Co jsou to fitbitové hodinky?

Fitbit je nositelné výpočetní zařízení. Je to fitness pás, který se nosí na zápěstí člověka a je určen ke sledování fyzické aktivity. Zařízení Fitbit jsou navržena ke sledování důležitých ukazatelů zdraví a aktivity, včetně srdeční frekvence, kvality spánku a počtu kroků. Zařízení je srovnatelné s Apple Watch a ukončenou kapelou Microsoft Band.


Funkce a ceny Fitbit

Originální zařízení jsou připevněna k kapse na oblečení a snímají pohyb. Základní monitorování zdraví může sledovat podniknuté kroky a v kombinaci s uživatelskými daty může provádět základní výpočty pro věci jako spálené kalorie nebo trvání aktivity. Novější zařízení jsou fitness pásmo, které kromě měřiče aktivity funguje jako chytré hodinky. Tato zařízení sledují srdeční frekvenci, tempo, vzdálenost, hmotnost, index tělesné hmotnosti uživatele a další.

Obrázek: Fitbit Surge

Fitbits se bezdrátově synchronizuje s počítači a smartphony a zobrazuje podrobné grafy a grafy, ke kterým lze přistupovat odkudkoli, což uživatelům umožňuje získávat zprávy o pokroku, trénovat, zaznamenávat jídlo, přistupovat k spánkovým diagramům a sdílet statistiky a soutěžit s ostatními.

Fitbits používá vestavěné nebo připojené GPS pro mnoho funkcí pro sledování vzdálenosti a vzdálenosti. Může se také připojit k chytrému telefonu a upozornit uživatele na příchozí hovory a texty. Zařízení jsou kategorizována na základě úrovně kondice: Everyday, Active a Performance. Základní sledovače aktivity (Fitbit Zip) začínají na 69.99 $ a za fitness hodinky Fitbit Blaze jdou až na 299.95 $.