Jak opravit chyby jvm.dll chybí nebo nebyly nalezeny

Chyby Jvm.dll jsou způsobeny situacemi, které vedou k odstranění nebo poškození souboru JVM DLL.

V některých případech mohou chyby jvm.dll znamenat problém s registrem, problém s virem nebo škodlivým softwarem nebo dokonce selhání hardwaru.


Chyby Jvm.dll

Existuje několik různých způsobů, jak se mohou chyby jvm.dll zobrazit ve vašem počítači. Zde jsou některé z běžnějších způsobů, jak byste mohli vidět chyby jvm.dll:

Start této aplikace se nezdařil, protože jvm.dll nebyl nalezen. Může být znovu nainstalována aplikace Nelze fi Soubor jv Nelze spustit [APLIKACE]. Chybí požadovaný komponent: jvm.dll. Nainstalujte si prosím [AP

Chybové zprávy Jvm.dll se mohou objevit při používání nebo instalaci určitých programů, při spuštění nebo vypnutí systému Windows nebo dokonce během instalace systému Windows.

Kontext chyby jvm.dll je důležitá informace, která vám při řešení problému pomůže.

Chybová zpráva jvm.dll se může vztahovat na jakýkoli program nebo systém, který může soubor využívat v kterémkoli z operačních systémů společnosti Microsoft, včetně Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP a Windows 2000.

Kroky k opravě chyb jvm.dll

Nestahujte soubor jvm.dll z webu pro stahování DLL. Existuje mnoho důvodů, proč je stahování souboru DLL špatný nápad. Pokud potřebujete kopii souboru jvm.dll, je nejlepší ji získat z původního, legitimního zdroje.

Spusťte systém Windows v nouzovém režimu a proveďte některý z následujících kroků, pokud nemůžete běžně přistupovat k systému Windows kvůli chybě jvm.dll.

 1. Obnovte jvm.dll z koše. Nejjednodušší možnou příčinou "chybějícího" souboru jvm.dll je to, že jste jej omylem smazali. Pokud máte podezření, že jste omylem smazali jvm.dll, ale již jste koš vyprázdnili, můžete obnovit jvm.dll pomocí bezplatného programu pro obnovu souborů.

  Obnovení odstraněné kopie souboru jvm.dll pomocí programu pro obnovení souboru je chytrý nápad, pouze pokud jste si jisti, že jste soubor odstranili sami a že předtím, než jste to udělali, správně fungoval.

 2. Stáhněte a nainstalujte Java, která je původním zdrojem souboru jvm.dll.

  Snažte se tento krok dokončit. Možná budete muset nejprve odinstalovat Javu a poté stáhnout novou verzi. To by mělo opravit všechny chyby "chybějící jvm.dll", protože soubor DLL je dodáván s instalací Java.

  Pokud stažení z výše uvedeného odkazu neopravilo chybu jvm.dll, použijte instalační balíček systému Windows offline.

 3. Spusťte antivirovou / malwarovou kontrolu celého vašeho systému. Některé chyby jvm.dll mohou souviset s virem nebo jinou škodlivým softwarem v počítači, který poškodil soubor DLL. Je dokonce možné, že chyba jvm.dll, kterou vidíte, souvisí s nepřátelským programem, který se maskuje jako soubor.

 4. Pomocí nástroje Obnovení systému můžete vrátit poslední změny systému. Pokud máte podezření, že chyba jvm.dll byla způsobena změnou provedenou v důležitém souboru nebo konfiguraci, mohl by problém vyřešit nástroj Obnovení systému.

 5. Aktualizujte ovladače hardwarových zařízení, která mohou souviset s jvm.dll. Pokud se vám například při přehrávání 3D videohry zobrazuje chyba „Soubor jvm.dll chybí“, zkuste aktualizovat ovladače grafické karty.

  Soubor jvm.dll může nebo nemusí souviset s grafickými kartami - byl to jen příklad. Klíčem je zde věnovat velmi velkou pozornost kontextu chyby a podle toho odstraňovat problémy.

 6. Vrátit ovladač zpět na dříve nainstalovanou verzi, pokud chyby jvm.dll začaly po aktualizaci ovladače konkrétního hardwarového zařízení.

 7. Nainstalujte si všechny dostupné aktualizace systému Windows. Mnoho aktualizací Service Pack a dalších oprav nahrazuje nebo aktualizuje některé ze stovek distribuovaných souborů DLL společnosti Microsoft ve vašem počítači. Soubor jvm.dll lze zahrnout do jedné z těchto aktualizací.

 8. Vyzkoušejte paměť a poté otestujte pevný disk. Většina řešení potíží s hardwarem je v níže uvedeném kroku, ale paměť a pevný disk vašeho počítače lze snadno otestovat a jsou nejpravděpodobnějšími součástmi, které by mohly způsobit chyby jvm.dll při selhání.

  Pokud některý z testů hardware selže, co nejdříve vyměňte paměť nebo vyměňte pevný disk.

 9. Pomocí bezplatného čističe registru opravte problémy související s jvm.dll v registru systému Windows. Bezplatný program na vyčištění registru vám může pomoci odstraněním neplatných položek registru jvm.dll, které mohou způsobovat chybu DLL.

  Zřídka doporučujeme používat čističe registru. Tato možnost je zde zahrnuta jako pokus „poslední instance“ před dalším destruktivním krokem.

 10. Proveďte čistou instalaci systému Windows. Čistá instalace systému Windows vymaže vše z pevného disku a nainstaluje novou kopii systému Windows. Pokud žádný z výše uvedených kroků neopraví chybu jvm.dll, měl by to být váš další postup.

  Během čisté instalace budou vymazány všechny informace na vašem pevném disku. Ujistěte se, že jste provedli nejlepší možný pokus o opravu chyby jvm.dll pomocí kroku odstraňování problémů před tímto.

 11. Odstraňte problém s hardwarem, pokud chyby jvm.dll přetrvávají. Po čisté instalaci Windows může váš problém DLL souviset pouze s hardwarem.