Domů : Přípony souborů : Format .kml

.kml soubor

Typ souboru :Keyhole Markup Language File

Vývojář N/A
Kategorie Soubory GIS
Formát XML

.KML číslo volby

Soubor KML ukládá informace o geografickém modelování ve formátu XML. Zahrnuje body, čáry, polygony a obrazy. Soubory KML se používají k identifikaci a označení umístění, vytváření různých úhlů kamery, překrytí textur a přidání obsahu HTML.

Více informací

Soubor KML otevřený v aplikaci Google Earth 7

Soubory KML byly původně používány softwarem Keyhole mapping vyvinutým společností Keyhole, Inc. Získané společností Google v roce 2004 a soubory KML jsou nyní používány aplikací Google Earth a dalšími programy prohlížeče Earth.

POZNÁMKA: Soubor KML můžete otevřít v Mapách Google tak, že jej umístíte na online místo a poté zadáte adresu URL ve vyhledávacím poli služby Mapy Google. Pokud například hostujete soubor KML na adrese http://mywebsite.com/myfile.kml, zadejte tuto adresu URL do vyhledávacího pole služby Mapy Google a zobrazte ji.

Případně můžete vytvořit adresu URL v Mapách Google si přečtěte adresu URL svého souboru KML pomocí http://maps.google.com/maps?q=. Chcete-li například otevřít stejný soubor KML shora, můžete použít následující adresu URL:

Ссылка

Tento postup funguje také pro aplikaci Google Earth, zásuvný modul pro prohlížení 3D. můžete přidat do webového prohlížeče.

Programy, které otevírají KML soubory
Windows
ESRI ArcGIS for Desktop
Blender
Blue Marble Geographics Global Mapper
Google Earth
Merkaartor
Linux
Blender
Google Earth
Merkaartor
Android
Google Earth for Android
Macintosh
Blender
Google Earth
Merkaartor
iOS
Geo Measure Area Calculator
WEB
Google Maps

O KML souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .kml a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Keyhole Markup Language File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.