Domů : Přípony souborů : Format .gslides

.gslides soubor

Typ souboru :Google Drive Presentation

Vývojář Google
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát Text

Co je to soubor GSLIDES?

Soubor GSLIDES je prezentace vytvořená pomocí služby Google Slides, online prezentačního editoru, který je součástí služby Disk Google. Obsahuje odkaz na adresu URL prezentace Google Slides uložené na Disku Google. Prezentace GSLIDES ukládají text, obrázky, tvary, grafy, tabulky, animace a video podobně jako soubor .PPTX .

Více informací

Soubor GSLIDES otevřený ve službě Google Slides (Disk Google)

Disk Google je služba založená na cloudu, která poskytuje ukládání souborů a Dokumenty , Listy a programy Snímky. Disk lze stáhnout a nainstalovat ve Windows nebo MacOS jako desktopový klient pro synchronizaci vzdálených souborů Disk Google s lokálním počítačem. Pokud instalujete desktopového klienta Disk Google, vaše prezentace GSLIDES jsou přístupné ve zvláštní složce s názvem Disk Google, která je na místním pevném disku. Tato složka slouží k synchronizaci souborů se vzdáleným Diskem Google. Soubor GSLIDES se chová jako ukazatel na aktuální prezentaci uloženou online, což znamená, že při poklepání na soubor se prezentace otevře ve službě Disk Google ve výchozím webovém prohlížeči.

Rozhraní Google Slides se zdá podobné do aplikace Microsoft PowerPoint s nástrojovou lištou, která umožňuje vkládat text, obrázky, tvary, tabulky, grafy, animace, obrázky a aplikace Word art. Můžete také změnit pozadí, rozvržení, motiv a přechody v prezentaci.

POZNÁMKA: V roce 2018 byly aplikace na ploše aplikace Disk Google přerušeny, ale stále můžete přistupovat ke službě Disk Google online.

Programy, které otevírají GSLIDES soubory
Windows
Google Drive
Linux
Google Drive
Macintosh
Google Drive
Google Drive File Stream

O GSLIDES souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .gslides a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Google Drive Presentation, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.