Microsoft ve vašem počítači. Soubor wing32.dll lze zahrnout do jedné z těchto aktualizací.


 9. Vyzkoušejte paměť a poté otestujte pevný disk. Většinu řešení potíží s hardwarem jsem nechal na poslední krok, ale paměť a pevný disk vašeho počítače lze snadno otestovat a jsou nejpravděpodobnějšími součástmi, které by mohly způsobit chyby wing32.dll při jejich selhání.

  Pokud některý z testů hardware selže, co nejdříve vyměňte paměť nebo vyměňte pevný disk.


 10. Opravte instalaci systému Windows. Pokud výše uvedené pokyny pro řešení potíží se soubory jednotlivé wing32.dll nejsou úspěšné, mělo by provedení opravy nebo instalace při spuštění obnovit všechny soubory DLL systému Windows do jejich pracovních verzí.


 11. Pomocí bezplatného čističe registru můžete opravit problémy související s wing32.dll v registru. Bezplatný program pro vyčištění registru vám může pomoci odstraněním neplatných položek registru wing32.dll, které mohou způsobovat chybu DLL.

  Zřídka doporučujeme používat čističe registru. Jsou zde zahrnuty jako možnost jako pokus „poslední instance“ před dalším destruktivním krokem.


 12. Proveďte čistou instalaci systému Windows. Čistá instalace systému Windows vymaže vše z pevného disku a nainstaluje novou kopii systému Windows. Pokud žádný z výše uvedených kroků neopraví chybu wing32.dll, měl by to být váš další postup.

  Během čisté instalace budou vymazány všechny informace na vašem pevném disku. Ujistěte se, že jste provedli nejlepší možný pokus o opravu chyby wing32.dll pomocí kroku odstraňování problémů před tímto.


 13. Odstraňte problém s hardwarem, pokud jakékoli chyby wing32.dll přetrvávají. Po čisté instalaci Windows může váš problém DLL souviset pouze s hardwarem.