Jak opravit chyby Msvcp110.dll chybí nebo nebyly nalezeny

Dávejte pozor, abyste nezaměňovali s chybějícími nebo nenalezenými chybami Msvcr110.dll nebo Msvcr100.dll.

Chyby Msvcp110.dll jsou způsobeny situacemi, které vedou k odstranění nebo poškození souboru DLL msvcp110. V některých případech mohou tyto chyby DLL znamenat problém s registrem, problém s virem nebo malwarem nebo dokonce selhání hardwaru.

Existuje několik různých způsobů, jak se mohou chyby msvcp110.dll zobrazit ve vašem počítači. Zde jsou některé z běžnějších způsobů, jak je můžete vidět:

Msvcp110.dll nebyl nalezen
Start této aplikace se nezdařil, protože msvcp110.dll nebyl nalezen. Tento problém může vyřešit přeinstalování aplikace
Nelze najít [PATH] msvcp110.dll
Soubor msvcp110.dll chybí
Nelze spustit [APLIKACI]. Chybí požadovaný komponent: msvcp110.dll. Nainstalujte si prosím znovu [APPLICATION]

Kontext chyby msvcp110.dll je důležitá informace, která bude užitečná při řešení problému.

Lifewire

Chybové zprávy Msvcp110.dll se mohou objevit při používání nebo instalaci určitých programů, při spuštění nebo vypnutí systému Windows nebo dokonce během instalace systému Windows.

Chybová zpráva msvcp110.dll se může vztahovat na jakýkoli program nebo systém, který může soubor využívat v kterémkoli z operačních systémů společnosti Microsoft, včetně Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP a Windows 2000.

Jak opravit chyby Msvcp110.dll

Nestahujte msvcp110.dll z webu pro stahování DLL. Existuje mnoho důvodů, proč je stahování souboru DLL špatný nápad. Pokud potřebujete kopii msvcp110.dll, je nejlepší ji získat z původního, legitimního zdroje.

Spusťte systém Windows v nouzovém režimu a proveďte některý z následujících kroků, pokud nemůžete běžně přistupovat k systému Windows kvůli chybě msvcp110.dll.

 1. Stáhněte si balíček Visual C ++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4 a spusťte jej. Tím nahradíte / obnovíte msvcp110.dll nejnovější kopií poskytnutou společností Microsoft.

  Pro tuto aktualizaci máte od společnosti Microsoft k dispozici několik různých možností stahování, na základě verze systému Windows, kterou jste nainstalovali - x86 (32bitová) nebo x64 (64bitová).

  Snažte se tento krok dokončit. Použití této aktualizace je téměř vždy řešením chyb msvcp110.dll.

 2. Obnovte msvcp110.dll z koše. Nejjednodušší možnou příčinou "chybějícího" souboru msvcp110.dll je to, že jste jej omylem smazali.

  Pokud máte podezření, že jste omylem smazali msvcp110.dll, ale koš jste již vyprázdnili, můžete obnovit msvcp110.dll pomocí bezplatného programu pro obnovu souborů.

  Obnovení odstraněné kopie souboru msvcp110.dll pomocí programu pro obnovení souboru je chytrý nápad, pouze pokud jste si jisti, že jste soubor odstranili sami a že předtím, než jste to udělali, správně fungoval.

 3. Spusťte antivirovou / malwarovou kontrolu celého vašeho systému. Některé chyby msvcp110.dll mohou souviset s virem nebo jinou malwareovou infekcí v počítači, která poškodila soubor DLL. Je dokonce možné, že chyba msvcp110.dll, kterou vidíte, souvisí s nepřátelským programem, který se maskuje jako soubor.

 4. Pomocí nástroje Obnovení systému můžete vrátit poslední změny systému. Pokud máte podezření, že chyba msvcp110.dll byla způsobena změnou provedenou v důležitém souboru nebo konfiguraci, může problém vyřešit Obnovení systému.

 5. Přeinstalujte program, který produkuje chybu msvcp110.dll. Pokud dojde k chybě msvcp110.dll při použití konkrétního programu, může pomoci přeinstalování tohoto programu.

 6. Nainstalujte si všechny dostupné aktualizace systému Windows. Mnoho aktualizací Service Pack a dalších oprav nahrazuje nebo aktualizuje některé ze stovek souborů DLL distribuovaných společností Microsoft ve vašem počítači. Soubor msvcp110.dll lze zahrnout do jedné z těchto aktualizací.

 7. Vyzkoušejte paměť a poté otestujte pevný disk. Většinu řešení potíží s hardwarem jsme nechali na poslední krok, ale paměť a pevný disk vašeho počítače se snadno testují a jsou nejpravděpodobnějšími součástmi, které by mohly způsobit chyby msvcp110.dll, protože selžou.

  Pokud některý z testů hardware selže, co nejdříve vyměňte paměť nebo vyměňte pevný disk.

 8. Opravte instalaci systému Windows. Pokud výše uvedené pokyny pro řešení potíží se soubory msvcp110.dll výše nejsou úspěšné, mělo by provedení opravy nebo instalace při spuštění obnovit všechny soubory DLL systému Windows do jejich pracovních verzí.

 9. Použijte bezplatný čistič registru k opravě problémů souvisejících s msvcp110.dll v registru. Bezplatný program pro vyčištění registru vám může pomoci odstraněním neplatných položek registru msvcp110.dll, které mohou způsobovat chybu DLL.

  Zřídka doporučujeme používat čističe registru. Tuto možnost jsme zahrnuli jako pokus o „poslední možnost“ před dalším destruktivním krokem.

 10. Proveďte čistou instalaci systému Windows. Čistá instalace systému Windows vymaže vše z pevného disku a nainstaluje novou kopii systému Windows. Pokud žádný z výše uvedených kroků neopraví chybu msvcp110.dll, měl by to být váš další postup.

  Během čisté instalace budou vymazány všechny informace na vašem pevném disku. Ujistěte se, že jste provedli nejlepší možný pokus o opravu chyby msvcp110.dll pomocí kroku odstraňování problémů před tímto.

 11. Odstraňte problém s hardwarem, pokud chyby msvcp110.dll přetrvávají. Po čisté instalaci Windows může váš problém DLL souviset pouze s hardwarem.