Jak opravit chyby Mfc71.dll chybí nebo nebyly nalezeny

Chyby Mfc71.dll nebyly nalezeny, jsou obvykle způsobeny odstraněním nebo přesunutím souboru mfc71 DLL, něčím, co jste mohli udělat při nehodě nebo něčím, co mohl nechtěně způsobit jiný program, pravděpodobně špatnou instalací nebo odinstalováním.

Soubor mfc71.dll souvisí s programem Microsoft Visual Studio .NET 2003, ale je používán mnoha běžnými programy k provádění různých funkcí.

Někdy, i když mnohem méně často, jsou chyby mfc71.dll způsobeny viry nebo škodlivým softwarem nainstalovaným v počítači.

V závislosti na tom, jaký program způsobuje tento problém, se chyba mfc71.dll mohla zobrazit téměř v jakémkoli operačním systému společnosti Microsoft, včetně Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP a dalších.


Chybové zprávy Mfc71.dll

Existuje několik různých způsobů, jak se mohou chyby mfc71.dll zobrazit ve vašem počítači. Zde jsou některé z běžnějších:

 • Mfc71.dll nebyl nalezen
 • Start této aplikace se nezdařil, protože MFC71.DLL nebyl nalezen. Tento problém může vyřešit přeinstalování aplikace.
 • Nelze najít komponentu mfc71.dll
 • BCMWLTRY.EXE - spuštění této aplikace se nezdařilo, protože nebyl nalezen soubor MFC71.DLL.

Tyto kroky k opravě chyby mfc71.dll by se měly vztahovat na všechny chyby, které znamenají, že chybí soubor mfc71.dll.

Chybová zpráva mfc71.dll se může vztahovat na jakoukoli aplikaci, která využívá soubor DLL, kterých je mnoho.

Některé běžné softwarové programy a videohry, o nichž je známo, že generují chyby mfc71.dll, zahrnují Corum, AVG Anti-Virus, Adobe Photoshop, StuffIt, Quicken, O2Jam, Norton Anti-Virus a bezpečnostní software, Far Cry, Hitman: Blood Money, a mnoho, mnoho dalších.

Jak opravit chyby Mfc71.dll

Nestahujte soubor DLL mfc71.dll jednotlivě z žádného webu pro stahování DLL. Existuje mnoho důvodů, proč stahování DLL z těchto webů nikdy není dobrý nápad. Pokud potřebujete kopii mfc71.dll, je vždy nejlepší ji získat z jejího legitimního původního zdroje. Pokud jste již stáhli soubor mfc71.dll z jednoho z těchto webů pro stahování DLL, odeberte jej odkudkoli, kam jste jej umístili, a pokračujte následujícími kroky.

 1. Restartovat váš počítač. Někdy jsou chyby mfc71.dll jednorázové problémy a problém vyřeší jednoduché restartování. Není to velmi pravděpodobné řešení, ale je to snadný první krok, který by mohl jednoduše zachránit den.

 2. Přeinstalujte program nebo hru. Pokud se při otevření konkrétní aplikace zobrazí chyba „mfc71.dll nebyl nalezen“, znovu ji nainstalujte. Instalace by měla obnovit soubor mfc71.dll do správného umístění.

  I když o to nebudete požádáni, nezapomeňte po odinstalaci a před opětovnou instalací restartovat počítač. Restartování počítače v tomto okamžiku pomůže zajistit, aby všechny načtené soubory byly vymazány z paměti a že odinstalace byla zcela dokončena.

 3. Stáhněte si nejnovější aktualizaci programu. Navštivte webové stránky softwarového programu a stáhněte si nejnovější aktualizaci Service Pack, opravu nebo jinou aktualizaci. Je možné, že chyba mfc71.dll mohla být opravena v aktualizaci vydané tvůrci programu.

  Další metodou aktualizace programu je použití nástroje pro aktualizaci softwaru.

 4. Nainstalujte si všechny doporučené aktualizace systému Windows. Je známo, že některé bezpečnostní a další aktualizace od společnosti Microsoft opravují problémy se souborem mfc71.dll nebo jej nahrazují.

 5. Vyhledejte ve svém počítači viry a malware. Některé chyby mfc71.dll jsou způsobeny škodlivým softwarem, který se dostal do vašeho systému.

 6. Používáte Microsoft Visual Studio .NET 2003? Většina z vás nebude, ale pokud ano, navštivte web společnosti Microsoft a stáhněte si nejnovější aktualizaci programu.

 7. Nainstalujte si nejnovější verzi aplikace Internet Explorer. Webový prohlížeč Internet Explorer je jedním snadným zdrojem souboru mfc71.dll. Určitě je jednodušší soubor oddělit a stáhnout soubor mfc71.dll ze stránky pro stahování DLL, ale instalace IE je mnohem bezpečnější volbou.

 8. Přeinstalujte ovladače pro vaši bezdrátovou síťovou kartu Broadcom. Toto řešení platí pouze v případě, že je chyba mfc71.dll doprovázena zprávou o souboru bcmwltry.exe. Tyto ovladače můžete aktualizovat na webových stránkách společnosti Broadcom.

  Mnoho výrobců počítačů používá ve svých počítačích síťový hardware Broadcom, takže nejlepším zdrojem pro ovladače, v tomto případě, by byl web výrobce vašeho počítače. Například mnoho počítačů Dell, Gateway a HP používá síťový hardware Broadcom.

  Pokud potřebujete pomoc, podívejte se, jak aktualizovat ovladače v systému Windows. Pokud nemůžete najít správný ovladač prostřednictvím webu Broadcom, zvažte použití bezplatného programu pro aktualizaci ovladačů.

 9. Jsi hotový!