Opravit Cygwin1.dll nebyl nalezen nebo chybí chyby

Chyby Cygwin1.dll jsou způsobeny situacemi, které vedou k odstranění nebo poškození souboru cygwin1 DLL.

V některých případech mohou chyby cygwin1.dll znamenat problém s registrem, problém s virem nebo škodlivým softwarem nebo dokonce selhání hardwaru.

Existuje několik různých způsobů, jak se chyby cygwin1.dll mohou objevit ve vašem počítači. Zde jsou některé z běžnějších způsobů, jak byste mohli vidět chyby cygwin1.dll:

Cygwin1.dll nebyl nalezen
Start této aplikace se nezdařil, protože cygwin1.dll nebyl nalezen. Tento problém může vyřešit přeinstalování aplikace.
Nelze najít [PATH] cygwin1.dll
Soubor cygwin1.dll chybí.
Nelze spustit [APLIKACI]. Chybí požadovaný komponent: cygwin1.dll. Nainstalujte si prosím znovu [APPLICATION].

Chybové zprávy Cygwin1.dll se mohou objevit při používání nebo instalaci určitých programů, při spuštění nebo vypnutí systému Windows nebo dokonce během instalace systému Windows.

Kontext chyby cygwin1.dll je důležitá informace, která vám při řešení problému pomůže.

Chybová zpráva cygwin1.dll se může vztahovat na jakýkoli program nebo systém, který by mohl použít soubor v kterémkoli z operačních systémů společnosti Microsoft, včetně Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP a Windows 2000.


Jak opravit chyby Cygwin1.dll

Nestahujte cygwin1.dll z webové stránky "DLL download". Existuje mnoho důvodů, proč je stahování souboru DLL špatný nápad. Pokud potřebujete kopii cygwin1.dll, je nejlepší ji získat z původního, legitimního zdroje.

Spusťte systém Windows v nouzovém režimu a proveďte některý z následujících kroků, pokud nemůžete běžně přistupovat k systému Windows kvůli chybě cygwin1.dll.

 1. Nainstalujte Cygwin, zdroj souboru cygwin1.dll.

  Snažte se tento krok dokončit. Instalace nebo přeinstalování programu Cygwin, programu, který poskytuje soubor cygwin1.dll, je velmi pravděpodobným řešením této chyby DLL.

 2. Obnovte cygwin1.dll z koše. Kromě instalace Cygwinu je nejjednodušší možnou příčinou „chybějícího“ souboru cygwin1.dll to, že jste jej omylem smazali.

  Pokud máte podezření, že jste omylem smazali cygwin1.dll, ale již jste vysypali Koš, můžete obnovit cygwin1.dll pomocí bezplatného programu pro obnovu souborů.

  Obnovení odstraněné kopie souboru cygwin1.dll pomocí programu pro obnovení souboru je chytrý nápad, pouze pokud jste si jisti, že jste soubor odstranili sami a že předtím, než jste to udělali, správně fungoval.

 3. Přidejte cestu k souboru cygwin1.dll jako proměnnou systémového prostředí.

  Je možné, že program, který potřebuje soubor cygwin1.dll, jej hledá prostřednictvím proměnné prostředí, která chybí nebo je nesprávná. Můžete to opravit přidáním cesty k souboru DLL (např. "C: cygwin64 ") jako proměnné prostředí.

  Pokud potřebujete pomoc, podívejte se na toto vlákno Stackoverflow.

  Toto řešení je užitečné pouze v případě, že vám skutečně chybí soubor cygwin1.dll.

 4. Spusťte antivirovou / malwarovou kontrolu celého vašeho systému. Některé chyby cygwin1.dll mohou souviset s virem nebo jinou malwareovou infekcí v počítači, která poškodila soubor DLL. Je dokonce možné, že chyba cygwin1.dll, kterou vidíte, souvisí s nepřátelským programem, který se maskuje jako soubor.

 5. Pomocí nástroje Obnovení systému můžete vrátit poslední změny systému. Pokud máte podezření, že chyba cygwin1.dll byla způsobena změnou provedenou v důležitém souboru nebo konfiguraci, mohl by problém vyřešit nástroj Obnovení systému.

 6. Aktualizujte ovladače hardwarových zařízení, která mohou souviset s cygwin1.dll. Pokud se vám například při přehrávání 1D videohry zobrazuje chyba „Soubor cygwin3.dll chybí“, zkuste aktualizovat ovladače grafické karty.

  Soubor cygwin1.dll může nebo nemusí souviset s grafickými kartami - byl to jen příklad. Klíčem je zde věnovat velmi velkou pozornost kontextu chyby a podle toho odstraňovat problémy.

 7. Vraťte ovladač zpět na dříve nainstalovanou verzi, pokud po aktualizaci ovladače konkrétního hardwarového zařízení začaly chyby cygwin1.dll.

 8. Vyzkoušejte paměť a poté otestujte pevný disk. Většinu řešení potíží s hardwarem jsme nechali na poslední krok, ale paměť a pevný disk vašeho počítače se snadno testují a jsou nejpravděpodobnějšími součástmi, které by mohly způsobit chyby cygwin1.dll, protože selžou.

  Pokud některý z testů hardware selže, co nejdříve vyměňte paměť nebo vyměňte pevný disk.

 9. Opravte instalaci systému Windows. Pokud výše uvedené pokyny pro řešení potíží se souborem cygwin1.dll nejsou úspěšné, může vám pomoci provedení opravy při spuštění nebo instalace opravy.

 10. Použijte bezplatný čistič registru k opravě problémů souvisejících s cygwin1.dll v registru. Bezplatný program na vyčištění registru vám může pomoci odstraněním neplatných položek registru cygwin1.dll, které mohou způsobovat chybu DLL.

  Zřídka doporučujeme používat čističe registru. Tuto možnost jsme zahrnuli jako pokus o „poslední možnost“ před dalším destruktivním krokem.

 11. Proveďte čistou instalaci systému Windows. Čistá instalace systému Windows vymaže vše z pevného disku a nainstaluje novou kopii systému Windows. Pokud žádný z výše uvedených kroků chybu cygwin1.dll neopraví, měl by to být váš další postup.

  Během čisté instalace budou vymazány všechny informace na vašem pevném disku. Ujistěte se, že jste provedli nejlepší možný pokus o opravu chyby cygwin1.dll pomocí kroku odstraňování problémů před tímto.

 12. Odstraňte problém s hardwarem, pokud chyby cygwin1.dll přetrvávají. Po čisté instalaci Windows může váš problém DLL souviset pouze s hardwarem.