Jak stahovat Kik na telefony Android


Najděte Kik v Obchodu Play

Gregory Baldwin / Getty Images

Než budete moci posílat zprávy přátelům pomocí aplikace Kik, musíte si aplikaci stáhnout do zařízení Android. Kik je aplikace pro rychlé zasílání zpráv pro mobilní uživatele, která vám umožňuje chatovat s ostatními přáteli pomocí aplikace nainstalované v jejich zařízení. Kromě odesílání a přijímání rychlých zpráv mohou uživatelé také sdílet fotografie, posílat videa z YouTube, skicovat a odesílat obrázky, vyhledávat a přeposílat obrázky a internetové memy a další.

Jak stáhnout Kik na zařízeních Android

Jste připraveni nainstalovat aplikaci? Chcete-li zahájit stahování, postupujte podle těchto jednoduchých kroků:

 1. Otevřete Obchod Google Play na svém zařízení Android.
 2. Klikněte a vyhledejte „Kik“ v Obchodu Play.
 3. Vyberte odpovídající aplikaci.
 4. Klikněte na zelené tlačítko „Instalovat“.
 5. Na výzvu přijměte oprávnění aplikace stisknutím tlačítka Přijmout.
 6. Po dokončení instalace otevřete aplikaci.

Kik Systémové požadavky pro Android

Než si stáhnete Kik, ujistěte se, že vaše zařízení Android tuto aplikaci podporuje, jinak nebudete moci posílat zprávy přátelům. Váš telefon nebo zařízení musí mít:

 • Android 2.2 a Up
 • 3.5 MB volného místa
 • WiFi přístup k internetu nebo datový tarif

Přijměte podmínky služby Kik

Chcete-li pokračovat, musíte přijmout podmínky služby a zásady ochrany osobních údajů společnosti Kik. Pokračujte kliknutím na „Souhlasím“.

Doporučujeme vám, abyste si tyto podmínky pečlivě přečetli, než je přijmete, protože vysvětlují vaše práva na používání aplikace, veškeré závazky, které vám plynou z používání softwaru a jak mohou být vaše data použita. Podmínky služby a zásady ochrany osobních údajů společnosti Kik si můžete přečíst kdykoli.

Věci, které byste měli vědět o podmínkách služby Kik

Existuje několik bodů z podmínek služby a zásad ochrany osobních údajů, které byste pravděpodobně měli předem vědět. Nepřijímejte to však jako náhradu za přečtení celé věci - měli byste si ji přečíst celou, abyste se ujistili, že rozumíte svým právům a povinnostem, které s aplikací Kik plynou.

Jste zodpovědní za to, co zveřejníte
Pravděpodobně to nepřekvapuje, ale použitím této aplikace souhlasíte, že máte právo sdílet obsah, který odesíláte (tj. Vlastníte dílo a neporušujete zákony o ochranných známkách), není obtěžující, urážlivý, škodlivý nebo vulgární a dělá nesmí obsahovat pornografii ani nahotu. Toto není all-inclusive, proto si ho přečtěte a zjistěte, co je na Kiku přijatelné a co ne.

Vaše informace jsou shromažďovány
Kik Messenger shromažďuje informace o vás a vašem mobilním zařízení podle 2.10 „Informace shromažďované prostřednictvím technologie“. Tyto informace mohou zahrnovat typ zařízení, které používáte, a mohou souviset s vaším přezdívkou.

Vaše informace mohou být použity
I když vaše osobní údaje nebudou použity bez předchozího informování, anonymní statistické informace mohou a budou použity pro analýzu a hlášení vzorců používání podle podmínek služby a zásad ochrany osobních údajů. Podle části 3 společnost Kik neprodává informace o zákaznících třetím stranám. Použití informací.

Vytvořte si bezplatný účet Kik

Nyní jste připraveni vytvořit nový účet Kik. Kik je zdarma k použití a vyžaduje krátkou aplikaci pro přihlášení, pokud jste nový uživatel. Začněte kliknutím na modré tlačítko „Vytvořit nový účet“, jak je znázorněno výše.

Jak se zaregistrovat do Kik

Po zobrazení výzvy získáte nový účet podle těchto pokynů:

 1. Do prvního pole zadejte své křestní jméno.
 2. Do druhého pole zadejte své příjmení.
 3. Do třetího pole zadejte požadovaný přezdívku.
 4. Do čtvrtého pole zadejte svou e-mailovou adresu.
 5. Vyberte své heslo a zadejte jej do posledního pole.
 6. Kliknutím na okno fotoaparátu v levém horním rohu vyberte / pořiďte fotografii pro svůj účet.
 7. Klepnutím na zelené tlačítko „Zaregistrovat“ vytvoříte nový účet Kik.

Jak se přihlásit ke Kik na vašem zařízení Android

Pokud již máte účet Kik, můžete se ke svému účtu přihlásit pomocí těchto kroků:

 1. Na domovské stránce klikněte na šedé tlačítko „Přihlásit se“.
 2. Do prvního pole zadejte své přezdívky.
 3. Do druhého pole zadejte své heslo.
 4. Přihlaste se kliknutím na zelené tlačítko „Další“.

Najděte přátele na Kiku

Při prvním přihlášení vás Kik vyzve, abyste v aplikaci našli přátele prostřednictvím adresáře zařízení Android. Kliknutím na „Ano“ povolíte aplikaci přístup do vašeho adresáře a vyhledání přátel, kteří mají na svých telefonech také Kik.