Jak opravit chybu Oleacc.dll, která nebyla nalezena nebo chybí

Chyby Oleacc.dll jsou způsobeny situacemi, které vedou k odstranění nebo poškození souboru oleacc DLL.

V některých případech mohou chyby oleacc.dll naznačovat problém s registrem, problém s virem nebo škodlivým softwarem nebo dokonce selhání hardwaru.

Existuje několik různých způsobů, jak se chyby oleacc.dll mohou ve vašem počítači zobrazit. Zde jsou některé z běžnějších způsobů, jak byste mohli vidět chyby oleacc.dll:

Oleacc.dll N

Start této aplikace se nezdařil, protože soubor oleacc.dll nebyl nalezen. To může vyřešit přeinstalování aplikace

Nelze najít [PATH] ol

Soubor oleacc.dll je

Nelze spustit [APLIKACI]. Chybí požadovaný komponent: oleacc.dll. Nainstalujte si prosím [APPLICATION

Chybové zprávy souboru Oleacc.dll se mohou objevit při používání nebo instalaci určitých programů, při spuštění nebo vypnutí systému Windows nebo dokonce během instalace systému Windows.

Kontext chyby oleacc.dll je důležitá informace, která vám pomůže při řešení problému.

Chybová zpráva oleacc.dll se může vztahovat na jakýkoli program nebo systém, který by mohl použít soubor v kterémkoli z operačních systémů společnosti Microsoft, včetně Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP a Windows 2000.


Jak opravit chyby Oleacc.dll

Nestahujte soubor oleacc.dll z webu „Stažení DLL“. Existuje mnoho důvodů, proč je stahování souboru DLL špatný nápad. Potřebujete-li kopii oleacc.dll, je nejlepší ji získat z původního, legitimního zdroje.

Spusťte systém Windows v nouzovém režimu a proveďte některý z následujících kroků, pokud nemůžete běžně přistupovat k systému Windows kvůli chybě oleacc.dll.

 1. Obnovte soubor oleacc.dll z koše. Nejjednodušší možnou příčinou "chybějícího" souboru oleacc.dll je to, že jste jej omylem smazali.

  Pokud máte podezření, že jste omylem smazali soubor oleacc.dll, ale koš jste již vyprázdnili, můžete oleacc.dll obnovit pomocí bezplatného programu pro obnovu souborů.

  Obnovení odstraněné kopie souboru oleacc.dll pomocí programu pro obnovení souboru je chytrý nápad, pouze pokud jste si jisti, že jste soubor odstranili sami a že předtím, než jste to udělali, správně fungoval.

 2. Spusťte antivirovou / malware kontrolu celého systému. Některé chyby oleacc.dll mohou souviset s napadením virem nebo jinou škodlivým softwarem v počítači, který poškodil soubor DLL. Je dokonce možné, že chyba oleacc.dll, kterou vidíte, souvisí s nepřátelským programem, který se maskuje jako soubor.

 3. Pomocí nástroje Obnovení systému můžete vrátit poslední změny systému. Pokud máte podezření, že chyba oleacc.dll byla způsobena změnou provedenou v důležitém souboru nebo konfiguraci, mohl by problém vyřešit nástroj Obnovení systému.

 4. Přeinstalujte program, který používá soubor oleacc.dll. Pokud dojde k chybě DLL oleacc.dll při použití konkrétního programu, měla by soubor nahradit přeinstalování programu.

  Snažte se tento krok dokončit. Pravděpodobným řešením této chyby DLL je přeinstalování programu, který poskytuje soubor oleacc.dll, pokud je to možné.

 5. Aktualizujte ovladače hardwarových zařízení, která mohou souviset s oleacc.dll. Pokud se vám například při přehrávání 3D videohry zobrazuje chyba „Soubor oleacc.dll chybí“, zkuste aktualizovat ovladače grafické karty.

  Soubor oleacc.dll může nebo nemusí souviset s grafickými kartami - byl to jen příklad. Klíčem je zde věnovat velkou pozornost kontextu chyby a podle toho odstraňovat problémy.

 6. Vrátit zpět ovladač na dříve nainstalovanou verzi, pokud chyby oleacc.dll začaly po aktualizaci ovladače konkrétního hardwarového zařízení.

 7. Spuštěním příkazu sfc / scannow System File Checker nahraďte chybějící nebo poškozenou kopii souboru oleacc.dll. Pokud je tento soubor DLL poskytnut společnosti Microsoft, měl by jej obnovit nástroj Kontrola systémových souborů.

 8. Nainstalujte si všechny dostupné aktualizace systému Windows. Mnoho aktualizací Service Pack a dalších oprav nahrazuje nebo aktualizuje některé ze stovek distribuovaných souborů DLL společnosti Microsoft ve vašem počítači. Soubor oleacc.dll lze zahrnout do jedné z těchto aktualizací.

 9. Vyzkoušejte paměť a poté otestujte pevný disk. Většinu řešení potíží s hardwarem jsme nechali na poslední krok, ale paměť a pevný disk vašeho počítače se snadno testují a jsou nejpravděpodobnějšími součástmi, které by mohly způsobit chyby oleacc.dll, protože selžou.

  Pokud některý z testů hardware selže, co nejdříve vyměňte paměť nebo vyměňte pevný disk.

 10. Opravte instalaci systému Windows. Pokud výše uvedené pokyny pro řešení potíží se soubory oleacc.dll výše nejsou úspěšné, mělo by provedení opravy nebo instalace při spuštění obnovit všechny soubory DLL systému Windows do jejich pracovních verzí.

 11. Použijte bezplatný čistič registru k opravě problémů souvisejících s oleacc.dll v registru. Bezplatný program na vyčištění registru vám může pomoci odebráním neplatných položek registru oleacc.dll, které mohou způsobovat chybu DLL.

  Zřídka doporučujeme používat čističe registru. Tuto možnost jsme zahrnuli jako pokus o „poslední možnost“ před dalším destruktivním krokem.

 12. Proveďte čistou instalaci systému Windows. Čistá instalace systému Windows vymaže vše z pevného disku a nainstaluje novou kopii systému Windows. Pokud žádný z výše uvedených kroků neopraví chybu oleacc.dll, měl by to být váš další postup.

  Během čisté instalace budou vymazány všechny informace na vašem pevném disku. Ujistěte se, že jste provedli nejlepší možný pokus o opravu chyby oleacc.dll pomocí kroku odstraňování problémů před tímto.

 13. Odstraňte problém s hardwarem, pokud chyby oleacc.dll přetrvávají. Po čisté instalaci Windows může váš problém DLL souviset pouze s hardwarem.