Jak opravit chyby Fmod.dll chybí nebo nebyly nalezeny chyby

Chyby Fmod.dll jsou způsobeny situacemi, které vedou k odstranění nebo poškození souboru fmod DLL. V některých případech mohou chyby fmod.dll naznačovat problém s registrem, problém s virem nebo škodlivým softwarem nebo dokonce selhání hardwaru.

Existuje několik různých způsobů, jak se chyby fmod.dll mohou zobrazit ve vašem počítači. Zde jsou některé z běžnějších způsobů, jak je můžete vidět:

Fmod.dll nebyl nalezen
Start této aplikace se nezdařil, protože fmod.dll nebyl nalezen. Tento problém může vyřešit přeinstalování aplikace.
Nelze najít [PATH] fmod.dll
Soubor fmod.dll chybí.
Nelze spustit [APLIKACI]. Chybí požadovaný komponent: fmod.dll. Nainstalujte si prosím znovu [APPLICATION].

Chybové zprávy Fmod.dll se mohou objevit při používání nebo instalaci určitých programů, při spuštění nebo vypnutí systému Windows nebo dokonce během instalace systému Windows.

Kontext chyby fmod.dll je důležitá informace, která vám pomůže při řešení problému.

Chybová zpráva fmod.dll se může vztahovat na jakýkoli program nebo systém, který by mohl soubor využívat v kterémkoli z operačních systémů společnosti Microsoft, včetně Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP a Windows 2000.

Chyba Fmod.dll.


Jak opravit chyby Fmod.dll

Nestahujte fmod.dll z webové stránky "DLL download". Existuje mnoho důvodů, proč je stahování souboru DLL špatný nápad. Pokud potřebujete kopii souboru fmod.dll, je nejlepší ji získat z původního, legitimního zdroje.

Spusťte systém Windows v nouzovém režimu a proveďte některý z následujících kroků, pokud nemůžete běžně přistupovat k systému Windows kvůli chybě fmod.dll.

 1. Obnovte fmod.dll z koše. Nejjednodušší možnou příčinou "chybějícího" souboru fmod.dll je to, že jste jej omylem smazali.

  Pokud máte podezření, že jste omylem smazali fmod.dll, ale již jste vysypali Koš, můžete obnovit fmod.dll pomocí bezplatného programu pro obnovu souborů.

  Obnovení odstraněné kopie souboru fmod.dll pomocí programu pro obnovení souboru je chytrý nápad, pouze pokud jste si jisti, že jste soubor odstranili sami a že předtím, než jste to udělali, správně fungoval.

 2. Spusťte antivirovou / malware kontrolu celého systému. Některé chyby fmod.dll mohou souviset s virem nebo jinou malwareovou infekcí v počítači, která poškodila soubor DLL. Je dokonce možné, že chyba fmod.dll, kterou vidíte, souvisí s nepřátelským programem, který se maskuje jako soubor.

 3. Je u hry Steam vidět chyba fmod.dll? Existuje několik věcí, které můžete vyzkoušet.

  Nejprve ověřte integritu herních souborů a ujistěte se, že jsou správně nainstalovány. Pokud je třeba provést změny, budou opravy provedeny automaticky.

  Pokud to nefunguje, poznamenejte si, co jste udělali předtím, než jste viděli chybu fmod DLL. Pokud jste nedávno nainstalovali opravu hry, zvažte stažení celé hry, nejen opravy. Použití pouze opravy může vyvolat chybu proti různým souborům DLL, včetně fmod.dll.

 4. Ukončete všechny programy, které mohou používat soubor fmod.dll. Je možné, že jeden program aktuálně používá / zamykání souboru DLL, v takovém případě je třeba jej ukončit, aby byl soubor fmod.dll použit v programu, pro který jej potřebujete.

 5. Pomocí nástroje Obnovení systému můžete vrátit poslední změny systému. Pokud máte podezření, že chyba fmod.dll byla způsobena změnou provedenou v důležitém souboru nebo konfiguraci, mohl by problém vyřešit nástroj Obnovení systému.

 6. Přeinstalujte program, který používá soubor fmod.dll. Pokud se při používání konkrétního programu vyskytne chyba DLL fmod.dll, měla by soubor nahradit přeinstalování programu.

  Snažte se tento krok dokončit. Pravděpodobným řešením této chyby DLL je přeinstalování programu, který poskytuje soubor fmod.dll, pokud je to možné.

 7. Aktualizujte ovladače hardwarových zařízení, která mohou souviset s fmod.dll. Pokud se vám například při přehrávání 3D videohry zobrazuje chyba „Soubor fmod.dll chybí“, zkuste aktualizovat ovladače grafické karty.

  Soubor fmod.dll může nebo nemusí souviset s grafickými kartami - to byl jen příklad. Klíčem je zde věnovat velkou pozornost kontextu chyby a podle toho odstraňovat problémy.

 8. Vrátit zpět ovladač na dříve nainstalovanou verzi, pokud chyby fmod.dll začaly po aktualizaci ovladače konkrétního hardwarového zařízení.

 9. Spuštěním příkazu sfc / scannow System File Checker nahraďte chybějící nebo poškozenou kopii souboru fmod.dll. Pokud tento soubor DLL poskytuje společnost Microsoft, měl by jej obnovit nástroj Kontrola systémových souborů.

 10. Nainstalujte si všechny dostupné aktualizace systému Windows. Mnoho aktualizací Service Pack a dalších oprav nahrazuje nebo aktualizuje některé ze stovek distribuovaných souborů DLL společnosti Microsoft ve vašem počítači. Soubor fmod.dll lze zahrnout do jedné z těchto aktualizací.

 11. Vyzkoušejte paměť a poté otestujte pevný disk. Většinu řešení potíží s hardwarem jsme nechali na poslední krok, ale paměť a pevný disk vašeho počítače lze snadno otestovat a jsou nejpravděpodobnějšími součástmi, které by mohly způsobit chyby fmod.dll při jejich selhání.

  Pokud některý z testů hardware selže, co nejdříve vyměňte paměť nebo vyměňte pevný disk.

 12. Opravte instalaci systému Windows. Pokud výše uvedené rady pro řešení potíží s jednotlivými soubory fmod.dll nejsou úspěšné, mělo by provedení opravy nebo instalace při spuštění obnovit všechny soubory DLL systému Windows do jejich pracovních verzí.

 13. Použijte bezplatný čistič registru k opravě problémů souvisejících s fmod.dll v registru. Bezplatný program pro vyčištění registru vám může pomoci odstraněním neplatných položek registru fmod.dll, které mohou způsobovat chybu DLL.

  Zřídka doporučujeme používat čističe registru. Tuto možnost jsme zahrnuli jako pokus o „poslední možnost“ před dalším destruktivním krokem.

 14. Proveďte čistou instalaci systému Windows. Čistá instalace systému Windows vymaže vše z pevného disku a nainstaluje novou kopii systému Windows. Pokud žádný z výše uvedených kroků neopraví chybu fmod.dll, měl by to být váš další postup.

  Během čisté instalace budou vymazány všechny informace na vašem pevném disku. Ujistěte se, že jste provedli nejlepší možný pokus o opravu chyby fmod.dll pomocí kroku odstraňování problémů před tímto.

 15. Odstraňte problém s hardwarem, pokud chyby fmod.dll přetrvávají. Po čisté instalaci Windows může váš problém DLL souviset pouze s hardwarem.