Domů : Přípony souborů : .cdt Soubor

.cdt Přípona souboru

Typ souboru1CD-Text File

Vývojář Sony
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát Binary

Co je to CDT soubor?

Soubor metadat zvukových disků vytvořený aplikací pro kopírování, vytváření a vypalování disků; obsahuje CD-Textová data, která mohou popisovat název alba a informace o skladbě; často uloženy se souborem .CUE a .BIN , které společně obsahují data pro obraz zvukového disku.

Více informací

CD-Text je součástí standardu Red Book CD, který byl vyvinut společností Sony a Philips.

POZNÁMKA: Přehrávač médií VideoLAN VLC může otevírat soubory CD-Text na platformách Windows a Linux s podporou knihovny libcdio.

Programy, které otevírají CDT soubory
Windows
Foobar2000
Nero
PowerISO
Macintosh
Roxio Toast

Typ souboru2CorelDRAW Image Template

Vývojář Corel
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Binary

.CDT číslo volby 2

Soubor CDT je šablona obrázku vytvořená programem CorelDRAW, úpravou obrázků a rozvržením stránky. Obsahuje vlastnosti nového obrázku, včetně nastavení grafiky a objektů a vlastností stránky, pravítka, mřížky, vodítka a stylu. Soubory CDT se používají k vytváření dokumentů, jako jsou dopisy, pohlednice, obrázky, ikony, webové stránky, webové bannery a brožury.

Více informací

Soubor CDT otevřený v aplikaci CorelDRAW X8

Soubory CDT slouží k ukládání výchozích nastavení pro vytváření více dokumentů nebo obrázků .CDR . Šablonu můžete vytvořit ze souboru CDR, když ji uložíte jako šablonu výběrem položky Soubor → Uložit jako šablonu .... Můžete také upravit jednu z mnoha předem připravených šablon Corel dostupných online. K těmto šablonám můžete přistupovat přímo z aplikace výběrem možnosti Soubor - > Nový ze šablony ....

Soubor CDT v aplikaci CorelDRAW můžete exportovat do dalších populárních formátů. V závislosti na vašich potřebách můžete soubor CDT exportovat do dokumentu .PDF nebo jako .JPG , .PNG nebo .BMP image. Soubory CDT můžete také exportovat do formátu .AI Adobe Illustrator.

Aplikace CorelDRAW je součástí sady CorelDRAW Graphics Suite spolu s následujícími aplikacemi:

Programy, které otevírají CDT soubory
Windows
Inkscape
ACD Systems Canvas
Corel Presentations
CorelDRAW
Linux
Inkscape
sK1
Macintosh
Inkscape

Typ souboru3ConceptDraw PRO Template

Vývojář Computer Systems Odessa
Kategorie Vector Image Files
Formát Binary

.CDT číslo volby 3

Šablona diagramu vytvořená aplikací ConceptDraw PRO, aplikace technického diagramu; ukládá přednastavené tvary, čáry, text a symboly, které lze použít pro vytváření nových .CDD diagramů; mohou být navrženy uživatelem nebo součástí instalace softwaru.

Programy, které otevírají CDT soubory
Windows
CS Odessa ConceptDraw PRO
Macintosh
CS Odessa ConceptDraw PRO

O CDT soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .cdt a jak ji otevřít.

Typ souboru ConceptDraw PRO Template, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře