Jak opravit problém Dao350.dll nebyl nalezen nebo chybí chyby

Chyby souboru Dao350.dll jsou způsobeny situacemi, které vedou k odstranění nebo poškození souboru DLL dao350.

Soubor dao350.dll je přidružen k verzi 3.5 databázových objektů, takže programy, které využívají konkrétní databázi, mohou při výskytu problémů zobrazit chybovou zprávu dao350.dll.

Dao350.dll se obvykle nachází v této složce:

C: Program Files (x86) Common Files Microsoft Shared DAO

V některých případech mohou chyby dao350.dll znamenat problém s registrem, problém s virem nebo škodlivým softwarem nebo dokonce selhání hardwaru.

Chybová zpráva dao350.dll se může vztahovat na jakýkoli program nebo systém, který by mohl soubor využívat v kterémkoli z operačních systémů společnosti Microsoft, včetně Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP a Windows 2000.


Chyby Dao350.dll

Existuje několik různých způsobů, jak se chyby dao350.dll mohou ve vašem počítači zobrazit. Zde jsou některé z běžnějších způsobů, jak byste mohli vidět chyby dao350.dll:

 • Dao350.dll nebyl nalezen
 • Start této aplikace se nezdařil, protože dao350.dll nebyl nalezen. Tento problém může vyřešit přeinstalování aplikace.
 • Nelze najít [PATH] dao350.dll
 • Soubor dao350.dll chybí.
 • Nelze spustit [APLIKACI]. Chybí požadovaný komponent: dao350.dll. Nainstalujte si prosím znovu [APPLICATION].
 • Nelze najít soubor 'DAO350.DLL'

Při používání nebo instalaci určitých programů se mohou objevit chybové zprávy Dao350.dll.

Kontext chyby dao350.dll je důležitá informace, která vám při řešení problému pomůže.

Jak opravit chyby Dao350.dll

Nestahujte dao350.dll z webu „DLL download“. Existuje mnoho důvodů, proč je stahování souboru DLL špatný nápad. Pokud potřebujete kopii dao350.dll, je nejlepší ji získat z původního, legitimního zdroje.

Spusťte systém Windows v nouzovém režimu a proveďte některý z následujících kroků, pokud nemůžete běžně přistupovat k systému Windows kvůli chybě dao350.dll.

 1. Obnovte dao350.dll z koše. Nejjednodušší možnou příčinou "chybějícího" souboru dao350.dll je to, že jste jej omylem smazali.

  Pokud máte podezření, že jste omylem smazali dao350.dll, ale již jste koš vyprázdnili, můžete obnovit dao350.dll pomocí bezplatného programu pro obnovu souborů.

  Obnovení odstraněné kopie dao350.dll pomocí programu pro obnovení souboru je chytrý nápad, pouze pokud jste si jisti, že jste soubor odstranili sami a že předtím, než jste to udělali, fungoval správně.

 2. Spusťte antivirovou / malwarovou kontrolu celého vašeho systému. Některé chyby dao350.dll mohou souviset s virem nebo jinou malwareovou infekcí v počítači, která poškodila soubor DLL. Je dokonce možné, že chyba dao350.dll, kterou vidíte, souvisí s nepřátelským programem, který se maskuje jako soubor.

 3. Pomocí nástroje Obnovení systému můžete vrátit poslední změny systému. Pokud máte podezření, že chyba dao350.dll byla způsobena změnou provedenou v důležitém souboru nebo konfiguraci, může problém vyřešit nástroj Obnovení systému.

 4. Přeinstalujte program, který používá soubor dao350.dll. Pokud se při použití konkrétního programu vyskytne chyba DLL dao350.dll, přeinstalování programu by mělo soubor nahradit.

  Snažte se tento krok dokončit. Pravděpodobným řešením této chyby DLL je přeinstalování programu, který poskytuje soubor dao350.dll, pokud je to možné.

 5. Nainstalujte si všechny dostupné aktualizace systému Windows. Mnoho aktualizací Service Pack a dalších oprav nahrazuje nebo aktualizuje některé ze stovek distribuovaných souborů DLL společnosti Microsoft ve vašem počítači. Soubor dao350.dll lze zahrnout do jedné z těchto aktualizací.

  Protože však společnost Microsoft již nepodporuje DAO 3.5, je-li aktualizace z Windows Update užitečná, je pravděpodobné, že je prostřednictvím aktualizace nainstalován další soubor, na kterém závisí dao350.dll.

 6. Zaregistrujte soubor dao350.dll. K opravě chyby dao350.dll může stačit opětovné přidružení souboru DLL k registru systému Windows.

 7. Aktualizujte ovladače hardwarových zařízení, která mohou souviset s dao350.dll. Pokud se vám například při přehrávání 350D videohry zobrazuje chyba „Soubor dao3.dll chybí“, zkuste aktualizovat ovladače grafické karty.

  Soubor dao350.dll může nebo nemusí souviset s grafickými kartami - to byl jen příklad. Klíčem je zde věnovat velkou pozornost kontextu chyby a podle toho odstraňovat problémy.

 8. Vraťte ovladač zpět na dříve nainstalovanou verzi, pokud po aktualizaci ovladače konkrétního hardwarového zařízení začaly chyby dao350.dll.

 9. Vyzkoušejte paměť a poté otestujte pevný disk. Většinu řešení potíží s hardwarem jsem nechal na poslední krok, ale paměť a pevný disk vašeho počítače lze snadno otestovat a jsou nejpravděpodobnějšími součástmi, které by mohly způsobit chyby dao350.dll při jejich selhání.

  Pokud některý z testů hardware selže, co nejdříve vyměňte paměť nebo vyměňte pevný disk.

 10. Opravte instalaci systému Windows. Pokud výše uvedené pokyny pro řešení potíží se soubory dao350.dll výše nejsou úspěšné, mělo by provedení opravy nebo instalace při spuštění obnovit všechny soubory DLL systému Windows do jejich pracovních verzí.

 11. Použijte bezplatný čistič registru k opravě problémů souvisejících s dao350.dll v registru. Bezplatný program pro vyčištění registru vám může pomoci odstraněním neplatných položek registru dao350.dll, které mohou způsobovat chybu DLL.

  Zřídka doporučujeme používat čističe registru. Tuto možnost jsme zahrnuli jako pokus o „poslední možnost“ před dalším destruktivním krokem.

 12. Proveďte čistou instalaci systému Windows. Čistá instalace systému Windows vymaže vše z pevného disku a nainstaluje novou kopii systému Windows. Pokud žádný z výše uvedených kroků chybu dao350.dll neopraví, měl by to být váš další postup.

  Během čisté instalace budou vymazány všechny informace na vašem pevném disku. Ujistěte se, že jste provedli nejlepší možný pokus o opravu chyby dao350.dll pomocí kroku odstraňování problémů před tímto.

 13. Odstraňte problém s hardwarem, pokud nějaké chyby dao350.dll přetrvávají. Po čisté instalaci Windows může váš problém DLL souviset pouze s hardwarem.