Domů : Přípony souborů : Format .pds

.pds soubor

Typ souboru 1:PowerDirector Script File

Vývojář CyberLink
Kategorie Video soubory
Formát XML

Co je to soubor PDS?

Soubor video projektu nebo prezentace vytvořená v programu PowerDirector, programu pro editaci digitálního videa; ukládá odkazy na audio a video soubory a zahrnuje nastavení nabídek, efektů, přechodů a dalších informací o produkci domácího videa; používá se pro tvorbu disků CD, DVD, disků Blu-ray a AVCHD.

Více informací

POZNÁMKA: Soubory PDS jsou často vytvořeny ze šablony dodané se softwarem.

Programy, které otevírají PDS soubory
Windows
CyberLink PowerDirector
CyberLink PowerProducer

Typ souboru 2:Planetary Data System File

Vývojář NASA
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.PDS druhá možnost

Vědecký formát dat vytvořený NASA (National Aeronautics and Space Administration); slouží k uchovávání planetárních, slunečních a měsíčních dat shromážděných z pozemských a kosmických misí.

Více informací

Soubory PDS často obsahují popisky, které jsou napsány v jazyce ODL (Object Description Language). Tyto štítky používají klíčová slova, která popisují data obsažená v souboru.

Programy, které otevírají PDS soubory

Typ souboru 3:The Print Shop Project

Vývojář Broderbund
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát N/A

.PDS třetí možnost

Soubor PDS je projekt vytvořený firmou Broderbund The Print Shop, program sloužící k vytvoření rozvržení osobních a obchodních výtisků. Obsahuje projekt pro prázdnou stránku nebo rozvržení znamení, které může obsahovat text, titulky, tvary, čáry, obrázky, tabulky a další konstrukční prvky.

Více informací

Soubory PDS byly používány různými verzemi tiskového obchodu k ukládání projektů v průběhu let. Formát souboru PDS však nebyl používán po tiskovém obchodě 10. Chcete-li otevřít soubor PDS v aplikaci Tiskárna 10 nebo novější, vyberte Soubor → Otevřít, v rozevírací nabídce Typ souboru vyberte možnost Všechny soubory (*. *), přejděte na umístění souboru PDS a klepněte na tlačítko Otevřít. Některé prvky v rozvržení tisku v souboru PDS budete možná muset přeformátovat.

POZNÁMKA: Soubory PDS vytvořené souborem Print Shop Ensemble I, II nebo III nelze otevřít jinými verzemi programu. Tiskárna. Soubory PDS vytvořené v tiskárně Shop 5 a 6 lze otevřít také v novějších verzích aplikace Print Shop.

Programy, které otevírají PDS soubory

O PDS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pds a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru The Print Shop Project, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Děkuji za vysvětlení, jak funguje přípona souboru .pds. Úžasné mít jeden formát souboru se třemi různými typy souborů. Přečetl jsem si ten první, protože jsem zvyklý upravovat videa. Tohle bylo poprvé, co jsem dostal mail s takovým souborem. Je skvělé vědět, že je používá PowerDirector. Další skvělou vlastností bylo, že obsahují nastavení nabídek, efektů a přechodů. Pokud nejsou k dispozici se šablonou softwaru, jak je můžeme najít? Který ze dvou programů, které jsou uvedeny v seznamu, je lepší? A jaké jsou jejich ceny? Moc za to děkuji, myslel jsem, že je to nějaký virus haha. Jen tak dál!