Domů : Přípony souborů : Format .wfp

.wfp soubor

Typ souboru 1:WaveFront Program File

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

Co je to soubor WFP?

Obsahuje jeden program nebo patch, který používá syntezátorový čip Turtle Beach WaveFront; Syntezátory založené na WaveFront zahrnují Maui, Tropez, Rio a Monterey.

Více informací

Software Turtle Beach je nyní vyvíjen Voyetra Music Software.

Programy, které otevírají WFP soubory
Windows
FMJ-Software Awave Studio
Turtle Beach WaveFront software

Typ souboru 2:Wondershare Filmora Project File

Vývojář Wondershare
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

.WFP druhá možnost

Soubor WFP je video projekt vytvořený programem Wondershare Filmora9, který se používá pro vytváření osobních videí. Obsahuje časovou osu s jednou nebo více videozáznamy a obsahuje nastavení projektu, jako jsou úpravy, přechody, animované tituly a speciální efekty. Soubory WFP také ukládají nastavení videa a zvuku o projektu, jako je kodér, rozlišení, obnovovací kmitočet, kanál, vzorkovací frekvence a datový tok.

Více informací

Soubor WFP otevřený ve formátu Wondershare Filmora9

Soubory WFP nahradily soubory .WVE jako primární typ souboru projektu s vydáním Filmora9. Projekt WFP můžete otevřít v programu Filmora výběrem možnosti „Otevřít projekt“ na obrazovce Plocha. Projekt WFP můžete vytvořit v programu Filmora výběrem možnosti „Nový projekt“ na domovské obrazovce.

Po dokončení úprav projektu WFP ve službě Filmora9 můžete projekt exportovat do různých multimediálních formátů, včetně souboru .WMV , .AVI , .MP4 , .MOV , .FLV , .F4V , .MKV , .3GP , .TS , .WEBM , .GIF a .MP3 . Můžete také zvolit výstupní formát založený na konkrétním zařízení nebo přímo nahrát video na YouTube nebo Vimeo.

POZNÁMKA: Projekty WFP ukládají odkazy na video a hudební soubory, ale ne na samotné soubory. Chcete-li tedy projekt převést, musíte také zkopírovat odkazované soubory.

Programy, které otevírají WFP soubory
Windows
Wondershare Filmora
Macintosh
Wondershare Filmora

O WFP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .wfp a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Wondershare Filmora Project File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.