Jak opravit chybu X3daudio1_7.dll

Problémy s X3daudio1_7.dll jsou tak či onak způsobeny problémem s Microsoft DirectX.

Soubor x3daudio1_7.dll je jedním z mnoha souborů obsažených v softwaru DirectX. Vzhledem k tomu, že DirectX využívá většina her založených na systému Windows a také pokročilé grafické programy, chyby DLL x3daudio1_7 se obvykle projeví pouze v těchto programech.

Kterýkoli z operačních systémů společnosti Microsoft od Windows 98 může být ovlivněn x3daudio1_7.dll a dalšími problémy DirectX. Zahrnuje to tedy Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP a Windows 2000.


Chyby X3daudio1_7.dll

Existuje několik způsobů, jak se mohou chyby x3daudio1_7.dll ve vašem počítači zobrazit. Níže uvádíme několik nejběžnějších způsobů, jak byste mohli vidět chyby x3daudio1_7.dll:

 • X3daudio1_7.dll nebyl nalezen. Přeinstalace by to mohla napravit.
 • Soubor x3daudio1_7.dll chybí
 • X3daudio1_7.DLL nebyl nalezen
 • Soubor x3daudio1_7.dll nebyl nalezen

Chyby X3daudio1_7.dll se objevují při spuštění softwarové aplikace nebo videohry, ale může se také zobrazit chyba DLL během hraní hry, když se program pokusí o přístup ke komponentě DirectX nebo kdykoli během jeho používání.

Skyrim je hra, ve které uživatelé často viděli chybu x3daudio1_7.dll. Určitě však existují také další hry, u kterých by se mohly zobrazovat stejné chybové zprávy.

Jak opravit chyby X3daudio1_7.dll

Nestahujte soubor DLL x3daudio1_7.dll z jakéhokoli webu pro stahování DLL souborů. Existuje řada dobrých důvodů, proč je stahování DLL souborů z těchto webů špatný nápad.

Pokud jste si již stáhli soubor x3daudio1_7.dll z jednoho z těchto serverů, odeberte jej a pokračujte v těchto krocích.

 1. Restartujte počítač, pokud jste to ještě neudělali.Chyba x3daudio1_7.dll může být náhoda a jednoduchý restart ji může úplně odstranit.
 2. Nainstalujte si nejnovější verzi rozhraní Microsoft DirectX. Je pravděpodobné, že upgrade na nejnovější verzi DirectX opraví chybu "x3daudio1_7.dll nenalezena".Společnost Microsoft často vydává aktualizace pro DirectX, aniž by aktualizovala číslo nebo písmeno dané verze. Musíte si tedy nainstalovat nejnovější verzi, i když je vaše verze technicky stejná.

  Stejný instalační program DirectX funguje se všemi verzemi systému Windows, včetně Windows 7, 8, 10, Vista, XP a dalších. Nahradí veškerý chybějící soubor DirectX 11, DirectX 10 nebo DirectX 9.

 3. Za předpokladu, že nejnovější verze DirectX od společnosti Microsoft neopraví chybu x3daudio1_7.dll, vyhledejte si instalační program DirectX na DVD nebo CD s vašimi hrami nebo aplikacemi. Někdy vývojáři softwaru zahrnou kopii DirectX na instalační disk, pokud jejich hra nebo program využívá DirectX.Někdy, i když ne tak často, se stane, že verze DirectX obsažená na disku je vhodnější než nejnovější verze dostupná od společnosti Microsoft.
 4. Odinstalujte hru nebo softwarový program a znovu jej znovu nainstalujte. Něco se mohlo stát se soubory v programu, které pracují s x3daudio1_7.dll a přeinstalace by mohla stačit a problém vyřešit.
 5. Obnovte soubor x3daudio1_7.dll z nejnovějšího softwarového balíčku DirectX. Pokud vám výše uvedené kroky nepomohly vyřešit chybu x3daudio1_7.dll, zkuste extrahovat x3daudio1_7.dll jednotlivě z balíčku DirectX.
 6. Aktualizujte ovladače grafické karty. I když to není úplně nejčastější řešení, v některých situacích může aktualizace ovladačů grafické karty tento problém opravit.