Jak opravit chybu Msvcr100.dll, když nebyl nalezen nebo chybí

Chyby Msvcr100.dll jsou způsobeny situacemi, které vedou k odstranění nebo poškození souboru DLL msvcr100.

V některých případech mohou chyby msvcr100.dll znamenat problém s registrem, problém s virem nebo škodlivým softwarem nebo dokonce selhání hardwaru.

Existuje několik různých způsobů, jak se mohou chyby msvcr100.dll zobrazit ve vašem počítači. Zde jsou některé z běžnějších způsobů, jak byste mohli vidět chyby msvcr100.dll:

 • Msvcr100.dll nebyl nalezen
 • Start této aplikace se nezdařil, protože msvcr100.dll nebyl nalezen. Tento problém může vyřešit přeinstalování aplikace.
 • Nelze najít [PATH] msvcr100.dll
 • Soubor msvcr100.dll chybí.
 • Nelze spustit [APLIKACI]. Chybí požadovaný komponent: msvcr100.dll. Nainstalujte si prosím znovu [APPLICATION].

Chybové zprávy Msvcr100.dll se mohou objevit při používání nebo instalaci určitých programů, při spuštění nebo vypnutí systému Windows nebo dokonce během instalace systému Windows.

Kontext chyby msvcr100.dll je důležitá informace, která vám pomůže při řešení problému.

Chybová zpráva msvcr100.dll se může vztahovat na jakýkoli program nebo systém, který by mohl soubor využívat v kterémkoli z operačních systémů společnosti Microsoft, včetně Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP a Windows 2000.


Jak opravit chyby Msvcr100.dll

Nestahujte msvcr100.dll z webu „DLL download“. Existuje mnoho důvodů, proč je stahování souboru DLL špatný nápad. Pokud potřebujete kopii msvcr100.dll, je nejlepší ji získat z původního, legitimního zdroje.

Spusťte systém Windows v nouzovém režimu a proveďte některý z následujících kroků, pokud nemůžete běžně přistupovat k systému Windows kvůli chybě msvcr100.dll.

 1. Stáhněte si aktualizaci zabezpečení MFC Microsoft Visual C ++ 2010 Service Pack 1 Redistributable Package a spusťte ji. Tím se nahradí / obnoví msvcr100.dll nejnovější kopií poskytnutou společností Microsoft. Pro tuto aktualizaci máte od společnosti Microsoft k dispozici několik možností stažení na základě verze systému Windows, kterou jste nainstalovali - x86 (32bitová) nebo x64 (64bitová). Pokud si nejste jisti, co si vybrat, podívejte se na naši radu, jak zjistit, zda používáte 32bitovou nebo 64bitovou verzi systému Windows.

  Snažte se tento krok dokončit. Použití této aktualizace je téměř vždy řešením chyb msvcr100.dll.

 2. Obnovte msvcr100.dll z koše. Nejjednodušší možnou příčinou "chybějícího" souboru msvcr100.dll je to, že jste jej omylem smazali. Pokud máte podezření, že jste omylem smazali msvcr100.dll, ale koš jste již vyprázdnili, můžete obnovit msvcr100.dll pomocí bezplatného programu pro obnovu souborů.

  Obnovení odstraněné kopie msvcr100.dll pomocí programu pro obnovení souboru je chytrý nápad, pouze pokud jste si jisti, že jste soubor odstranili sami a že předtím, než jste to udělali, správně fungoval.

 3. Spusťte antivirovou/malwarovou kontrolu celého vašeho systému. Některé chyby msvcr100.dll mohou souviset s virem nebo jinou malwarovou infekcí v počítači, která poškodila soubor DLL. Je dokonce možné, že chyba msvcr100.dll, kterou vidíte, souvisí s nepřátelským programem, který se maskuje jako soubor.
 4. Pomocí nástroje Obnovení systému můžete vrátit poslední změny systému. Pokud máte podezření, že chyba msvcr100.dll byla způsobena změnou provedenou v důležitém souboru nebo konfiguraci, může problém vyřešit nástroj Obnovení systému.
 5. Přeinstalujte program, který produkuje chybu msvcr100.dll. Pokud dojde k chybě msvcr100.dll při použití konkrétního programu, může pomoci přeinstalování tohoto programu.
 6. Zkopírujte soubor msvcr100.dll ze složky System32 a vložte jej do složky SysWOW64 . To funguje, pokud již máte soubor DLL ve 32bitové složce (System32), ale máte potíže s přístupem k 64bitovým programům. Úplné cesty k těmto složkám jsou C: Windows System32 a C: Windows SysWOW64 . Stačí kliknout pravým tlačítkem a zkopírovat soubor DLL z první složky a poté ji vložit do druhé.
 7. Nainstalujte si všechny dostupné aktualizace systému Windows. Mnoho aktualizací Service Pack a dalších oprav nahrazuje nebo aktualizuje některé ze stovek distribuovaných souborů DLL společnosti Microsoft ve vašem počítači. Soubor msvcr100.dll lze zahrnout do jedné z těchto aktualizací.
 8. Vyzkoušejte paměť a poté otestujte pevný disk. Většinu řešení potíží s hardwarem jsem nechal na poslední krok, ale paměť a pevný disk vašeho počítače se snadno testují a jsou nejpravděpodobnějšími součástmi, které by mohly způsobit chyby msvcr100.dll, protože selžou. Pokud některý z testů hardware selže, co nejdříve vyměňte paměť nebo vyměňte pevný disk.
 9. Opravte instalaci systému Windows. Pokud výše uvedené pokyny pro řešení potíží se soubory msvcr100.dll výše nejsou úspěšné, mělo by provedení opravy nebo instalace při spuštění obnovit všechny soubory DLL systému Windows do jejich pracovních verzí.
 10. Použijte bezplatný čistič registru k opravě problémů souvisejících s msvcr100.dll v registru. Bezplatný program pro vyčištění registru vám může pomoci odstraněním neplatných položek registru msvcr100.dll, které mohou způsobovat chybu DLL.

  Zřídka doporučujeme používat čističe registru. Tuto možnost jsme zahrnuli jako pokus o „poslední možnost“ před dalším destruktivním krokem.

 11. Proveďte čistou instalaci systému Windows. Čistá instalace systému Windows vymaže vše z pevného disku a nainstaluje novou kopii systému Windows. Pokud žádný z výše uvedených kroků chybu msvcr100.dll neopraví, měl by to být váš poslední postup.

  Během čisté instalace budou vymazány všechny informace na vašem pevném disku. Ujistěte se, že jste provedli nejlepší možný pokus o opravu chyby msvcr100.dll pomocí kroku odstraňování problémů před tímto.

 12. Odstraňte problém s hardwarem, pokud nějaké chyby s msvcr100.dll přetrvávají. Po čisté instalaci Windows může váš problém DLL souviset pouze s hardwarem.