Jak nainstalovat widget na telefony Samsung

Pokud jde o přizpůsobení displeje vašeho zařízení, poskytují telefony a tablety Samsung Galaxy spoustu možností pro instalaci widgetů. Například pokud víte, jak nainstalovat widget na telefony Samsung, můžete si na domovskou obrazovku přidat odpočítávací kalendář, který vám připomene, když se blíží důležité datum.

Pokyny v tomto článku platí pro všechny smartphony a tablety Samsung.


Co jsou widgety?

Když se podíváte na telefon a ve středu obrazovky vidíte počasí nebo čas, díváte se na widget. Widgety vám umožňují přizpůsobit to, co se zobrazuje na obrazovce, takže získáte pouze informace, které potřebujete na první pohled. Mnoho konkrétních widgetů, například 1Weather nebo Calendar, je v Obchodu Play k dispozici jako samostatné aplikace. Některé jsou k dispozici v různých velikostech, takže můžete rozhodnout, jakou část obrazovky chcete vyplnit.

Jak přidat widgety na telefon nebo tablet Samsung

Přidání widgetu kalendáře, který odpočítává důležitou událost:

  1. Podržte prst na domovská obrazovka, potom klepněte na tlačítko Widgety v dolní části obrazovky.

  2. Využít Kalendář.

  3. Dotkněte se a podržte Odpočítávání.

  4. Přetáhněte widget tam, kde ho chcete na obrazovce zobrazit.

  5. Vyberte událost ve svém kalendáři, do které chcete odpočítávat.

  6. Vyberte Barva pozadí a Průhlednost pozadí, potom klepněte na tlačítko šipka vlevo (<) vedle Nastavení widgetu v levém horním rohu.

    Uspořádání widgetů můžete změnit jejich dotykem a přetažením po obrazovce. Chcete-li odebrat widgety, podržte prst na widgetu, který chcete odstranit, a potom klepněte na odstranit.