Jak opravit chyby Advrcntr2.dll chybí (Nero)

Chyby Advrcntr2.dll, nejčastěji "" Tento program vyžaduje soubor advrcntr2.dll, který nebyl v tomto systému nalezen. " chyba, jsou způsobeny, když je soubor advrcntr2.dll z jakéhokoli důvodu odstraněn nebo přesunut ze správného umístění.

Soubor advrcntr2.dll může „chybět“, protože byl omylem odstraněn ze složky, protože jej antivirový nebo jiný bezpečnostní program omylem odstranil, protože se domníval, že jde o bezpečnostní hrozbu, nebo kvůli problému při poslední aktualizaci nebo přeinstalaci aplikace Nero.

Chyby Advrcntr2.dll

Chyby Advrcntr2.dll se mohou objevit několika různými způsoby v závislosti na tom, jak byly vygenerovány. Zde jsou nejčastější chyby advrcntr2.dll, které lidé vidí, přičemž první je nejběžnější:

 • Tento program vyžaduje soubor advrcntr2.dll, který nebyl v tomto systému nalezen.
 • Soubor advrcntr2.dll nebyl nalezen
 • ADVRCNTR2.DLL CHYBÍ

Většina chyb advrcntr2.dll "nenalezena" je způsobena problémy se softwarovým programem pro vypalování CD a DVD Nero. Soubor DLL advrcntr2.dll je soubor, který musí existovat ve správné složce, aby aplikace Nero mohla vypalovat disky CD nebo DVD.

Chybová zpráva advrcntr2.dll se s největší pravděpodobností vztahuje pouze na Nero verze 7, ale může být také spojena s jinými verzemi a lze ji vidět na kterémkoli z operačních systémů Microsoft, s nimiž je Nero kompatibilní.

Chyby Advrcntr2.dll se mohou také objevit v počítačích bez nainstalované aplikace Nero, pokud je počítač napaden určitými druhy virů nebo jiným malwarem.

Jak opravit chyby Advrcntr2.dll

V žádném případě nestahujte soubor DLL advrcntr2.dll z žádné stránky pro stahování DLL. Existuje několik důvodů, proč stahování DLL z těchto webů nikdy není dobrý nápad. Pokud již máte, odstraňte jej odkudkoli.

 1. Restartovat váš počítač. Chyba advrcntr2.dll může být náhoda a jednoduchý restart ji může úplně vyčistit.

 2. Zaznamenejte si sériové číslo konkrétní instalace Nero. Jedním ze snadných způsobů, jak toho dosáhnout, je program pro vyhledání kódu Product Key.

 3. Odinstalujte Nero z počítače.

  Program můžete odinstalovat pomocí odkazu Odinstalovat Nero ve skupině programů Nero (je-li k dispozici) nebo prostřednictvím appletu Programy a funkce nebo Přidat nebo odebrat programy v Ovládacích panelech. Další možností je použít bezplatný nástroj pro odinstalaci.

 4. Restartovat váš počítač.

 5. Stáhněte si zdarma Nero General CleanTool a poté jej extrahujte a spusťte. Tento nástroj zajistí, že Nero bude z vašeho počítače 100% odstraněn.

  Tento soubor je ve formátu ZIP. Rozbalte jej ze systému Windows nebo použijte speciální rozbalovač souborů, jako je 7-Zip.

  Je zaručeno, že Nero General CleanTool bude fungovat pouze prostřednictvím Nero 9. Novější verze Nero by se měly odinstalovat úplněji pomocí standardní metody odinstalace v kroku 3, ale pokud chcete, můžete CleanTool zkusit.

 6. Restartujte počítač znovu, abyste byli v bezpečí.

 7. Přeinstalujte Nero z původního instalačního disku nebo staženého souboru. Doufejme, že by tento krok měl obnovit soubor advrcntr2.dll.

 8. Nainstalujte si nejnovější aktualizaci svého programu Nero, pokud je k dispozici. Ve vaší původní verzi aplikace Nero mohly být určité problémy, které způsobily chybu advrcntr2.dll, kterou jste viděli.

 9. Restartujte počítač ... znovu.

 10. Spusťte antivirovou / malwarovou kontrolu celého systému, pokud kroky přeinstalování Nero váš problém nevyřeší. Některé problémy advrcntr2.dll ve skutečnosti souvisejí s nepřátelskými programy, které se maskují jako soubor advrcntr2.dll.

  Soubor advrcntr2.dll by měl být umístěn ve složce C: Program Files Common Files Ahead Lib. Pokud najdete soubor advrcntr2.dll ve složce C: Windows nebo C: Windows System32, je pravděpodobné, že to není legitimní soubor advrcntr2.dll Nero.