Jak opravit chybu Libmysql.dll, která nebyla nalezena nebo chybí

Chyby Libmysql.dll jsou způsobeny situacemi, které vedou k odstranění nebo poškození souboru libmysql DLL.

V některých případech mohou chyby libmysql.dll znamenat problém s registrem, problém s virem nebo škodlivým softwarem nebo dokonce selhání hardwaru.

Chybová zpráva libmysql.dll se může vztahovat na jakýkoli program nebo systém, který by mohl použít soubor v kterémkoli z operačních systémů společnosti Microsoft, včetně Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP a Windows 2000.


Chyby Libmysql.dll

Existuje několik různých způsobů, jak se mohou chyby libmysql.dll zobrazit ve vašem počítači. Zde jsou některé z běžnějších způsobů, jak byste mohli vidět chyby libmysql.dll.

 • Libmysql.dll nebyl nalezen
 • Start této aplikace se nezdařil, protože nebyl nalezen libmysql.dll. Tento problém může vyřešit přeinstalování aplikace
 • Nelze najít [PATH] libmysql.dll
 • Soubor libmysql.dll chybí
 • Nelze spustit [APLIKACI]. Chybí požadovaný komponent: libmysql.dll. Nainstalujte si prosím znovu [APPLICATION]

Chybové zprávy Libmysql.dll se mohou objevit při používání nebo instalaci určitých programů, při spuštění nebo vypnutí systému Windows nebo dokonce během instalace systému Windows.

Kontext chyby libmysql.dll je důležitá informace, která bude užitečná při řešení problému.

Jak opravit chyby Libmysql.dll

Nestahujte libmysql.dll z webu "Stažení DLL". Existuje mnoho důvodů, proč je stahování souboru DLL špatný nápad. Pokud potřebujete kopii libmysql.dll, je nejlepší ji získat z původního, legitimního zdroje.

Spusťte systém Windows v nouzovém režimu a proveďte některý z následujících kroků, pokud nemůžete běžně přistupovat k systému Windows kvůli chybě libmysql.dll.

 1. Obnovte libmysql.dll z koše. Nejjednodušší možnou příčinou "chybějícího" souboru libmysql.dll je to, že jste jej omylem smazali.

  Pokud máte podezření, že jste omylem smazali libmysql.dll, ale koš jste již vyprázdnili, můžete libmysql.dll obnovit pomocí bezplatného programu pro obnovu souborů.

  Obnovení odstraněné kopie libmysql.dll pomocí programu pro obnovení souboru je chytrý nápad, pouze pokud jste si jisti, že jste soubor odstranili sami a že předtím, než jste to udělali, správně fungoval.


 2. Nainstalujte knihovnu MySQL Connector / C a nahraďte poškozený nebo chybějící soubor libmysql.dll. Můžete také získat Connector / C prostřednictvím instalačního programu MySQL.

  Pokud používáte Instalační program MySQL, existuje několik způsobů instalace různých komponent obsažených v tomto nástroji, včetně Výchozí nastavení pro vývojáře, Pouze server, Pouze klient, Úplná a Vlastní. Každá možnost nainstaluje Connector / C kromě serveru pouze. Pokud zvolíte možnost Vlastní instalace, nezapomeňte vybrat MySQL Connector / C ze seznamu produktů k instalaci.

  Snažte se tento krok dokončit. Toto je oficiální zdroj souboru libmysql.dll, takže instalace MySQL Installer nebo Connector / C do vašeho počítače je nejlepší způsob, jak opravit chyby týkající se chybějícího souboru libmysql.dll.

 3. Přeinstalujte program, který používá soubor libmysql.dll. Pokud dojde k chybě DLL libmysql.dll i po instalaci MySQL, měl by soubor nahradit přeinstalování konkrétního programu, který vyvolá chybu libmysql.dll.


 4. Nainstalujte si všechny dostupné aktualizace systému Windows. Mnoho aktualizací Service Pack a dalších oprav nahrazuje nebo aktualizuje některé ze stovek distribuovaných souborů DLL společnosti Microsoft ve vašem počítači. Soubor libmysql.dll může být zahrnut do jedné z těchto aktualizací nebo může být jednou z aktualizací požadavek, aby soubor libmysql.dll fungoval správně.


 5. Spusťte antivirovou / malwarovou kontrolu celého vašeho systému. Některé chyby libmysql.dll mohou souviset s virem nebo jinou malwareovou infekcí v počítači, která poškodila soubor DLL. Je dokonce možné, že chyba libmysql.dll, kterou vidíte, souvisí s nepřátelským programem, který se maskuje jako soubor.


 6. Pomocí nástroje Obnovení systému můžete vrátit poslední změny systému. Pokud máte podezření, že chyba libmysql.dll byla způsobena změnou provedenou v důležitém souboru nebo konfiguraci, může problém vyřešit Obnovení systému.

 7. Aktualizujte ovladače hardwarových zařízení, která mohou souviset s libmysql.dll. Pokud se vám například při přehrávání 3D videohry zobrazuje chyba „Soubor libmysql.dll chybí“, zkuste aktualizovat ovladače grafické karty.

  Soubor libmysql.dll může nebo nemusí souviset s grafickými kartami - to byl jen příklad. Klíčem je zde věnovat velkou pozornost kontextu chyby a podle toho odstraňovat problémy.

 8. Vrátit zpět ovladač na dříve nainstalovanou verzi, pokud chyby libmysql.dll začaly po aktualizaci ovladače konkrétního hardwarového zařízení.


 9. Vyzkoušejte paměť a poté otestujte pevný disk. Většinu řešení potíží s hardwarem jsme nechali na poslední krok, ale paměť a pevný disk vašeho počítače lze snadno otestovat a jsou nejpravděpodobnějšími součástmi, které by mohly způsobit chyby libmysql.dll při jejich selhání.

  Pokud některý z testů hardware selže, co nejdříve vyměňte paměť nebo vyměňte pevný disk.

 10. Opravte instalaci systému Windows. Pokud výše uvedené pokyny pro řešení potíží se souborem libmysql.dll nejsou úspěšné, mělo by provedení opravy nebo instalace při spuštění obnovit všechny soubory DLL systému Windows do jejich pracovních verzí.


 11. Použijte bezplatný čistič registru k opravě problémů souvisejících s libmysql.dll v registru. Bezplatný program pro vyčištění registru vám může pomoci odstraněním neplatných položek registru libmysql.dll, které mohou způsobovat chybu DLL.

  Zřídka doporučujeme použití čističů registru, ale tuto možnost jsme zahrnuli jako pokus „poslední instance“ před dalším destruktivním krokem.


 12. Proveďte čistou instalaci systému Windows. Čistá instalace systému Windows vymaže vše z pevného disku a nainstaluje novou kopii systému Windows. Pokud žádný z výše uvedených kroků chybu libmysql.dll neopraví, měl by to být váš další postup.

  Během čisté instalace budou vymazány všechny informace na vašem pevném disku. Ujistěte se, že jste provedli nejlepší možný pokus o opravu chyby libmysql.dll pomocí kroku odstraňování problémů před tímto.


 13. Odstraňte problém s hardwarem, pokud chyby libmysql.dll přetrvávají. Po čisté instalaci Windows může váš problém DLL souviset pouze s hardwarem.