Jak opravit chyby Msvcp71.dll chybí nebo nebyly nalezeny

Chyby Msvcp71.dll jsou způsobeny situacemi, které vedou k odstranění nebo poškození souboru DLL msvcp71.

V některých případech mohou chyby msvcp71.dll znamenat problém s registrem, problém s virem nebo škodlivým softwarem nebo dokonce selhání hardwaru.

Existuje několik různých způsobů, jak se mohou chyby msvcp71.dll zobrazit ve vašem počítači. Tady jsou některé z běžnějších způsobů, jak byste jeden mohli vidět:

Msvcp71.dll nebyl nalezen
Start této aplikace se nezdařil, protože msvcp71.dll nebyl nalezen. Tento problém může vyřešit přeinstalování aplikace.
Nelze najít [PATH] msvcp71.dll
Soubor msvcp71.dll chybí.
Nelze spustit [APLIKACI]. Chybí požadovaný komponent: msvcp71.dll. Nainstalujte si prosím znovu [APPLICATION].

Chybové zprávy Msvcp71.dll se mohou objevit při používání nebo instalaci určitých programů, při spuštění nebo vypnutí systému Windows nebo dokonce během instalace systému Windows.

Kontext chyby msvcp71.dll je důležitá informace, která bude užitečná při řešení problému.

Chybová zpráva msvcp71.dll se může vztahovat na jakýkoli program nebo systém, který může soubor využívat v kterémkoli z operačních systémů společnosti Microsoft, včetně Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP a Windows 2000.

Jak opravit chyby Msvcp71.dll

Nestahujte msvcp71.dll z webu „DLL download“. Existuje mnoho důvodů, proč je stahování souboru DLL špatný nápad. Pokud potřebujete kopii msvcp71.dll, je nejlepší ji získat z původního, legitimního zdroje.

Spusťte systém Windows v nouzovém režimu a proveďte některý z následujících kroků, pokud nemůžete běžně přistupovat k systému Windows kvůli chybě msvcp71.dll.

 1. Přeinstalujte program, který používá soubor msvcp71.dll. Pokud se při používání konkrétního programu vyskytne chyba DLL msvcp71.dll, měla by soubor nahradit přeinstalování programu. Soubory Msvcp71.dll jsou soubory knihovny Microsoft C Runtime, které mohou pro normální fungování vyžadovat i programy jiných společností než Microsoft.

  Snažte se tento krok dokončit. Pravděpodobným řešením této chyby DLL je přeinstalování programu, který poskytuje soubor msvcp71.dll, pokud je to možné.

 2. Obnovte msvcp71.dll z koše. Nejjednodušší možnou příčinou „chybějícího“ souboru msvcp71.dll je to, že jste jej omylem smazali. Pokud máte podezření, že jste omylem smazali msvcp71.dll, ale již jste vysypali Koš, můžete obnovit msvcp71.dll pomocí bezplatného programu pro obnovu souborů.

  Obnovení odstraněné kopie souboru msvcp71.dll pomocí programu pro obnovení souboru je chytrý nápad, pouze pokud jste si jisti, že jste soubor odstranili sami a že předtím, než jste to udělali, správně fungoval.

 3. Spuštěním příkazu sfc / scannow System File Checker nahraďte chybějící nebo poškozenou kopii souboru msvcp71.dll. Tento soubor DLL poskytuje společnost Microsoft v některých verzích systému Windows, takže jej může obnovit nástroj Kontrola systémových souborů.

 4. Nainstalujte si všechny dostupné aktualizace systému Windows. Mnoho aktualizací Service Pack a dalších oprav nahrazuje nebo aktualizuje některé ze stovek distribuovaných souborů DLL společnosti Microsoft v počítači. Soubor msvcp71.dll lze zahrnout do jedné z těchto aktualizací.

 5. Stáhněte si soubory msvcp71.dll z důvěryhodného zdroje. Víme, že jsme právě výše varovali před stahováním souborů DLL, ale AddictiveTips (zde odkazovaný web) je web, kterému důvěřujeme a který poskytuje čistý, nezměněný soubor msvcp71.dll, který si můžete stáhnout, pokud ve vašem počítači chybí DLL.

  Máme plnou důvěru v to, že zde poskytnuté stažení msvcp71.dll je bezpečné, protože jsme porovnali jejich soubor msvcp71.dll s souborem, o kterém víme, že je platný z naší vlastní instalace systému Windows, a perfektně se shodovaly. To znamená, prosím, postupujte před tímto krokem před řešením tohoto problému.

 6. Spusťte antivirovou / malwarovou kontrolu celého vašeho systému. Některé chyby msvcp71.dll mohou souviset s virem nebo jinou malwareovou infekcí v počítači, která poškodila soubor DLL. Je dokonce možné, že chyba msvcp71.dll, kterou vidíte, souvisí s nepřátelským programem, který se maskuje jako soubor.

 7. Pomocí nástroje Obnovení systému můžete vrátit poslední změny systému. Pokud máte podezření, že chyba msvcp71.dll byla způsobena změnou provedenou v důležitém souboru nebo konfiguraci, může problém vyřešit Obnovení systému.

 8. Vraťte ovladač zpět na dříve nainstalovanou verzi, pokud po aktualizaci ovladače konkrétního hardwarového zařízení začaly chyby msvcp71.dll.

 9. Opravte instalaci systému Windows. Pokud výše uvedené doporučení pro řešení potíží se soubory msvcp71.dll není úspěšné, mělo by provedení „automatické opravy“ operačního systému obnovit všechny soubory DLL systému Windows do jejich pracovních verzí.

 10. Použijte bezplatný čistič registru k opravě problémů souvisejících s msvcp71.dll v registru. Bezplatný program pro vyčištění registru vám může pomoci odstraněním neplatných položek registru msvcp71.dll, které mohou způsobovat chybu DLL.

  Zřídka doporučujeme používat čističe registru. Tuto možnost jsme zahrnuli jako pokus o „poslední možnost“ před dalším destruktivním krokem.

 11. Proveďte čistou instalaci systému Windows. Čistá instalace systému Windows vymaže vše z pevného disku a nainstaluje novou kopii systému Windows. Pokud žádný z výše uvedených kroků neopraví chybu msvcp71.dll, měl by to být váš další postup.

  Během čisté instalace budou vymazány všechny informace na vašem pevném disku. Ujistěte se, že jste provedli nejlepší možný pokus o opravu chyby msvcp71.dll pomocí kroku odstraňování problémů před tímto.

 12. Odstraňte problém s hardwarem, pokud chyby msvcp71.dll přetrvávají. Po čisté instalaci Windows může váš problém DLL souviset pouze s hardwarem.