Jak stahovat filmy z Netflixu do počítače Mac nebo iPad

Stahování filmů a televizních pořadů ze služby Netflix ke sledování na iPadu, když nejste připojeni k internetu, je jednoduché. Stažené filmy a televizní pořady jsou ideální pro jízdy letadly, cesty autem a další místa, která těží ze zábavy, ale nutně nemají skvělé připojení k internetu.

Tyto pokyny platí pro všechny modely iPadů s nejnovější verzí aplikace Netflix a pro každou verzi systému macOS.

Alex Dos Diaz / Lifewire

Jak stahovat filmy z Netflixu do iPadu

IPad je dokonalým zařízením pro stahování pořadů a filmů Netflix, protože je lehký, má velkou obrazovku, má baterii s dlouhou výdrží a snadno si jej můžete vzít na výlet.

Chcete-li stahovat filmy z Netflixu do iPadu, potřebujete aktivní předplatné Netflix a bezplatnou aplikaci Netflix dostupnou v App Store.

Většina, ale ne všechny, filmy a televizní pořady na Netflixu mají možnost stahování. Postup stažení ze služby Netflix do iPadu:

 1. Spusťte aplikaci Netflix na iPadu.

 2. Posunutím dolů na úvodní obrazovce procházejte výpisy a klepněte na film, televizní pořad nebo celou řadu televizního pořadu, který chcete stáhnout. Chcete-li hledání omezit pouze na filmy, klepněte na Filmy v panelu nabídek.

 3. Pokud jste vybrali film, klepněte na ikonu Stáhnout šipku dolů pod popisem filmu. Pokud není Stáhnout šipku dolů, film nelze stáhnout.

  Po zahájení stahování nahradí šipku stahování indikátor průběhu a zobrazí se indikátor stavu.

  Film se stáhne na obrazovku Moje stahování, kam se dostanete klepnutím Ke stažení ve spodní části obrazovky

 4. Pokud vyberete televizní pořad, klepněte na ikonu šipka dolů stahování zahájíte vedle každé epizody, kterou chcete sledovat. Pokud v aplikaci používáte funkci Inteligentní stahování, stáhněte si pouze první epizodu.

  Inteligentní stahování je funkce, která je ve výchozím nastavení zapnutá v aplikaci. Šetří místo na iPadu při sledování televizních pořadů s více epizodami. Když dokončíte sledování stažené epizody, aplikace ji smaže při příštím připojení iPadu k síti Wi-Fi a automaticky stáhne další epizodu, takže na iPadu máte vždy jen jednu epizodu.

 5. Po dokončení stahování klepněte na ikonu Ke stažení tlačítko ve spodní části obrazovky otevřete Moje stahování obrazovka.

 6. Klepněte na Hrát šipka na staženém filmu nebo televizním pořadu, který chcete sledovat na internetu Moje stahování obrazovku sledovat.

 7. Chcete-li z iPadu odebrat film nebo televizní pořad, klepněte na ikonu Ke stažení ikona vedle výpisu - připomíná zaškrtnutí v poli - a poté klepněte na Smazat stažení k odebrání z iPadu. Stažené filmy a pořady Netflix také najdete v Ke stažení ve spodní části aplikace.

Pokud předplatné zrušíte, nemůžete si jej na iPadu ponechat.

Nastavení aplikace Netflix

V nastavení aplikace Netflix pro iPad určujete, zda chcete omezit stahování pouze na Wi-Fi, což je výchozí nastavení. Můžete také změnit kvalitu videa ze standardní, která je dostatečná pro prohlížení na iPadu, na vyšší, což byste mohli upřednostňovat, pokud plánujete streamovat film na větší obrazovku a mimo jiné zapnout a vypnout inteligentní stahování. Vyhledejte Netflix Nastavení aplikace poklepáním Moře ve spodní části obrazovky Netflix.

Jak stahovat filmy z Netflixu do počítače Mac

Pro Mac neexistuje žádná aplikace Netflix. K Netflixu můžete přistupovat v prohlížeči, ale nemůžete stáhnout žádný obsah z verze Netflixu do Macu. Netflix nepodporuje stahování a sledování offline na počítačích Mac.

Navzdory tomu existuje několik legálních možností pro prohlížení staženého obsahu Netflix na Macu:

 • Boot Camp a Windows: Netflix nabízí aplikaci Netflix pro počítače s Windows v Microsoft Storu. Boot Camp, nástroj, který se dodává na počítačích Mac, provozuje Windows 10 na počítačích Mac. Poté si můžete stáhnout aplikaci Netflix pro Windows a použít ji k legálnímu stažení obsahu z Netflixu. K instalaci na Mac budete potřebovat kopii systému Windows 10, takže nejde o levnou alternativu.
 • Streamování z iPadu: Aplikace Netflix pro iPady podporuje AirPlay, která umožňuje bezdrátové streamování multimediálního obsahu mezi zařízeními Apple. Takže můžete streamovat jakýkoli obsah Netflixu, který stáhnete na iPadu, do Macu. Tímto způsobem můžete zobrazit film na větší obrazovce pro více diváků. To není totéž jako stahování do Mac, ale je to řešení pro uživatele s více zařízeními.

Jak nestahovat filmy Netflix do počítače Mac

Můžete narazit na software pro snímání obrazovky online, který se pokouší obejít omezení Netflixu, ale pozor. Kopírování filmu online je pirátský obsah, který je nezákonný a kvalita výsledku je často špatná. Netflix po vás pravděpodobně nepřijde, pokud si nahrajete show sami a nebudete ji sdílet s ostatními, ale chcete využít této šance? Lepší kontrola podmínek Netflixu.

Kopírování filmu není totéž jako stahování filmu. Nahrávání filmu trvá stejně dlouho jako film a kvalita není nikdy tak dobrá jako originál. Rovněž riskujete stažení malwaru spolu s jakýmkoli vyzkoušeným softwarem pro snímání nebo nahrávání obrazovky.

Stahování Netflixu do počítače Mac nemusí být nejlepší nápad - ještě méně, pokud máte mobilní zařízení se systémem iOS nebo Android, které podporuje aplikaci Netflix a stahuje videa pro prohlížení offline.