Jak opravit chyby Msvcr110.dll chybí nebo nebyly nalezeny

Dávejte pozor, abyste nezaměňovali s chybějícími nebo nenalezenými chybami Msvcp110.dll.

Chyby Msvcr110.dll jsou způsobeny situacemi, které vedou k odstranění nebo poškození souboru DLL msvcr110.

V některých případech mohou chyby msvcr110.dll naznačovat problém s registrem, problém s virem nebo škodlivým softwarem nebo dokonce selhání hardwaru.

Existuje několik různých způsobů, jak se mohou chyby msvcr110.dll zobrazit ve vašem počítači. Zde jsou některé z běžnějších způsobů, jak byste mohli vidět chyby msvcr110.dll:

Msvcr110.dll nebyl nalezen
Start této aplikace se nezdařil, protože msvcr110.dll nebyl nalezen. Tento problém může vyřešit přeinstalování aplikace.
Nelze najít [PATH] msvcr110.dll
Program nelze spustit, protože ve vašem počítači chybí msvcr110.dll.
Soubor msvcr110.dll chybí.
Nelze spustit [APLIKACI]. Chybí požadovaný komponent: msvcr110.dll. Nainstalujte si prosím znovu [APPLICATION].

Chybové zprávy Msvcr110.dll se mohou objevit při používání nebo instalaci určitých programů, při spuštění nebo vypnutí systému Windows nebo dokonce během instalace systému Windows.

Kontext chyby msvcr110.dll je důležitá informace, která vám pomůže při řešení problému.

Chybová zpráva msvcr110.dll se může vztahovat na jakýkoli program nebo systém, který by mohl soubor využívat v kterémkoli z operačních systémů společnosti Microsoft, včetně Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP a Windows 2000.


Jak opravit chyby Msvcr110.dll

Spusťte systém Windows v nouzovém režimu a proveďte některý z následujících kroků, pokud nemůžete běžně přistupovat k systému Windows kvůli chybě msvcr110.dll.

Nestahujte msvcr110.dll z webu „DLL download“. Existuje mnoho důvodů, proč je stahování souboru DLL špatný nápad. Pokud potřebujete kopii msvcr110.dll, je nejlepší ji získat z původního, legitimního zdroje.

 1. Stáhněte si balíček Visual C ++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4 a spusťte jej. Tím se nahradí / obnoví msvcr110.dll nejnovější kopií poskytnutou společností Microsoft.

  Pro tuto aktualizaci máte od společnosti Microsoft k dispozici několik možností stažení na základě verze systému Windows, kterou jste nainstalovali - x86 (32bitová) nebo x64 (64bitová). Viz Používám 32bitovou nebo 64bitovou verzi systému Windows? o pomoc, pokud si nejste jisti, co si vybrat.

  Snažte se tento krok dokončit. Použití této aktualizace je téměř vždy řešením chyb msvcr110.dll.

 2. Obnovte msvcr110.dll z koše. Nejjednodušší možnou příčinou "chybějícího" souboru msvcr110.dll je to, že jste jej omylem smazali.

  Pokud máte podezření, že jste omylem smazali msvcr110.dll, ale koš jste již vyprázdnili, můžete obnovit msvcr110.dll pomocí bezplatného programu pro obnovu souborů.

  Obnovení odstraněné kopie msvcr110.dll pomocí programu pro obnovení souboru je chytrý nápad, pouze pokud jste si jisti, že jste soubor odstranili sami a že předtím, než jste to udělali, správně fungoval.

 3. Přeinstalujte program, který produkuje chybu msvcr110.dll. Pokud dojde k chybě msvcr110.dll při použití konkrétního programu, může pomoci přeinstalování tohoto programu.

  Pokud odebrání a opětovná instalace programu neopraví chybu DLL, zkuste odinstalovat Visual C ++ Redistributable pro balíček Visual Studio uvedený výše. Poté znovu nainstalujte stejný balíček a zkontrolujte, zda chyba přetrvává.

 4. Zkopírujte soubor msvcr110.dll z System32 a vložte jej do SysWOW64 . Existuje velká šance, že již máte soubor DLL v první složce, takže jej zkopírujte do druhé, aby k němu měl přístup jak 32bitový, tak 64bitový program.

  Úplné cesty k těmto složkám jsou C: Windows System32 a C: Windows SysWOW64 . Stačí kliknout pravým tlačítkem a zkopírovat tu z první složky a poté ji vložit přímo do druhé.

 5. Spusťte antivirovou / malwarovou kontrolu celého vašeho systému. Některé chyby msvcr110.dll mohou souviset s virem nebo jinou malwareovou infekcí v počítači, která poškodila soubor DLL. Je dokonce možné, že chyba msvcr110.dll, kterou vidíte, souvisí s nepřátelským programem, který se maskuje jako soubor.

 6. Pomocí nástroje Obnovení systému můžete vrátit poslední změny systému. Pokud máte podezření, že chyba msvcr110.dll byla způsobena změnou provedenou v důležitém souboru nebo konfiguraci, může problém vyřešit nástroj Obnovení systému.

 7. Nainstalujte si všechny dostupné aktualizace systému Windows. Mnoho aktualizací Service Pack a dalších oprav nahrazuje nebo aktualizuje některé ze stovek distribuovaných souborů DLL společnosti Microsoft ve vašem počítači. Soubor msvcr110.dll lze zahrnout do jedné z těchto aktualizací.

 8. Vyzkoušejte paměť a poté otestujte pevný disk.

  Většinu řešení potíží s hardwarem jsem nechal na poslední krok, ale paměť a pevný disk vašeho počítače se snadno testují a jsou nejpravděpodobnějšími součástmi, které by mohly způsobit chyby msvcr110.dll, protože selžou.

  Pokud některý z testů hardware selže, co nejdříve vyměňte paměť nebo vyměňte pevný disk.

 9. Opravte instalaci systému Windows. Pokud výše uvedené pokyny pro řešení potíží se soubory msvcr110.dll výše nejsou úspěšné, mělo by provedení opravy nebo instalace při spuštění obnovit všechny soubory DLL systému Windows do jejich pracovních verzí.

 10. Použijte bezplatný čistič registru k opravě problémů souvisejících s msvcr110.dll v registru. Bezplatný program pro vyčištění registru vám může pomoci odstraněním neplatných položek registru msvcr110.dll, které mohou způsobovat chybu DLL.

  Zřídka doporučujeme použití čističů registru, ale tuto možnost jsme zahrnuli jako pokus „poslední instance“ před dalším destruktivním krokem.

 11. Proveďte čistou instalaci systému Windows. Čistá instalace systému Windows vymaže vše z pevného disku a nainstaluje novou kopii systému Windows. Pokud žádný z výše uvedených kroků neopraví chybu msvcr110.dll, měl by to být váš další postup.

  Během čisté instalace budou vymazány všechny informace na vašem pevném disku. Ujistěte se, že jste provedli nejlepší možný pokus o opravu chyby msvcr110.dll pomocí kroku odstraňování problémů před tímto.

 12. Odstraňte problém s hardwarem, pokud nějaké chyby msvcr110.dll přetrvávají. Po čisté instalaci Windows může váš problém DLL souviset pouze s hardwarem.