Jak vytvořit účet Samsung pro Samsung Apps a další

Mnoho výrobců smartphonů vás vyzývá k vytvoření uživatelských účtů, které často přidávají další funkce a služby. Když si nastavíte účet Samsung, máte nejen snadný přístup k různým službám Samsung, ale také rychlý a jednoduchý způsob vyhledání, vypnutí nebo dokonce vymazání telefonu, pokud dojde ke krádeži nebo ztrátě.

Informace v tomto článku platí obecně pro všechny smartphony Samsung.


Jak vytvořit účet Samsung v počítači

Účet Samsung si můžete vytvořit během procesu instalace v telefonu, ale můžete to udělat také online prostřednictvím počítače.

 1. V libovolném prohlížeči přejděte na webovou stránku Účet Samsung a vyberte Vytvořit účet.

 2. Přečtěte si podmínky, podmínky služby a zásady ochrany osobních údajů společnosti Samsung na další stránce a vyberte SOUHLASIT.

 3. Vyplňte registrační formulář zadáním své e-mailové adresy, výběrem hesla a vyplněním některých informací o profilu a poté vyberte NEXT.

 4. A je to! Nyní se můžete přihlásit pomocí svých nově vytvořených pověření.

Jak přidat účet Samsung do telefonu

Přidejte si do svého smartphonu účet Samsung z Přidat účet sekce hlavních nastavení.

Rozhraní vašeho telefonu Samsung se může lišit od níže uvedených snímků obrazovky, ale kroky pro aktivaci účtu Samsung jsou stejné pro všechna zařízení.

 1. Otevřete v telefonu hlavní aplikaci Nastavení.

 2. Přejděte dolů a klepněte na tlačítko Cloud a účty.

 3. Využít Účty.

  Pokud již je vašemu telefonu přiřazen účet Samsung, musíte jej před přidáním dalšího odebrat.

 4. Využít Přidat účet.

 5. Zobrazí se seznam všech účtů, které lze v telefonu nastavit. Aktivní účty budou mít vedle sebe zelenou tečku a neaktivní účty šedou tečku. Klepněte na Samsung účet.

  Chcete-li pokračovat, musíte být připojeni k Wi-Fi nebo datové síti.

 6. Na obrazovce účtu Samsung klepněte na Vytvořit účet.

  Chcete-li přidat existující účet Samsung, například účet vytvořený v počítači, zadejte informace o svém účtu a klepněte na Přihlásit se.

 7. Využít další přijmout podmínky služby.

 8. Zadejte požadované informace včetně e-mailové adresy, hesla a vašeho jména a potom klepněte na Vytvořit.

 9. Chcete-li získat přístup k informacím o svém účtu, přejděte na Nastavení > Cloudové účty > Účty a klepněte na svůj Samsung účet.

  Jakmile je váš účet nastaven, nezapomeňte jej nastavit Automatická synchronizace dat v Účty sekce.


Co můžete dělat se svým účtem Samsung?

S aktivním účtem Samsung můžete provádět následující a další:

 • Najděte svůj telefon
 • Dálkově vymažte, zamkněte a odemkněte telefon
 • Používejte pro svůj telefon exkluzivní aplikace, jako jsou Samsung Pay, Bixby, Samsung Health a Samsung Pass (biometrie)
 • Zálohujte svá data a fotogalerii

Jakmile si vytvoříte účet Samsung, můžete využívat všechny služby Samsung, aniž byste museli vytvářet nebo se přihlašovat pomocí dalších účtů.

Každý telefon s Androidem bude vyžadovat, abyste si založili účet Google. Váš účet Samsung je úplně jiný a nabízí funkce, ke kterým nemáte přístup nikde jinde.


Klíčové funkce účtu Samsung

Nastavení účtu Samsung umožní vašemu telefonu kromě zvláštních funkcí pro kompatibilní televizory, Samsung Gear, počítače a další i další funkce.

Najděte svůj mobil

Toto je jedna z nejužitečnějších funkcí vašeho účtu Samsung. Funkce Najít můj mobil vám umožní zaregistrovat telefon a vyhledat jej, pokud se ztratí. Při sledování ztraceného telefonu jej můžete na dálku zamknout, vyzvánět telefonem (pokud si myslíte, že je ztracen, ale poblíž) a dokonce nastavit číslo, na které lze přesměrovat hovory na ztracený mobil.

Pokud si myslíte, že vám váš telefon nebude vrácen, můžete telefon také vzdáleně vymazat a odstranit veškerá citlivá nebo soukromá data.

Samsung Cloud

Pokud jste někdo, kdo pořídí milion fotografií a nikdy si nepamatuje, že si je stáhne do počítače, nestresujte se. Samsung Cloud automaticky zálohuje věci tak často. Nastavte zařízení na synchronizaci:

 • Události a úkoly kalendáře
 • Kontakty, e-mailové adresy a vizitky
 • Obrázky, videa a příběhy
 • Prediktivní textová data
 • Hlasové poznámky, obrázky a úkoly
 • Upomínky
 • Záložky, uložené stránky a otevřené karty ze služby Samsung Internet
 • Přihlašovací údaje Samsung Pass
 • Scrapbooky, obrázky, snímky obrazovky a webové adresy
 • S Poznámka k akčním poznámkám, oblíbeným položkám a kategoriím

Samsung Health

Samsung Health funguje jako rozbočovač pro všechno zdraví. Kromě toho, že vám pomůže sledovat tréninky a příjem vody, může se také synchronizovat s běžícími aplikacemi a dát všechny požadované informace na jedno místo. V této aplikaci se toho děje hodně, ale cílem je získat kontrolu nad svým zdravím.

PENUP

Aplikace PENUP společnosti Samsung je skutečně sociální sítí pro umělce, kteří rádi sdílejí svou práci s ostatními. Pomocí pera S-Pen můžete přímo do telefonu kreslit úžasná umělecká díla.