Domů : Přípony souborů : Format .gtable

.gtable soubor

Typ souboru :Google Drive Fusion Table

Vývojář Google
Kategorie Datové soubory
Formát Text

Co je to soubor GTABLE?

Soubor tabulky Fusion vytvořený Diskem Google, klientem pro stolní počítače, který synchronizuje soubory se službou úložiště souborů v cloudu služby Google Drive; obsahuje odkaz na fúzní tabulku Dokumentů Google uloženou s účtem uživatele Google a při poklepání otevře tabulku fúzí ve výchozím prohlížeči.

Více informací

Soubory GFUSION jsou uloženy ve speciální místní složce s názvem Disk Google po instalaci klienta služby Disk Google na plochu.

Tabulka Fusion je soubor obsahující seznam dat, která mohou vizualizovány pomocí online nástrojů Google. Můžete například vytvořit seznam míst, která lze zobrazit na mapě. S daty můžete také vytvořit časové osy a grafy.

POZNÁMKA: V roce 2018 byly aplikace na pracovní ploše služby Disk Google přerušeny, ale stále můžete přistupovat ke službě Disk Google online.

Programy, které otevírají GTABLE soubory
Windows
Google Drive
Linux
Google Drive
Macintosh
Google Drive

O GTABLE souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .gtable a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Google Drive Fusion Table, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.