Soubor SFM (co to je a jak jej otevřít)

Soubor s příponou SFM může být soubor S Memo používaný k ukládání poznámek na zařízení Samsung Galaxy s aplikací S Memo, ale toto není jediný formát, ve kterém může být soubor SFM.

SFM je také zkratka pro Standard Format Markers, což jsou znaky vložené do stránky textu, které označují verš, kapitolu nebo jinou část větší skupiny psaní. Tyto soubory ve formátu prostého textu mohou používat příponu souboru .SFM.

Nástroj Valve's Source Filmmaker (SFM) používá také soubory .SFM jako uložené relace při natáčení filmů. Některé soubory SFM mohou být místo toho soubory DART Pro 98 Soundtree Structure nebo soubory účetních formulářů.


Jak otevřít soubor SFM

Zařízení Samsung Galaxy, která používají soubory SFM, je budou podle potřeby ukládat a otevírat. Opravdu není potřeba a pravděpodobně ani prostředek je otevírat ze samotného zařízení.

6 nejlepších telefonů Samsung roku 2020

Pokud však připojíte zařízení k počítači, můžete soubor zkopírovat ze složky Application Smemo cache nebo Application Smemo switcher a poté jej otevřít pomocí bezplatného textového editoru.

Některá zařízení používají S Notes místo S Memo, takže je možné, že se soubory SFM používané na těchto zařízeních neotevřou pomocí výchozí aplikace poznámek. Nicméně je nepravděpodobné, že se soubory SFM vytvářejí na zařízeních Samsung, která nepoužívají S Memo.

Soubory SFM, které jsou značkami standardního formátu, by také mělo být možné otevřít pomocí textového editoru. Překladový program Adapt It používá soubory SFM k filtrování informací a procházení textu. Paratext je další program, který používá soubory SFM.

Source Filmmaker (který vyžaduje instalaci Steam) otevírá soubory SFM, které se používají s tímto nástrojem. DART Pro by měl být schopen otevřít soubory SFM, které se používají jako soubory Soundtree Structure. Pro účetní formuláře lze použít další soubory SFM a lze je otevřít pomocí účetního softwaru Sage.

Vzhledem k mnoha různým způsobům použití souborů, které končí příponou .SFM, máte-li v počítači více souborů pro otevírání souborů SFM, je velká šance, že se soubor otevře s programem, který s ním nechcete používat. Pokud chcete, aby jiný soubor použil soubor SFM, když na něj dvakrát kliknete ve Windows, přečtěte si příručku Jak změnit výchozí program pro konkrétní příponu souboru.

Jak převést soubor SFM

Pokud můžete otevřít textový soubor S Memo v textovém editoru, můžete soubor SFM určitě převést do jiného textového formátu, jako je HTML nebo TXT.

Značky standardního formátu, které mají příponu souboru SFM, bude možné uložit do jiného formátu prostřednictvím stejného programu, který může soubor otevřít.

Totéž platí pro DART Pro a účetní formuláře, které používají příponu souboru .SFM. Jakýkoli program, který podporuje export nebo převod souboru do jiného formátu, má pravděpodobně možnost tak učinit někde v souboru Soubor menu, nebo možná prostřednictvím a Konvertovat or Vývoz volba.

Soubory zdrojových filmařů mohou být obtížné pochopit. Protože se tyto soubory používají s filmovými soubory, může se zdát možné převést soubor SFM na MP4, MP3, MOV, AVI nebo jiný audio / video formát, ale to není možné, protože soubor SFM je pouze uložená relace, která odpovídá k projektu, který používáte s Source Filmmaker.

Pravděpodobně není důvod převádět soubor SFM do jiného formátu, ale pokud chcete vytvořit filmový soubor pomocí nástroje Source Filmmaker, otevřete soubor SFM a načtěte relaci a poté použijte Soubor > Vývoz > Film položka menu.

SFM také znamená povrchové stopy za minutu. Pokud hledáte převod SFM na RPM (otáčky za minutu), můžete tak učinit pomocí grafu rychlostí / posuvu Destiny Tool.


Stále nemůžete soubor otevřít?

Pokud žádný z výše uvedených programů neotevře váš soubor, je velká šance, že nemáte skutečně soubor SFM, ale místo toho nesprávně přečtete příponu souboru.

Například je možné, že váš soubor je opravdu jen soubor s podobně znějící nebo podobně hláskovanou příponou, jako je soubor SMF (StarMath Formula), SFZ, SFV, SFW (Seattle FilmWorks Image), CFM nebo SFPACK.

Pokud opravdu nemáte soubor SFM, prozkoumejte jeho skutečnou příponu a zjistěte, které programy lze použít k jeho otevření nebo převodu.