Domů : Přípony souborů : Format .gmap

.gmap soubor

Typ souboru 1:Garmin Map File

Vývojář Garmin
Kategorie Soubory GIS
Formát Binary

Co je to soubor GMAP?

Mapový svazek používaný některými navigačními zařízeními Garmin; uloží mapu specifických regionů na světě (např. City Navigator North America); může být použit s PC a Mac softwarem, jako je Garmin BaseCamp a MapInstall, stejně jako se zařízeními Garmin.

Programy, které otevírají GMAP soubory
Macintosh
Garmin BaseCamp

Typ souboru 2:Google Drive My Map

Vývojář Google
Kategorie Datové soubory
Formát Text

.GMAP druhá možnost

Soubor GMAP je mapa vytvořená službou Disk Google, což je sada webových aplikací, která umožňuje vytvářet, upravovat, sdílet a ukládat soubory. Neukládá dokument sám, ale místo toho obsahuje odkaz na dokument online v nástroji Moje mapy Google. Soubory GMAP zahrnují adresu URL dokumentu, ID dokumentu a e-mailovou adresu uživatele.

Více informací

Po instalaci klientského počítače služby Disk Google budou vaše soubory Disku Google, které mohou obsahovat GMAP, .GDOC , .GDRAW , .GSLIDES a .GTABLE , dostupné ve zvláštní složce s názvem Disk Google . Tato složka je umístěna na lokálním pevném disku a slouží k synchronizaci souborů se vzdáleným Diskem Google na webu.

Když mapu uložíte do složky Moje mapy, vytvoří se ve složce Disk Google soubor GMAP . Funkce souboru jsou podobné souboru .URL Internet, který po poklepání otevře soubor ve službě Disk Google ve výchozím prohlížeči.

Nástroj Moje mapy je v Disku Google přístupný. Umožňuje vytvářet mapy, kreslit čáry, tvary nebo značky míst, upravovat obsah pomocí různých barev a ikon a organizovat mapy do různých vrstev. Můžete také importovat geografická data, jako jsou názvy míst, adresy a souřadnice, ze souborů .CSV , .XLSX , .KML a .GPX .

POZNÁMKA: V roce 2018 se pracovní plocha Disku Google aplikace byly přerušeny, ale stále můžete přistupovat ke službě Disk Google online.

Programy, které otevírají GMAP soubory
Windows
Google Drive
Linux
Google Drive
Macintosh
Google Drive

O GMAP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .gmap a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Google Drive My Map, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.