Jak opravit chyby Fm20.dll chybí nebo nebyly nalezeny chyby

Chyby Fm20.dll jsou způsobeny situacemi, které vedou k odstranění nebo poškození souboru DLL fm20.

V některých případech mohou chyby fm20.dll znamenat problém s registrem, problém s virem nebo škodlivým softwarem nebo dokonce selhání hardwaru.

Existuje několik různých způsobů, jak se mohou chyby fm20.dll zobrazit ve vašem počítači. Zde jsou některé z běžnějších způsobů, jak byste mohli vidět chyby fm20.dll.

Fm20.dll nebyl nalezen
Start této aplikace se nezdařil, protože fm20.dll nebyl nalezen. Tento problém může vyřešit přeinstalování aplikace
Nelze najít [PATH] fm20.dll
Soubor fm20.dll chybí
Nelze spustit [APLIKACI]. Chybí požadovaný komponent: fm20.dll. Nainstalujte si prosím znovu [APPLICATION]

Kontext chyby fm20.dll je důležitá informace, která vám pomůže při řešení problému. Chybové zprávy Fm20.dll se mohou objevit při používání nebo instalaci určitých programů, při spuštění nebo vypnutí systému Windows nebo dokonce během instalace systému Windows.

Vzhledem k tomu, že soubor fm20.dll používá Microsoft Office a je alespoň v některých verzích systému Windows uložen v instalační složce MS Office, je velká šance, že souvisí s programem v rámci této softwarové sady.

Chybová zpráva fm20.dll se však může vztahovat na jakýkoli jiný program nebo systém, který by mohl soubor využívat v kterémkoli z operačních systémů společnosti Microsoft, včetně Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP a Windows 2000.


Jak opravit chyby Fm20.dll

Nestahujte fm20.dll z webové stránky "Stažení DLL". Existuje mnoho důvodů, proč je stahování souboru DLL špatný nápad. Pokud potřebujete kopii souboru fm20.dll, je nejlepší ji získat z původního, legitimního zdroje.

Spusťte systém Windows v nouzovém režimu a proveďte některý z následujících kroků, pokud nemůžete běžně přistupovat k systému Windows kvůli chybě fm20.dll.

 1. Obnovte fm20.dll z koše. Nejjednodušší možnou příčinou „chybějícího“ souboru fm20.dll je to, že jste jej omylem smazali.

  Pokud máte podezření, že jste omylem smazali soubor fm20.dll, ale již jste koš vyprázdnili, můžete obnovit soubor fm20.dll pomocí bezplatného programu pro obnovu souborů.

  Obnovení odstraněné kopie souboru fm20.dll pomocí programu pro obnovení souboru je chytrý nápad, pouze pokud jste si jisti, že jste soubor odstranili sami a že předtím, než jste to udělali, správně fungoval.

 2. Přeinstalujte program, který používá soubor fm20.dll. Pokud při použití konkrétního programu dojde k chybě DLL fm20.dll, přeinstalování programu by mělo soubor nahradit.

  Soubor fm20.dll je s největší pravděpodobností spojen s programem Microsoft Office, proto by v tomto kroku mělo být primárním zaměřením přeinstalování MS Office. Nejprve si nezapomeňte uložit kód product key.

  Snažte se tento krok dokončit. Pravděpodobným řešením této chyby DLL je přeinstalování programu, který poskytuje soubor fm20.dll, pokud je to možné.

 3. Spuštěním příkazu sfc / scannow System File Checker nahraďte chybějící nebo poškozenou kopii souboru fm20.dll. Protože tento soubor DLL poskytuje společnost Microsoft, měl by jej obnovit nástroj Kontrola systémových souborů.

 4. Nainstalujte si všechny dostupné aktualizace systému Windows. Mnoho aktualizací Service Pack a dalších oprav nahrazuje nebo aktualizuje některé ze stovek distribuovaných souborů DLL společnosti Microsoft ve vašem počítači. Soubor fm20.dll může být součástí jedné z těchto aktualizací.

 5. Spusťte antivirovou / malware kontrolu celého systému. Některé chyby fm20.dll mohou souviset s virem nebo jinou malwareovou infekcí v počítači, která poškodila soubor DLL. Je dokonce možné, že chyba fm20.dll, kterou vidíte, souvisí s nepřátelským programem, který se maskuje jako soubor.

 6. Pomocí nástroje Obnovení systému můžete vrátit poslední změny systému. Pokud máte podezření, že chyba fm20.dll byla způsobena změnou provedenou v důležitém souboru nebo konfiguraci, může problém vyřešit nástroj Obnovení systému.

 7. Aktualizujte ovladače hardwarových zařízení, která mohou souviset s fm20.dll. Pokud se vám například při přehrávání 20D videohry zobrazuje chyba „Soubor fm3.dll chybí“, zkuste aktualizovat ovladače grafické karty.

  Soubor fm20.dll s největší pravděpodobností nesouvisí s grafickými kartami - byl to jen příklad. Klíčem je zde věnovat velkou pozornost kontextu chyby a podle toho odstraňovat problémy.

 8. Vraťte ovladač zpět na dříve nainstalovanou verzi, pokud chyby fm20.dll začaly po aktualizaci ovladače konkrétního hardwarového zařízení.

 9. Vyzkoušejte paměť a poté otestujte pevný disk. Většinu řešení potíží s hardwarem jsme nechali na poslední krok, ale paměť a pevný disk vašeho počítače lze snadno otestovat a jsou nejpravděpodobnějšími součástmi, které by mohly způsobit chyby fm20.dll, když selžou.

  Pokud některý z testů hardware selže, co nejdříve vyměňte paměť nebo vyměňte pevný disk.

 10. Opravte instalaci systému Windows. Pokud výše uvedené pokyny pro řešení potíží se soubory fm20.dll nejsou úspěšné, mělo by provedení opravy nebo instalace při spuštění obnovit všechny soubory DLL systému Windows do jejich pracovních verzí.

 11. Použijte bezplatný čistič registru k opravě problémů souvisejících s fm20.dll v registru. Bezplatný program pro vyčištění registru vám může pomoci odstraněním neplatných položek registru fm20.dll, které mohou způsobovat chybu DLL.

  Zřídka doporučujeme používat čističe registru. Tuto možnost jsme zahrnuli jako pokus o „poslední možnost“ před dalším destruktivním krokem.

 12. Proveďte čistou instalaci systému Windows. Čistá instalace systému Windows vymaže vše z pevného disku a nainstaluje novou kopii systému Windows. Pokud žádný z výše uvedených kroků chybu fm20.dll neopraví, měl by to být váš další postup.

  Během čisté instalace budou vymazány všechny informace na vašem pevném disku. Ujistěte se, že jste provedli nejlepší možný pokus o opravu chyby fm20.dll pomocí kroku odstraňování problémů před tímto.

 13. Odstraňte problém s hardwarem, pokud chyby fm20.dll přetrvávají. Po čisté instalaci Windows může váš problém DLL souviset pouze s hardwarem.