Jak si vytvořit nový účet Yahoo: Podrobný průvodce

Yahoo je poskytovatel e-mailu, který také nabízí přístup k novinkám, kalendáři, sekci poznámkových bloků, adresáři a dalším. Účet Yahoo je dodáván s bezplatnou e-mailovou adresou @ yahoo.com a 1 TB online úložiště, což je dost pro miliony e-mailů s velkými přílohami. Váš účet Yahoo lze také použít ke správě dalších e-mailových účtů, jako je Gmail a Outlook, z Yahoo Mail, stejně jako ke konfiguraci automatických odpovědí, když jste na dovolené.


Yahoo Mail Nové kroky k účtu

Nejlepší způsob, jak vytvořit nový účet Yahoo, je web pro stolní počítače:

 1. Navštivte stránku Yahoo Sign up.

 2. Vyplňte formulář svým jménem a příjmením, uživatelským jménem, ​​které chcete použít pro svou novou e-mailovou adresu Yahoo, heslem, telefonním číslem, datem narození a případně vaším pohlavím.

  Vytvořte silné heslo, které někoho odradí od hádání. Pokud je pro vás příliš těžké si to zapamatovat, uložte to do správce hesel.

  K obnovení účtu se používá vaše telefonní číslo. Získejte virtuální telefonní číslo, pokud nechcete používat své skutečné.

 3. klikněte Pokračovat.

 4. Zvolte buď Zašlete mi SMS s klíčem účtu or Zavolej mi s ověřovacím kódem k potvrzení, že vlastníte telefon spojený s tímto telefonním číslem.

 5. Zadejte klíč k ověření, že máte přístup k danému telefonu, a poté vyberte Ověřit si.

 6. vybrat Pokračovat.

 7. Budete přesměrováni na domovskou stránku Yahoo. Pro přístup k Yahoo Mail zvolte Poštovní zásilka (nachází se v pravém horním rohu stránky), nebo přejděte na mail.yahoo.com.

Jak posílat poštu z Yahoo Mail

Chcete-li odeslat e-mail z Yahoo Mail, vyberte Komponovat přepnout do režimu, ve kterém můžete zadat zprávu příjemce, předmětu a těla.

Pokud vám někdo poslal e-mail ve službě Yahoo Mail, klikněte na zprávu a pomocí šipek v horní části e-mailu odpovězte, odpovězte všem nebo přepošlete.


Jak získat poštu Yahoo do telefonu

Yahoo Mail nefunguje pouze z notebooku nebo stolního počítače. E-maily Yahoo můžete číst z mobilního zařízení, ať už je to tablet nebo telefon. Stáhněte si konkrétní aplikace pro příjem e-mailů nebo použijte standardní e-mailovou aplikaci na vašem zařízení.

Uživatelé iPhone se například mohou připojit k Yahoo Mail z aplikace Mail, aniž by si museli stahovat jinou aplikaci. Totéž platí pro uživatele Androidu, kteří nastavili správná nastavení serveru Yahoo Mail IMAP a SMTP.

K dispozici je však také aplikace Yahoo Mail, která vám umožní přihlásit se pomocí svého uživatelského jména a hesla pro Yahoo bez zadání jakéhokoli nastavení serveru. Získejte aplikaci Yahoo Mail pro iOS z App Store a pro Android z Google Play.