Co je soubor ICS? (A jak otevřít jeden)

Co vědět

  • Soubor ICS je soubor iCalendar.
  • Otevřete jeden v Outlooku, Kalendáři Google a dalších e-mailových a kalendářových aplikacích.
  • Převeďte jeden na CSV s Indigoblue.eu nebo do jiných formátů se specializovanými převaděči.

Tento článek popisuje, co jsou soubory ICS a k čemu se používají, jak je otevřít na různých zařízeních a jak převést soubor do více použitelného formátu, abyste jej mohli otevřít v programu, jako je Excel.


Co je soubor ICS?

Soubor ICS je soubor iCalendar. Jedná se o soubory ve formátu prostého textu, které obsahují podrobnosti o událostech kalendáře, jako je popis, počáteční a koncové časy, umístění atd. Formát ICS se obvykle používá k odesílání žádostí o schůzku lidem, ale také je oblíbeným prostředkem pro přihlášení k svátkům nebo narozeninám.

I když je ICS mnohem populárnější, soubory iCalendar mohou místo toho používat příponu ICAL nebo ICALENDER. Soubory iCalendar, které obsahují pouze informace o dostupnosti (volné nebo obsazené), se ukládají s příponou IFB nebo IFBF na počítačích Mac.

Soubory ICS.

Soubory ICS, které nejsou soubory iCalendar, mohou být buď soubory výkresu IronCAD 3D, nebo zvukové soubory IC Recorder vytvořené rekordérem IC IC společnosti Sony.

ICS je také zkratka pro několik technologických výrazů, které nemají nic společného se soubory kalendáře, jako je Sdílení připojení k Internetu, Image Capture Server a IEEE Computer Society.

Jak otevřít soubor ICS

Soubory kalendáře ICS lze použít v e-mailových klientech, jako jsou Microsoft Outlook, Windows Live Mail a IBM Notes (dříve známé jako IBM Lotus Notes), stejně jako v nejpopulárnějších kalendářových programech, jako je Google Calendar pro webové prohlížeče, Apple Calendar (dříve nazývaný Apple iCal ) pro mobilní zařízení iOS a Mac, Yahoo! Kalendář, bleskový kalendář Mozilla Thunderbird a VueMinder.

Například řekněme, že se chcete přihlásit k odběru kalendáře svátků, jaký najdete v Laboratořích kalendáře. Otevřením jednoho z těchto souborů ICS v programu, jako je Microsoft Outlook, se všechny události importují jako nový kalendář, který pak můžete překrýt jinými událostmi z ostatních kalendářů, které používáte.

I když je použití místního kalendáře, jako je to, užitečné pro věci, jako jsou svátky, které se nebudou měnit po celý rok, můžete místo toho chtít sdílet kalendář s někým jiným, aby se změny, které někdo provede, projevily v kalendářích ostatních lidí, jako při pořádání schůzek nebo pozývání lidí na události.

Svůj kalendář můžete uložit online pomocí něčeho, jako je Kalendář Google, takže je snadné jej sdílet s ostatními a také snadno upravovat, ať jste kdekoli. Soubor ICS můžete importovat do Kalendáře Google, který vám umožní sdílet váš kalendář prostřednictvím jedinečné adresy URL a upravit soubor .ICS s novými událostmi.

Běžný textový editor, jako je Poznámkový blok, může také otevírat soubory ICS - ostatní najdete v našem seznamu nejlepších bezplatných textových editorů. I když jsou všechny informace neporušené a viditelné, to, na co se díváte, není ve formátu, který je nejjednodušší číst nebo upravovat. Pro otevírání a úpravy souborů ICS je nejlepší použít jeden z výše uvedených programů.

Soubory ICS, které jsou soubory výkresu IronCAD 3D, lze otevřít pomocí IronCADu.

U souborů ICS, které jsou zvukovými soubory IC Recorder, je lze otevřít pomocí aplikace Digital Voice Player a Digital Voice Editor společnosti Sony. Windows Media Player také, pokud nainstalujete modul Sony Player Plug-in.

Pokud zjistíte, že aplikace ve vašem počítači se pokouší otevřít soubor ICS, ale je to nesprávná aplikace, nebo pokud byste raději měli jiný nainstalovaný program otevírat soubory ICS, podívejte se na Jak změnit výchozí program pro konkrétní příponu souboru změna ve Windows.


Jak převést soubor ICS

Soubor kalendáře ICS můžete převést do formátu CSV pro použití v tabulkovém procesoru pomocí bezplatného online převaděče z Indigoblue.eu. Soubor kalendáře ICS můžete také exportovat nebo uložit do jiného formátu pomocí některého z výše uvedených e-mailových klientů nebo kalendářových programů.

Importujte jej do aplikace Excel a uložte soubor do XLSX.

IronCAD může jistě exportovat soubor ICS do jiného formátu CAD prostřednictvím a Soubor > Uložit jako or Vývoz položka menu.

Totéž platí pro zvukové soubory IC rekordéru. Vzhledem k tomu, že obsahují zvuková data, nebylo by překvapením, kdyby výše uvedené programy společnosti Sony mohly převést soubor ICS do běžnějšího zvukového formátu.


Stále nemůžete soubor otevřít?

Nejběžnějším důvodem, proč se soubor ICS nemůže otevřít ani po vyzkoušení všech výše uvedených návrhů, je to, že soubor ve skutečnosti není souborem kalendáře. To se může stát, pokud jste nesprávně přečetli příponu souboru.

Například soubory ISC lze snadno zaměnit za soubory ICS, i když ve skutečnosti jde o konfigurační soubory zařízení Xilinx. Soubory ISC nelze otevřít pomocí kalendářového programu nebo služby online kalendáře, ale místo toho se používají s Xilinx ISE Design Suite.

Další přípona, o které si můžete myslet, že máte soubor ICS, je LCC, který je určen pro soubory Capture One Lens Cast Correction. Tyto soubory se otevírají programem Capture One z Phase One.

Leave a Comment