Domů : Přípony souborů : Format .f4v

.f4v soubor

Typ souboru :Flash MP4 Video File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Video soubory
Formát Binary

Co je to soubor F4V?

Formát video kontejneru, který používá Adobe Flash; založený na formátu ISO MP4, který je založen na formátu kontejneru Apple QuickTime; specifikovaný ISO / IEC 14496-12 jako základní formát mediálního souboru; podporován aktualizací Flash Player Update 3 (9,0,115,0) a vyšší.

Více informací

Soubory F4V jsou podobné souborům .FLV , ale pro ukládání dat použijte "boxy". Příklady boxů podporovaných formátem F4V jsou ftyp box (požadavky na hráče), moov box (záhlaví souboru), box mvhd (informace o přehrávání), box trak (media tracks), box uda (data uživatelského formuláře) ), meta box (metadata) a několik dalších.

Programy, které otevírají F4V soubory
Windows
Adobe Acrobat
VideoLAN VLC media player
Adobe Flash Player
Adobe Flash
Audials One
Linux
Adobe Acrobat
VideoLAN VLC media player
Adobe Flash Player
Android
J2 Interactive MX Player for Android
Macintosh
Adobe Acrobat
VideoLAN VLC media player
Roxio Popcorn
Adobe Flash Player
Adobe Flash
Wondershare Video Converter Pro for Mac
Aiseesoft Video Converter Ultimate for Mac
iOS
VideoLAN VLC for iOS

O F4V souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .f4v a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Flash MP4 Video File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Hej! Informace, které jste popsal v článku o příponě .f4v, mi opravdu pomohly. Bylo zajímavé se dočíst, že videa jsou kódována v kodeku H.264. Pokud lidé nejsou obeznámeni s designem zvuku nebo videa, s největší pravděpodobností netuší, o čem mluvíš. Nicméně se v tomto oboru pohybuji už nějakou dobu a hodně to změnilo způsob, jakým budu od nynějška pracovat. Mít jeden soubor, který podporuje mnoho zvukových formátů, mi pomůže při vytváření mnoha projektů pro mé klienty. Mnoho z nich již má specifické pokyny, takže bude mnohem snazší zvyknout si na jedno rozšíření, které má více zvukových formátů. Je šílené, že je tu už od roku 2007. Moc za to děkuji!