Domů : Přípony souborů : Format .wve

.wve soubor

Typ souboru 1:Wondershare Filmora Project File

Vývojář Wondershare
Kategorie Nastavení Soubory
Formát XML

Co je to soubor WVE?

Soubor WVE je video projekt vytvořený programem Wondershare Filmora, který se používá pro vytváření osobních videí. Podporuje audio a video stopy, stejně jako text, efekty, přechody a zvukové efekty. Soubory WVE umožňují, aby projekty byly uloženy a obnoveny později.

Více informací

Projekty WVE můžete exportovat do různých formátů videa, včetně .WMV , .AVI , .MOV , .FLV a .MP4 . Video můžete automaticky formátovat pro YouTube nebo pro různá mobilní zařízení.

Projekty WVE ukládají odkazy na video a hudební soubory, ale ne na samotné soubory. Pro převod projektu musíte také kopírovat také odkazované soubory.

POZNÁMKA: Wondershare Filmora byla dříve známa jako Wondershare Video Editor.

Programy, které otevírají WVE soubory
Windows
Wondershare Filmora
Macintosh
Wondershare Filmora

Typ souboru 2:WaveEditor Project File

Vývojář CyberLink
Kategorie Zvukové soubory
Formát XML

.WVE druhá možnost

Soubor projektu XML vytvořený programem WaveEditor, program pro úpravu zvuku, který je součástí některých aplikací pro úpravu multimediálních souborů CyberLink; odkazuje na zvukový soubor a zahrnuje zvukové efekty a úpravy.

Více informací

Projekty WaveEditor se často používají pro export upraveného zvuku pro použití v projektech PowerDirector video (soubory .PDS ). Soubory WVE lze exportovat do souborů .WAV , .WMA , .MP3 a .M4A .

POZNÁMKA: WaveEditor byl součástí některých starších verzí PowerDirectoru, ale ne verzí 10 nebo 11.

Programy, které otevírají WVE soubory
Windows
CyberLink PowerDirector
CyberLink Media Suite

O WVE souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .wve a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru WaveEditor Project File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobré odpoledne. Právě jsem dočetl váš výklad o příponě souboru .wve. Je to super detail, který má všechny možné asociace. Na některých stránkách jsem viděl jen jednu z nich, takže ta vaše je velmi kompletní. K posledním narozeninám mi táta daroval PC a já byl vždycky uživatel Macu. Protože nemá iMovie, rozhodl jsem se vyzkoušet Filmore a bylo důležité si přečíst, jaký formát používá. Myslím, že je skvělé vidět, jak mají také efekty a přechody. Knihovna, kterou nabízí, je mnohem odlišnější než ta, se kterou jsem pracoval na svém notebooku. Ukázka všech možností exportu mi také pomohla. Ještě jednou díky za informace, člověče!