Domů : Přípony souborů : Format .cue

.cue soubor

Typ souboru 1:Cue Sheet File

Vývojář N/A
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát Text

Co je to soubor CUE?

Soubor CUE je textový soubor, který definuje způsob uspořádání skladeb na kompaktních discích a discích Super-Audio CD (SACD). Může obsahovat název skladby, interpreta a délku každé skladby na disku. CUE soubory jsou psány ve standardním formátu, a proto jsou rozpoznány většinou programů pro přehrávání a editaci CD.

Programy, které otevírají CUE soubory
Windows
Foobar2000
Roxio Creator
Nero
VideoLAN VLC media player
EZB Systems UltraISO
Clementine
Smart Projects IsoBuster
DT Soft Daemon Tools
Lightning UK ImgBurn
Alcohol 120
Wondershare Filmora
Linux
VideoLAN VLC media player
Clementine
Macintosh
VideoLAN VLC media player
Roxio Toast
Clementine
DT Soft Daemon Tools
NTI Dragon Burn 4
Cog
Burn
Wondershare Filmora
iOS
VideoLAN VLC for iOS

Typ souboru 2:CDRWIN Cue Sheet

Vývojář Engelmann Media
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát Text

.CUE druhá možnost

Textový soubor, který definuje, jak jsou organizovány skladby disku CDRWin; obvykle uložen s odpovídajícím souborem .BIN , který ukládá data z disku.

Programy, které otevírají CUE soubory

O CUE souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .cue a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru CDRWIN Cue Sheet, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Doufám, že se ti daří dobře. Než jsem si přečetl vaše vysvětlení přípony souboru .cue, myslel jsem si, že jde o virus. Samotný formát vypadal vzácně. Po obdržení e-mailu s několika takovými soubory jsem netušil, co s nimi mám dělat. Váš příspěvek mi pomohl vše pochopit. Je zajímavé představit si jediný formát souboru, který určuje způsob uspořádání skladeb. Můj předpoklad byl, že název skladby a interpret jsou v samostatné příponě od délky skladby. Člověk se asi vždycky dozví něco nového. Stejně tak je jakýkoli textový editor schopen je také upravovat. Možná by tam měla být sekce, která vám ukáže, jak vypadají a co všechno se soubory CUE můžete dělat. Díky, brácho!