Jak otevírat, upravovat a převádět soubory ARF

Zkratka pro Advanced Recording Format, soubor s příponou .ARF, je soubor WebEx Advanced Recording stažený z aplikace pro konference Cisco WebEx. Tyto soubory obsahují video data vytvořená ze záznamu, stejně jako obsah, seznam účastníků a další.

Soubory WRF (WebEx Recordings) jsou podobné, ale tato přípona souboru se používá, když uživatel zaznamená relaci WebEx, zatímco přípona ARF je vyhrazena pro stažené nahrávky.

Pokud si potřebujete stáhnout nahrávku ve formátu ARF, přejděte na Můj WebEx> Moje soubory> Moje nahrávky, A pak klepněte na tlačítko Více> Stáhnout vedle požadované prezentace.

ARF je zkratka i pro některé další technické termíny, ale žádný z nich nemá nic společného s formátem souboru WebEx Advanced Recording. Patří mezi ně Area Resource File, Architecture Register File a Automated Response Format.


Jak přehrávat soubory ARF

Přehrávač Cisco WebEx Network Recording Player může přehrávat soubory ARF ve Windows a Mac. Verze programu pro Windows se stáhne jako soubor MSI, zatímco soubor DMG je vyhrazen pro macOS.

Pokud máte potíže s otevřením souboru ARF pomocí WebEx NRP, může se zobrazit chybová zpráva jako „Neznámý formát souboru. Můžete aktualizovat svůj Network Recording Player a zkusit to znovu.“ Zkuste použít verzi přehrávače, kterou si můžete stáhnout pomocí svého účtu WebEx na Centrum podpory> Podpora> Stahování> Nahrávání a přehrávání nebo na stránce Knihovna.

V Centru nápovědy společnosti Cisco na schůzkách WebEx se dozvíte více o přehrávání a převodu nahrávek WebEx.

Jak převést soubor ARF

ARF je docela specifický formát souboru, díky kterému je opravdu obtížné jej používat v jiných aplikacích nebo nahrávat a používat s online službami, jako je YouTube nebo Dropbox. Co byste měli udělat, abyste získali soubor ARF ve vhodném formátu pro většinu ostatních aplikací, je převést jej do populárního formátu videosouborů.

Bezplatný výše uvedený přehrávač WebEx Network Recording Player lze použít k převodu souboru ARF do jiného formátu video souboru. Otevřete soubor ARF v programu a poté použijte Soubor> Převést formát možnost nabídky pro výběr mezi WMV, MP4 a SWF.

Protože možnosti převodu jsou v WebEx NRP velmi omezené, můžete zvážit spuštění převedeného souboru pomocí převaděče video souborů. Chcete-li to provést, nejprve jej převeďte pomocí NRP a poté převeďte video pomocí převaděče video souborů z tohoto odkazu, abyste mohli soubor ARF uložit do formátu AVI, MPG, MKV, MOV atd.


Více informací o formátu ARF

Formát souboru WebEx Advanced Recording může uložit až 24 hodin videoobsahu do jednoho souboru.

Soubory ARF, které obsahují video, mohou být až 250 MB za každou hodinu záznamu, zatímco ty, které nemají žádný videoobsah, jsou obvykle docela malé, kolem 15-40 MB za hodinu času schůzky.


Stále nemůžete otevřít soubor?

Některé formáty souborů vypadají strašně, jako by používaly přípony souborů „ARF“, když je nepoužívají. To může být opravdu matoucí, když zjistíte, že soubor, který máte, se neotevře s programy, o kterých si myslíte, že by s nimi měly fungovat. Nejlepší je zkontrolovat příponu souboru a ujistit se, že čte .ARF.

Nejčastěji se stává, že se neotevřou dva různé formáty souborů se stejnými programy. Pokud tedy máte soubor, který ve skutečnosti není souborem ARF, pravděpodobně nebude fungovat se softwarem uvedeným na této stránce, protože ve skutečnosti vůbec není spojen s WebEx.

Například formát souboru Attribute-Relation používá příponu souboru ARFF, ale nemá nic společného s WebEx. Místo toho pracuje s aplikací strojového učení Weka.

Soubory ARR nejsou ani soubory WebEx, ale místo toho buď soubory Amber Graphic, soubory MultiMedia Fusion Array nebo soubory projektu Advanced RAR Password Recovery Project. Pokud jste se pokusili otevřít jeden z těchto souborů pomocí WebEx, rychle zjistíte, že program nemá tušení, co má s daty dělat.

Soubory s příponou ARY, ASF a RAF jsou několik dalších příkladů.

Leave a Comment