Jak opravit chybu Btballoon.dll, která nebyla nalezena nebo chybí

Chyby souboru Btballoon.dll jsou způsobeny situacemi, které vedou k odstranění nebo poškození souboru DLL btballoon.

V některých případech mohou chyby btballoon.dll znamenat problém s registrem, problém s virem nebo škodlivým softwarem nebo dokonce selhání hardwaru.

Chybová zpráva btballoon.dll se může vztahovat na jakýkoli program nebo systém, který by mohl použít soubor v kterémkoli z operačních systémů společnosti Microsoft, včetně Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP a Windows 2000.

Chyby Btballoon.dll

Existuje několik různých způsobů, jak se mohou chyby btballoon.dll zobrazit ve vašem počítači. Zde jsou některé z běžnějších způsobů, jak byste mohli vidět chyby btballoon.dll.

 • Btballoon.dll nebyl nalezen
 • Start této aplikace se nezdařil, protože btballoon.dll nebyl nalezen. Tento problém může vyřešit přeinstalování aplikace
 • Nelze najít [PATH] btballoon.dll
 • Soubor btballoon.dll chybí
 • Nelze spustit [APLIKACI]. Chybí požadovaný komponent: btballoon.dll. Nainstalujte si prosím znovu [APPLICATION]

Chybové zprávy Btballoon.dll se mohou objevit při používání nebo instalaci určitých programů, při spuštění nebo vypnutí systému Windows nebo dokonce během instalace systému Windows.

Kontext chyby btballoon.dll je důležitou informací, která vám pomůže při řešení problému.

Jak opravit chyby Btballoon.dll

Nestahujte soubor btballoon.dll z webu „Stažení DLL“. Existuje mnoho důvodů, proč je stahování souboru DLL špatný nápad. Pokud potřebujete kopii btballoon.dll, je nejlepší ji získat z původního, legitimního zdroje.

Spusťte systém Windows v nouzovém režimu a proveďte některý z následujících kroků, pokud nemůžete běžně přistupovat k systému Windows kvůli chybě btballoon.dll.

 1. Obnovte btballoon.dll z koše. Nejjednodušší možnou příčinou "chybějícího" souboru btballoon.dll je to, že jste jej omylem smazali.

  Pokud máte podezření, že jste omylem smazali soubor btballoon.dll, ale koš jste již vyprázdnili, můžete soubor btballoon.dll obnovit pomocí bezplatného programu pro obnovu souborů.

  Obnovení odstraněné kopie souboru btballoon.dll pomocí programu pro obnovení souboru je chytrý nápad, pouze pokud jste si jisti, že jste soubor odstranili sami a že předtím, než jste to udělali, správně fungoval.

 2. Spusťte antivirovou / malware kontrolu celého systému. Některé chyby btballoon.dll mohou souviset s virem nebo jinou malwareovou infekcí v počítači, která poškodila soubor DLL. Je dokonce možné, že chyba btballoon.dll, kterou vidíte, souvisí s nepřátelským programem, který se maskuje jako soubor.

 3. Pomocí nástroje Obnovení systému můžete vrátit poslední změny systému. Pokud máte podezření, že chyba btballoon.dll byla způsobena změnou provedenou v důležitém souboru nebo konfiguraci, mohl by problém vyřešit nástroj Obnovení systému.

 4. Přeinstalujte program, který používá soubor btballoon.dll. Pokud se při použití konkrétního programu vyskytne chyba DLL btballoon.dll, měla by soubor nahradit přeinstalování programu.

  Soubor btballoon.dll je spojen se softwarem Bluetooth, takže chyba je s největší pravděpodobností pozorována při použití zařízení Bluetooth nebo při otevření související aplikace. Software WIDCOMM Bluetooth je jedním z příkladů programu, který používá btballoon.dll.

  Snažte se tento krok dokončit. Pravděpodobným řešením této chyby DLL je přeinstalování programu, který poskytuje soubor btballoon.dll, pokud je to možné.

 5. Aktualizujte ovladače hardwarových zařízení, která mohou souviset s btballoon.dll. Pokud se vám například při přehrávání 3D videohry zobrazuje chyba „Soubor btballoon.dll chybí“, zkuste aktualizovat ovladače grafické karty.

  Soubor btballoon.dll může nebo nemusí souviset s grafickými kartami, a proto je důležité věnovat velkou pozornost kontextu chyby. Stejně jako poslední krok, protože tento soubor DLL je pravděpodobně spojen s technologií Bluetooth, můžete cílit na zařízení Bluetooth konkrétně, abyste zjistili, zda aktualizace těchto ovladačů opravuje chybu btballoon.dll.

 6. Vraťte ovladač zpět na dříve nainstalovanou verzi, pokud po aktualizaci ovladače konkrétního hardwarového zařízení začaly chyby btballoon.dll.

 7. Nainstalujte si všechny dostupné aktualizace systému Windows. Mnoho aktualizací Service Pack a dalších oprav nahrazuje nebo aktualizuje některé ze stovek distribuovaných souborů DLL společnosti Microsoft ve vašem počítači. Soubor btballoon.dll pravděpodobně není součástí jedné z těchto aktualizací, ale může se spoléhat na jednu. V takovém případě by aktualizace systému Windows mohla do vašeho počítače vložit jeden nebo více souborů DLL, které btballoon.dll potřebuje.

 8. Vyzkoušejte paměť a poté otestujte pevný disk. Většinu řešení potíží s hardwarem jsem nechal na poslední krok, ale paměť a pevný disk vašeho počítače lze snadno otestovat a jsou nejpravděpodobnějšími součástmi, které by mohly způsobit chyby btballoon.dll při jejich selhání.

  Pokud některý z testů hardware selže, co nejdříve vyměňte paměť nebo vyměňte pevný disk.

 9. Opravte instalaci systému Windows. Pokud výše uvedené pokyny pro řešení potíží se soubory btballoon.dll výše nejsou úspěšné, mělo by provedení opravy nebo instalace při spuštění obnovit všechny soubory DLL systému Windows do jejich pracovních verzí.

 10. Použijte bezplatný čistič registru k opravě problémů souvisejících s btballoon.dll v registru. Bezplatný program pro vyčištění registru vám může pomoci odstraněním neplatných položek registru btballoon.dll, které mohou způsobovat chybu DLL.

  Zřídka doporučujeme používat čističe registru. Tuto možnost jsme zahrnuli jako pokus o „poslední možnost“ před dalším destruktivním krokem.

 11. Proveďte čistou instalaci systému Windows. Čistá instalace systému Windows vymaže vše z pevného disku a nainstaluje novou kopii systému Windows. Pokud žádný z výše uvedených kroků chybu btballoon.dll neopraví, měl by to být váš další postup.

  Během čisté instalace budou vymazány všechny informace na vašem pevném disku. Ujistěte se, že jste provedli nejlepší možný pokus o opravu chyby btballoon.dll pomocí kroku odstraňování problémů před tímto.

 12. Odstraňte problém s hardwarem, pokud chyby btballoon.dll přetrvávají. Po čisté instalaci Windows může váš problém DLL souviset pouze s hardwarem.