OnePlus 7T Pro, špičkový fotoaparát a nový design


Očekává se, že OnepLus 7T Pro bude mít inovativní design: na zadní straně je kruh se třemi fotoaparáty. Na palubě Snapdragon 855 Plus a 8 GB RAM

Smartphone OnePlus 7T Pro, který se očekává letos na podzim, by mohl mít úctyhodné oddělení zadního fotoaparátu, uzavřené ve velkém kruhovém černém prvku. Vyplývá to z nejnovějšího úniku, který ukazuje nový design modelu OnePlus 7T Pro.

Poslední dva roky společnost OnePlus představovala dva smartphony ročně: jeden na jaře a druhý, verzi T, na podzim. S velkým očekáváním se proto čeká na další verzi OnePlus T, která by měla být představena během několika měsíců. V tomto případě zvěsti mimo jiné také naznačují, že OnePlus chce s tímto modelem představit některé důležité nové funkce. Dva úniky, které v posledních hodinách rozšířily obvykle spolehlivé zdroje, tuto hypotézu ještě posílily a potvrdily to, o čem se spekulovalo již koncem loňského roku.

OnePlus 7T Pro: zvěsti o fotoaparátu

V prosinci 2018 se rozšířila fotografie, na které generální ředitel OnePlus Pete Lau během setkání předvádí jeden z budoucích smartphonů společnosti. Stejný smartphone měl v ruce jeden z účastníků setkání a na jeho zadní straně byl zjevný velký kruhový prvek. Nyní přichází tweet od známého leakera Evana Blasse, který obsahuje náčrtky OnePlus 7T Pro, na nichž se znovu objevuje samotný zadní kruh. Nakonec se včera objevily také rendery, na kterých má OnePlus 7T Pro uvnitř kruhového prvku tři fotoaparáty vedle sebe ve vodorovné poloze a pod centrálním z nich velký LED blesk. Na přední straně je naopak malý výřez ve tvaru slzy, který obsahuje selfie kameru. Zdá se, že je potvrzeno, že OnePlus 7T Pro bude mít čtyři fotoaparáty: tři vzadu a jeden vpředu. OnePlus 7T Pro má jeden z největších a nejvýkonnějších snímačů na trhu, spolu se širokoúhlým objektivem a fotoaparátem se zoomem.


OnePlus 7T Pro: specifikace

Kromě působivého oddělení fotoaparátu existují i další specifikace (v současné době se samozřejmě spekuluje), které OnePlus 7T Pro řadí na špičku trhu se smartphony. Jedním z příkladů je procesor, který by měl být Snapdragon 855 Plus (v podstatě výkonnější 855). Očekává se, že paměť RAM bude mít 8 GB a úložiště 256 GB. V neposlední řadě očekáváme kvalitní displej AMOLED s integrovaným snímačem otisků prstů.