Jak nainstalovat KSP Mods

Kerbal Space Program (KSP) je hra se spoustou obsahu, která vás zaneprázdní na hodiny. Komunita fanoušků však poskytla ještě více obsahu tím, že pro ni vytvořila úpravy, které by to mohly ztížit, přidat vylepšení kvality života nebo jen změnit způsob hraní hry. Téměř všechny tyto mody jsou zcela zdarma, ale musíte nejprve vědět, jak nainstalovat mody KSP.

Tento článek vás provede procesem instalace modů Kerbal Space Program a pokud jste teprve na začátku, doporučíme vám pár nejlepších modů.


Kde najdu mody programu Kerbal Space?

Existuje několik míst online, kde najdete mody Kerbal Space Program, ale několik určitě vyniká.

Pár míst, která vám pomohou začít, jsou:

  • Curse Forge: Předejte nejlepší místo pro začátek. Curse Forge je skvělým místem k nalezení módů pro několik populárních her a KSP je jednou z jeho nejlepších sekcí. Existují dobré metody pro třídění a vyhledávání a dostupné mody jsou docela důvěryhodné.
  • Oficiální fóra KSP: Zde je celkem obsáhlý seznam, ale je o něco těžší prohlédnout si je všechny. Jedná se o skvělý zdroj, pokud víte přesně, co hledáte, ale je těžší jej procházet.

Jak nainstalovat KSP Mods

Instalace modulů Kerbal Space Program je naštěstí docela jednoduchá.

Obecně je pravděpodobně dobrý nápad instalovat pouze jeden mod najednou. Příliš mnoho může způsobit, že vaše hra poběží mnohem pomaleji a ne všechny mody hrají dobře dohromady. Než je začnete kombinovat, vyzkoušejte každý zvlášť.

  1. Jakmile najdete soubor, který chcete vyzkoušet, stáhněte soubor. Pravděpodobně bude mít příponu .zip.

  2. Po stažení najděte nový soubor a rozbalte jej. Mělo by vám dát novou složku s názvem mod.

  3. Vyhledejte složku KSP na tvém počítači. Pokud jste si hru stáhli na Steam a nemůžete najít složku se soubory, klikněte pravým tlačítkem na hru ve vaší knihovně Steam a vyberte Nemovitosti > Místní soubory > Procházet místní soubory.

  4. Ve složce KSP otevřete GameData složku. Přetáhněte složku se soubory modů do složky GameData.

  5. To je vše. Až příště načtete Kerbal Space Program, měl by se načíst váš mód spolu s ním.


S jakými režimy Kerbal Space Program bych měl začít?

To opravdu záleží na tom, co chcete přidat do Kerbal Space Program. Projděte si nejoblíbenější na Curse Forge a získejte představu o tom, co ostatní hráči rádi používají, nebo se podívejte na fóra a zjistěte, zda hledáte něco konkrétního.

MechJab je jedním z nejpopulárnějších - přidává do hry systém autopilota, ale také poskytuje spoustu dat o vašich strojích, které v základní hře nenajdete. Kerbal Attachment System je další slušný doplněk, který vám poskytne spoustu nových nástrojů, se kterými si můžete zahrát.