Jak opravit chyby Gdi32.dll chybí nebo nebyly nalezeny chyby

Chyby Gdi32.dll jsou způsobeny situacemi, které vedou k odstranění nebo poškození souboru DLL gdi32.

V některých případech mohou chyby gdi32.dll znamenat problém s registrem, problém s virem nebo škodlivým softwarem nebo dokonce selhání hardwaru.

Chybová zpráva gdi32.dll se může vztahovat na jakýkoli program nebo systém, který může soubor využívat v kterémkoli z operačních systémů společnosti Microsoft, včetně Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP a Windows 2000.


Chyby Gdi32.dll

Existuje několik různých způsobů, jak se chyby gdi32.dll mohou ve vašem počítači zobrazit. Zde jsou některé z běžnějších způsobů, jak byste mohli vidět chyby gdi32.dll.

 • Gdi32.dll nebyl nalezen
 • Start této aplikace se nezdařil, protože gdi32.dll nebyl nalezen. Tento problém může vyřešit přeinstalování aplikace
 • Nelze najít [PATH] gdi32.dll
 • Soubor gdi32.dll chybí
 • Nelze spustit [APLIKACI]. Chybí požadovaný komponent: gdi32.dll. Nainstalujte si prosím znovu [APPLICATION]

Chybové zprávy Gdi32.dll se mohou objevit při používání nebo instalaci určitých programů, při spuštění nebo vypnutí systému Windows nebo dokonce během instalace systému Windows.

Kontext chyby gdi32.dll je důležitá informace, která vám při řešení problému pomůže.

Jak opravit chyby Gdi32.dll

Nestahujte soubor gdi32.dll z webu „DLL download“. Existuje mnoho důvodů, proč je stahování souboru DLL špatný nápad. Pokud potřebujete kopii gdi32.dll, je nejlepší ji získat z původního, legitimního zdroje.

Spusťte systém Windows v nouzovém režimu a proveďte některý z následujících kroků, pokud nemůžete běžně přistupovat k systému Windows kvůli chybě gdi32.dll.

 1. Obnovte gdi32.dll z koše. Nejjednodušší možnou příčinou „chybějícího“ souboru gdi32.dll je to, že jste jej omylem smazali.

  Pokud máte podezření, že jste omylem smazali gdi32.dll, ale již jste vysypali Koš, můžete obnovit gdi32.dll pomocí bezplatného programu pro obnovu souborů.

  Obnovení odstraněné kopie souboru gdi32.dll pomocí programu pro obnovení souboru je chytrý nápad, pouze pokud jste si jisti, že jste soubor odstranili sami a že předtím, než jste to udělali, fungoval správně.

 2. Spuštěním příkazu sfc / scannow System File Checker nahraďte chybějící nebo poškozenou kopii souboru gdi32.dll.

  Naštěstí, protože gdi32.dll je spojen s Microsoft Graphics Device Interface (GDI), je jím poskytován, takže nástroj Kontrola systémových souborů by jej měl obnovit a opravit všechny související chyby gdi32.dll.

 3. Spusťte antivirovou / malware kontrolu celého systému. Některé chyby gdi32.dll mohou souviset s virem nebo jinou malwareovou infekcí v počítači, která poškodila soubor DLL. Je dokonce možné, že chyba gdi32.dll, kterou vidíte, souvisí s nepřátelským programem, který se maskuje jako soubor.

 4. Pomocí nástroje Obnovení systému můžete vrátit poslední změny systému. Pokud máte podezření, že chyba gdi32.dll byla způsobena změnou provedenou v důležitém souboru nebo konfiguraci, mohl by problém vyřešit nástroj Obnovení systému.

 5. Přeinstalujte program, který používá soubor gdi32.dll. Pokud dojde k chybě DLL gdi32.dll při použití konkrétního programu, může přeinstalování programu opravit chybu DLL.

  Přestože program gdi32.dll pravděpodobně není poskytován programy třetích stran, protože se jedná o soubor Microsoft Windows, přeinstalování programu, který zobrazuje chybu, může pomoci znovu přidružit soubor DLL.

 6. Aktualizujte ovladače hardwarových zařízení, která mohou souviset s gdi32.dll. Pokud se vám například při přehrávání 32D videohry zobrazuje chyba „Soubor gdi3.dll chybí“, zkuste aktualizovat ovladače grafické karty.

  Soubor gdi32.dll může nebo nemusí souviset s grafickými kartami - to byl jen příklad. Klíčem je zde věnovat velkou pozornost kontextu chyby a podle toho odstraňovat problémy.

 7. Vrátit ovladač zpět na dříve nainstalovanou verzi, pokud po aktualizaci ovladače konkrétního hardwarového zařízení začaly chyby gdi32.dll.

 8. Nainstalujte si všechny dostupné aktualizace systému Windows. Mnoho aktualizací Service Pack a dalších oprav nahrazuje nebo aktualizuje některé ze stovek distribuovaných souborů DLL společnosti Microsoft ve vašem počítači. Soubor gdi32.dll lze zahrnout do jedné z těchto aktualizací.


 9. Vyzkoušejte paměť a poté otestujte pevný disk. Většinu řešení potíží s hardwarem jsem nechal na poslední krok, ale paměť a pevný disk vašeho počítače lze snadno otestovat a jsou nejpravděpodobnějšími součástmi, které by mohly způsobit chyby gdi32.dll při jejich selhání.

  Pokud některý z testů hardware selže, co nejdříve vyměňte paměť nebo vyměňte pevný disk.

 10. Opravte instalaci systému Windows. Pokud výše uvedené rady pro řešení potíží s jednotlivými soubory gdi32.dll nejsou úspěšné, mělo by provedení opravy nebo instalace při spuštění obnovit všechny soubory DLL systému Windows do jejich pracovních verzí.

 11. Použijte bezplatný čistič registru k opravě problémů souvisejících s gdi32.dll v registru. Bezplatný program pro vyčištění registru vám může pomoci odstraněním neplatných položek registru gdi32.dll, které mohou způsobovat chybu DLL.

  Zřídka doporučujeme používat čističe registru. Jsou zde zahrnuty jako pokus o „poslední možnost“ před dalším destruktivním krokem.

 12. Proveďte čistou instalaci systému Windows. Čistá instalace systému Windows vymaže vše z pevného disku a nainstaluje novou kopii systému Windows. Pokud žádný z výše uvedených kroků neopraví chybu gdi32.dll, měl by to být váš další postup.

  Během čisté instalace budou vymazány všechny informace na vašem pevném disku. Ujistěte se, že jste provedli nejlepší možný pokus o opravu chyby gdi32.dll pomocí kroku odstraňování problémů před tímto.


 13. Odstraňte problém s hardwarem, pokud chyby gdi32.dll přetrvávají. Po čisté instalaci Windows může váš problém DLL souviset pouze s hardwarem.