Jak vytvořit účet Gmail

Vytvoření bezplatného e-mailového účtu Gmail je snadné, ať už chcete novou e-mailovou adresu, jiné uživatelské jméno nebo více úložného prostoru pro vaše zprávy.

Účet Gmail nabízí tyto a robustní filtr nevyžádané pošty. Můžete jej použít k přístupu ke svým stávajícím e-mailovým účtům a k zisku z Gmailu, který eliminuje zbytečné soubory. Můžete jej také použít k archivaci staré pošty nebo jako zálohu.

Tyto pokyny platí pro webové prohlížeče v jakémkoli operačním systému.


Jak vytvořit účet Gmail

1: 07

Nastavení bezplatného účtu Gmail je rychlý a snadný proces, jehož dokončení trvá jen málo času. Níže jsou uvedeny podrobné pokyny, které budete potřebovat k vytvoření účtu a okamžitému zahájení používání Gmailu.

 1. Navštivte stránku Vytvořit účet Google pro Gmail.

  Lifewire

 2. Zadejte své jméno a příjmení.

  Lifewire

 3. Zadejte požadované uživatelské jméno.

  Vaše e-mailová adresa Gmailu bude vaše uživatelské jméno a za ním „@ gmail.com“. Pokud je vaše uživatelské jméno pro Gmail například „příklad“, vaše adresa Gmailu je „[email protected]“.

  Lifewire

 4. Zadejte e-mailové heslo, které je těžké uhodnout.

  Kvůli lepšímu zabezpečení byste měli později pro svůj účet Gmail povolit dvoufaktorové ověřování.

 5. vybrat Next.

 6. Volitelně můžete zadat svůj mobilní telefon telefonní číslo a / nebo alternativní emailová adresa pro ověření a autorizaci účtu. Google pomocí těchto informací umožňuje obnovit ztracené heslo.

 7. Zadejte datum narození a rod (Všechna pole jsou povinná).

 8. vybrat další.

  Lifewire

 9. Budete požádáni o ověření vašeho telefonního čísla nebo alternativního e-mailu. Klepněte na Poslat nebo toto přeskočte kliknutím Teď ne.

 10. Přečtěte si část Ochrana osobních údajů a podmínky a poté vyberte Souhlasím pokračovat.

  Lifewire

  Pokud nesouhlasíte s ochranou osobních údajů a podmínkami, nebudete moci pokračovat ve vytváření účtu Gmail.

 11. Budete přesměrováni na stránku Můj účet pro e-mailovou adresu, kterou jste právě vytvořili. Odtud se můžete přihlásit ke svému účtu, spravovat své osobní údaje a nastavit předvolby účtu.

Získejte přístup k účtu Gmail a k vašemu dalšímu stávajícímu e-mailu

Ke službě Gmail můžete přistupovat na webu a můžete si ji nastavit také v e-mailových programech pro počítače a mobilní zařízení. K dispozici jsou aplikace Gmail pro mobilní zařízení s Windows 10, iOS a Android. Stačí si stáhnout aplikaci kompatibilní s vaším zařízením a přihlásit se. Gmail vám umožňuje přístup k vašim dalším existujícím e-mailovým účtům POP, a to jak pro odesílání, tak pro příjem pošty.