Jak opravit problém, že Rockalldll.dll chybí, nebyly nalezeny chyby

Chyby Rockalldll.dll jsou způsobeny situacemi, které vedou k odstranění nebo poškození souboru DLL rockalldll.

Většina souborů rockalldll.dll je spojena s Rockall Heap Manager, který používají některé počítačové hry.

V některých případech mohou chyby rockalldll.dll znamenat problém s registrem, problém s virem nebo škodlivým softwarem nebo dokonce selhání hardwaru.

Chybová zpráva rockalldll.dll se může vztahovat na jakýkoli program nebo systém, který by mohl použít soubor v kterémkoli z operačních systémů společnosti Microsoft, včetně Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP a Windows 2000.


Chyby Rockalldll.dll

Existuje několik různých způsobů, jak se chyby rockalldll.dll mohou ve vašem počítači zobrazit. Zde jsou některé z běžnějších způsobů, jak byste mohli vidět chyby rockalldll.dll:

 • Rockalldll.dll nebyl nalezen
 • Start této aplikace se nezdařil, protože rockalldll.dll nebyl nalezen. Tento problém může vyřešit přeinstalování aplikace.
 • Nelze najít [PATH] rockalldll.dll
 • Soubor rockalldll.dll chybí.
 • Nelze spustit [APLIKACI]. Chybí požadovaný komponent: rockalldll.dll. Nainstalujte si prosím znovu [APPLICATION].

Chybové zprávy Rockalldll.dll se obvykle objevují během používání nebo instalace určitých programů nebo videoher. Age of Empires a Age of Mythology jsou dvě videohry, u nichž je známo, že došlo k chybě rockalldll.dll.

Kontext chyby rockalldll.dll je důležitá informace, která vám pomůže při řešení problému.

Jak opravit chyby Rockalldll.dll

Nestahujte rockalldll.dll z webu "Stažení DLL". Existuje mnoho důvodů, proč je stahování souboru DLL špatný nápad. Pokud potřebujete kopii rockalldll.dll, je nejlepší ji získat z původního, legitimního zdroje.

Spusťte systém Windows v nouzovém režimu a proveďte některý z následujících kroků, pokud nemůžete běžně přistupovat k systému Windows kvůli chybě rockalldll.dll.

 1. Obnovte rockalldll.dll z koše. Nejjednodušší možnou příčinou "chybějícího" souboru rockalldll.dll je to, že jste jej omylem smazali.

  Pokud máte podezření, že jste omylem smazali rockalldll.dll, ale již jste vysypali Koš, můžete obnovit rockalldll.dll pomocí bezplatného programu pro obnovu souborů.

  Obnovení odstraněné kopie rockalldll.dll pomocí programu pro obnovení souboru je chytrý nápad, pouze pokud jste si jisti, že jste soubor odstranili sami a že předtím, než jste to udělali, správně fungoval.

 2. Přeinstalujte program, který používá soubor rockalldll.dll. Pokud dojde k chybě DLL rockalldll.dll při použití konkrétního programu, měla by soubor nahradit přeinstalování programu.

  Snažte se tento krok dokončit. Pravděpodobným řešením této chyby DLL je přeinstalování programu, který poskytuje soubor rockalldll.dll, pokud je to možné.

 3. Spusťte antivirovou / malware kontrolu celého systému. Některé chyby rockalldll.dll mohou souviset s virem nebo jinou malwareovou infekcí v počítači, která poškodila soubor DLL. Je dokonce možné, že chyba rockalldll.dll, kterou vidíte, souvisí s nepřátelským programem, který se maskuje jako soubor.

 4. Pomocí nástroje Obnovení systému můžete vrátit poslední změny systému. Pokud máte podezření, že chyba rockalldll.dll byla způsobena změnou provedenou v důležitém souboru nebo konfiguraci, může problém vyřešit Obnovení systému.

 5. Aktualizujte ovladače hardwarových zařízení, která mohou souviset s rockalldll.dll. Pokud se vám například při přehrávání 3D videohry zobrazuje chyba „Soubor rockalldll.dll chybí“, zkuste aktualizovat ovladače grafické karty.

  Soubor rockalldll.dll může nebo nemusí souviset s grafickými kartami - to byl jen příklad. Klíčem je zde věnovat velkou pozornost kontextu chyby a podle toho odstraňovat problémy.

 6. Vraťte ovladač zpět na dříve nainstalovanou verzi, pokud po aktualizaci ovladače konkrétního hardwarového zařízení začaly chyby rockalldll.dll.

 7. Nainstalujte si všechny dostupné aktualizace systému Windows. Mnoho aktualizací Service Pack a dalších oprav nahrazuje nebo aktualizuje některé ze stovek distribuovaných souborů DLL společnosti Microsoft ve vašem počítači. Soubor rockalldll.dll lze zahrnout do jedné z těchto aktualizací.

 8. Vyzkoušejte paměť a poté otestujte pevný disk. Většinu řešení potíží s hardwarem jsme nechali na poslední krok, ale paměť a pevný disk vašeho počítače lze snadno otestovat a jsou nejpravděpodobnějšími součástmi, které by mohly způsobit chyby rockalldll.dll při jejich selhání.

  Pokud některý z testů hardware selže, co nejdříve vyměňte paměť nebo vyměňte pevný disk.

 9. Opravte instalaci systému Windows. Pokud výše uvedené doporučení pro řešení potíží se soubory jednotlivých rockalldll.dll není úspěšné, mělo by provedení opravy nebo instalace při spuštění obnovit všechny soubory DLL systému Windows do jejich pracovních verzí.

 10. Použijte bezplatný čistič registru k opravě problémů souvisejících s rockalldll.dll v registru. Bezplatný program na vyčištění registru vám může pomoci odstraněním neplatných položek registru rockalldll.dll, které mohou způsobovat chybu DLL.

  Zřídka doporučujeme používat čističe registru. Tuto možnost jsme zahrnuli jako pokus o „poslední možnost“ před dalším destruktivním krokem.

 11. Proveďte čistou instalaci systému Windows. Čistá instalace systému Windows vymaže vše z pevného disku a nainstaluje novou kopii systému Windows. Pokud žádný z výše uvedených kroků neopraví chybu rockalldll.dll, měl by to být váš další postup.

  Během čisté instalace budou vymazány všechny informace na vašem pevném disku. Ujistěte se, že jste provedli nejlepší možný pokus o opravu chyby rockalldll.dll pomocí kroku odstraňování problémů před tímto.

 12. Odstraňte problém s hardwarem, pokud chyby rockalldll.dll přetrvávají. Po čisté instalaci Windows může váš problém DLL souviset pouze s hardwarem.