Jak stahovat videa z YouTube do zařízení Android

Stahování videí YouTube na Androidu a ukládání videí pro offline použití je snadné, takže můžete sledovat YouTube bez Wi-Fi nebo datového připojení, například když jste v letadle nebo v oblasti se špatným připojením. Použití oficiální aplikace YouTube je jedním ze způsobů, jak stahovat filmy, hudební videa a další obsah z YouTube, čímž se obsah uloží jako soubory EXO. I když to pro vás může fungovat, můžete si také vyzkoušet bezplatné stahovače videí YouTube.

Níže uvedené informace by měly platit bez ohledu na to, kdo vyrobil váš telefon Android: Samsung, Google, Huawei, Xiaomi atd. Viz Jak stahovat videa z YouTube do vašeho iPhone, pokud používáte iPhone.


YouTube Premium

Pokud máte předplatné YouTube Premium, stáhněte si videa z YouTube z oficiální aplikace YouTube. To vyžaduje placené předplatné, ale existuje zkušební verze a přichází s dalšími funkcemi nad rámec možnosti ukládat videa.

Chcete-li uložit video z YouTube na Android, spusťte aplikaci YouTube, vyhledejte video, které chcete stáhnout, a klepněte na Ke stažení pod videem a vyberte možnosti kvality, například 720p nebo 360p.

Pokud se přihlásíte k odběru služby YouTube Premium, OK místo se zobrazí tlačítko Získejte YouTube Premium.

TubeMate YouTube Downloader

TubeMate je bezplatná aplikace třetích stran, která stahuje videa z YouTube, Vimeo, Dailymotion a dalších služeb pro streamování videa.

 1. Stáhněte si TubeMate.

  TubeMate není k dispozici v obchodě Google Play. Stáhněte si jej jako soubor APK.

 2. Otevřete aplikaci a vyhledejte video, které chcete stáhnout z YouTube.

 3. Klepněte na Stáhnout ikona.

 4. Vyberte kvalitu videa, které chcete stáhnout.

 5. Klepněte na červené Stáhnout ikona.

 6. Klepněte na malé, bílé Stáhnout ikonu ve spodní části aplikace a vyhledejte offline video. Odtud jej přesuňte na nové místo, extrahujte zvuk z videa, přejmenujte jej nebo odstraňte.


Y2mate Downloader pro YouTube

Y2mate je web, který stahuje videa z YouTube do vašeho počítače a poté je můžete přenést do zařízení Android. Dalším způsobem, jak používat Y2mate, je telefon nebo tablet Android pomocí webového prohlížeče, jako je Chrome nebo Firefox.

 1. Navštivte Y2mate a zadejte adresu URL videa YouTube. Můžete také vyhledávat na YouTube přímo z textového pole.

  Pokud používáte Y2mate ze zařízení Android, zkopírujte odkaz na YouTube z aplikace YouTube. Přejít na video, klepněte na Share > Kopírovat odkaz.

 2. Vyberte kvalitu videa, které chcete stáhnout, a poté vyberte Ke stažení.

  Převádění videa na MP4 může trvat několik sekund nebo déle.

 3. Pokud si stáhnete video z YouTube z počítače, vyberte Stáhněte si .mp4 a vyberte složku pro uložení videa YouTube. Pokud chcete, přejmenujte video. (V systému Android si nemusíte vybírat složku ani přejmenovávat soubor.)

 4. Po stažení videa YouTube do počítače přeneste soubor do systému Android a sledujte jej.