Jak založit účet Coinbase

Coinbase je jedním z nejjednodušších způsobů nákupu bitcoinů, litecoinů, etherea a bitcoinů v hotovosti (Bcash). Po vytvoření účtu na webu Coinbase mohou uživatelé nakupovat tyto kryptoměny pomocí své kreditní karty nebo bankovního účtu stejným způsobem jako online nákup na Amazonu.

K používání Coinbase nejsou nutné žádné pokročilé znalosti o kryptoměně, a proto se tolik lidí rozhodlo použít je k získání své první dávky bitcoinů nebo jiných kryptocoinů. Zde je návod, jak začít.


Registrace účtu Coinbase

 1. Ve webovém prohlížeči, který si vyberete, přejděte na Coinbase.com a klikněte na Přihlašte se k odběru tlačítko v pravém horním rohu.

 2. Zobrazí se formulář s poli pro vaše jméno a příjmení, vaši e-mailovou adresu a heslo. Ujistěte se, že používáte své skutečné jméno, jak je uvedeno ve vašem pasu nebo řidičském průkazu, protože použití aliasu může později oddálit potvrzení vaší identity. Zkontrolujte, zda je váš e-mail také správně napsán.

 3. Zvolte si své heslo. Kromě alespoň jednoho čísla nezapomeňte použít kombinaci velkých a malých písmen.

 4. Zkontrolovat Nejsem robot bezpečnostní schránka reCAPTCHA a Pravidla pro uživatele a Ochrana osobních údajů zaškrtněte políčko.

 5. Stiskněte Vytvořit účet tlačítko.

 6. Na vaši zvolenou e-mailovou adresu bude nyní zaslán potvrzovací e-mail. Navštivte svou e-mailovou schránku a otevřete e-mail. V něm by měl být potvrzovací odkaz. Kliknutím na něj otevřete nové okno prohlížeče, které aktivuje váš účet Coinbase.

 7. Nyní se zobrazí sada kroků k potvrzení vaší identity. Prozatím to můžete přeskočit a udělat to později, ale stojí za to nastavit, protože čím více informací jim poskytnete, tím více kryptoměny budete moci nakupovat za týden a tím bezpečnější bude váš účet.

Potvrzení vaší identity na Coinbase

Coinbase vám dá možnost potvrdit vaši identitu několika způsoby během procesu vytváření účtu a poté v Nastavení> Zabezpečení možnosti ve vaší Coinbase Můj stajl. K těmto možnostem máte přístup kdykoli.

Potvrzení vaší identity na Coinbase vám může pomoci zvýšit limit nákupu (množství kryptoměny, které si můžete koupit každý týden) a také zlepšit zabezpečení vašeho účtu. Tady je to, o co budete požádáni buď z odkazu v e-mailu s potvrzením účtu, který byste dostali po vytvoření účtu Coinbase, nebo ve vašem Můj stajl bezpečnostní nastavení.

Telefon: Potvrzení telefonního čísla je velmi jednoduchý proces. Budete požádáni, abyste vybrali zemi, ve které je vaše číslo registrováno, a samotné číslo. Po zadání těchto informací Coinbase načte druhou webovou stránku a odešle SMS na váš mobil s kódem. Zadejte tento kód do ověřovacího pole na nové stránce a klikněte na modrou Ověřte telefonní číslo tlačítko.

Adresa: Po potvrzení telefonního čísla v počátečním nastavení účtu nebo v systému budete požádáni o vyplnění adresy bydliště Nastavení> Můj profil část Můj stajl po přihlášení. Stejně jako u ostatních informací o účtu je zde důležité být pravdivý. The Země: Toto pole je zvláště důležité, protože bude určovat, jaké finanční služby můžete na Coinbase používat a kolik můžete koupit nebo prodat.

Ověření dokumentu: Po části adresy v počátečním nastavení účtu budete požádáni o potvrzení vaší identity sdílením kopií vládou schváleného průkazu totožnosti, například pasu, dokladu o věku nebo řidičského průkazu. Požadované dokumenty se budou lišit v závislosti na zemi, ve které sídlíte. Pokud jste tuto možnost původně přeskočili, budete upozorněni, abyste tyto informace po přihlášení zadali na svůj Coinbase Dashboard. Možnost odeslat své dokumenty můžete také prostřednictvím Nastavení> Limity.

 1. V nastavení účtu se zobrazí modré tlačítko s nápisem Spusťte ověření. Stisknutím zahájíte proces.

 2. Po zahájení procesu ověření dokumentu budete mít na výběr ze dvou až tří typů dokumentů. Klikněte na ten, který chcete použít, například pas nebo řidičský průkaz.

 3. Na další obrazovce bude funkce fotoaparátu, která umožní webovou kameru vašeho zařízení. Držte své ID před webovou kamerou a stiskněte Zachytit snímek tlačítko pro jeho pořízení.

 4. Na stránce se brzy zobrazí náhled pořízené fotografie. Pokud je fotografie jasná a zobrazuje váš obličej a veškerý potřebný text, stiskněte tlačítko Dokončete a spusťte ověření knoflík. Chcete-li fotografii znovu provést, jednoduše stiskněte tlačítko Udělejte další snímek tlačítko a zkuste to znovu. Můžete to zkusit tolikrát, kolikrát chcete.

 5. Coinbase může trvat několik dní až týden, než ověří váš odeslaný dokument.


Možnosti platby Coinbase

Uživatelé Coinbase v USA mohou pomocí PayPalu směňovat kryptoměnu za hotovost, bankovní převody pro výběr a vklad finančních prostředků a kreditní a debetní karty pro nákup kryptocoinů. Nejlepší možností zdaleka je propojit bankovní účet s vaším účtem Coinbase, protože tuto platební metodu lze použít pro nákup a prodej kryptoměny i pro vklad a výběr finančních prostředků.

Po ověření vaší identity v počátečním nastavení účtu budete požádáni o přidání možnosti platby. Pokud jste se rozhodli tuto možnost přeskočit, můžete přidat platební metodu ze svého účtu kliknutím na ikonu Koupit prodat odkaz v horním menu a výběr Přidat nový účet pod Způsob platby.

Přidání údajů o vaší debetní nebo kreditní kartě obvykle umožňuje okamžitý nákup bitcoinů, litecoinů, etherea a bitcoinů v hotovosti na Coinbase. Přidání PayPal je také okamžité. Při zadávání údajů o vašem bankovním účtu však obvykle existuje dvoudenní (nebo více) čekací doba, než je lze použít k nákupu nebo prodeji.


Zvyšování limitu nákupu Coinbase

Coinbase obvykle omezuje nové účty limitem nákupu 300 $. Děje se tak za účelem prevence praní peněz a jiných nezákonných činností. Limity lze zvýšit provedením každé z následujících akcí.

 1. Vyplnění vašeho profilu: Nejrychlejším způsobem, jak zvýšit limit nákupu, je vyplnění všech údajů o vašem účtu Coinbase. To zahrnuje přidání (a potvrzení) telefonního čísla a odeslání alespoň jednoho identifikačního dokumentu.

 2. Provádějte pravidelné nákupy: Účty Coinbase, které jsou často aktivní, obvykle zvyšují limity nákupu. Zkuste provést jeden malý nákup za týden po dobu jednoho či dvou měsíců.

 3. Počkejte: Čím je účet starší, tím je legitimnější v očích Coinbase. Novější účty jsou obvykle omezené, zatímco u starších jsou limity nakonec odstraněny.

Jak získat zdarma bitcoin 10 USD s Coinbase

Kdokoli se může zdarma připojit k Coinbase z webu Coinbase, ale pokud znáte někoho jiného, ​​kdo je již členem, stojí za to požádat, aby vás nejprve pozval. Pokud se zaregistrujete na Coinbase prostřednictvím něčího pozvání, bude na účet této osoby připsán nejen bitcoin v hodnotě 10 USD, ale i váš, kdykoli utratíte více než 100 $. Jakmile si vytvoříte účet, můžete dále doporučit svým přátelům, aby vydělali dalších 10 USD v bitcoinech.

 1. Chcete-li někoho pozvat na Coinbase, přihlaste se ke svému účtu a klikněte na své jméno v pravém horním rohu obrazovky.

 2. Rozbalovací nabídka. Klikněte na Pozvat přátele volba.

 3. Budete přesměrováni na stránku s možností pozvat lidi na Coinbase přes Facebook nebo Twitter, ale můžete také použít e-mail. Na stránce se také zobrazí odkaz na web, který můžete sdílet na jiné sociální síti, jako je Instagram, nebo dokonce v blogovém příspěvku.