Co je aplikace Zedge a jak funguje?

Zedge je bezplatná aplikace, která nabízí velký výběr tapet ke stažení, vyzváněcích tónů, živých tapet a dalších funkcí k přizpůsobení smartphonu.


Zedge tapety pro Android

Zedge pro Android nabízí tapety, živé tapety, vyzváněcí tóny, hry, ikony, widgety a klávesnice pro přizpůsobení smartphonu Android v jedné praktické aplikaci z Google Play.

Po stažení aplikace Zedge a jejím otevření se zobrazí nabídka s výše uvedenými možnostmi.

 1. Spusťte aplikaci Zedge.

 2. vybrat Tapeta z nabídky. V horní části jsou dvě karty: Doporučené a Objevit. Doporučené obsahuje vybraná média, zatímco Discover Záložka umožňuje procházet podle kategorie nebo barvy.

 3. Využít Discover a vyberte kategorii, například Říká. Poté můžete procházet danou kategorií a zobrazit náhled nebo otevřít některou z možností.

 4. Pokud se chcete vrátit na předchozí obrazovku, klepněte na ikonu X v levém horním rohu.

 5. Chcete-li něco nastavit jako tapetu, klepněte na bílý kruh pomocí ikona stahování v dolním středu obrazovky.

 6. Využít Nastavit tapetu. Zedge ji automaticky stáhne a změní tapetu.

 7. Co když se vám obrázek líbí, ale ještě jej nechcete nastavit jako tapetu? Můžete klepnout na ikonu ikona srdce uložit jako oblíbené, nebo můžete klepnout na tříbodovou nabídku v pravém horním rohu a klepnout na Ke stažení.

 8. Zedge vytvoří složku ve vašem Galerie or Fotografije volal Tapeta a vložte do něj vybranou tapetu.

Zedge vyzvánění pro Android

Stahování vyzváněcího tónu Zedge do telefonu Android funguje podobným způsobem.

 1. Vybrat Vyzvánění ze seznamu nabídek. Opět můžete procházet představoval vyzvánění nebo klepněte na ikonu Discover kartu procházet podle kategorie.

 2. Využít Discover a vyberte kategorii, jako Země:. Zobrazí se seznam vyzváněcích tónů country hudby.

 3. Chcete-li zobrazit náhled z této obrazovky, klepněte na ikonu hrát ikona (trojúhelník uvnitř kruhu). Zedge vám načte a přehraje náhled. Pokud se vám vyzváněcí tón líbí, ale chcete pokračovat v prohlížení, můžete klepnout na ikonu ikona srdce přidat do oblíbených.

 4. Chcete-li stáhnout vyzváněcí tón, klepněte na název skladby a poté klepněte na bílý kruh s ikona stahování. Můžete jej také poslouchat z této obrazovky.

 5. Pak uvidíte tyto možnosti: Nastavit zvuk alarmu, Nastavit oznámení, Nastavit vyzváněcí tón kontaktu, a Nastavit vyzvánění. Klepněte na ten, který si vyberete, a zbytek udělá Zedge.

 6. Chcete-li si jej znovu stáhnout pro pozdější použití, klepněte na tříbodovou nabídku v pravém horním rohu a vyberte Ke stažení.


Zedge Tapety pro iPhone

Pro uživatele iPhone jsou zde tapety Zedge. Již neexistuje aplikace pro vyzvánění Zedge pro iOS. Zde je postup, jak stáhnout tapety ze Zedge do vašeho iPhone.

 1. Otevřete aplikaci Zedge. Na domovské obrazovce se zobrazí vybrané tapety a náhledy prémiových tapet. Ve spodní části obrazovky si všimnete a ikona domů, je ikona diamantu za pojistné (placené) a ikona hledání.

 2. Klepněte na ikona hledání procházet podle populárních vyhledávání, barev nebo kategorií. Klepněte na Domácí zvířata a zvířata v kategoriích najdete několik příkladů.

 3. Najděte ten, který se vám líbí, a klepnutím na fotografii otevřete úplný náhled.

 4. Klepněte na bílý kruh pomocí ikona stahování ve spodní dolní části obrazovky. Zedge automaticky stáhne obrázek do alba s názvem Zedge ve vašem Fotografije.

 5. Chcete-li změnit tapetu na stažený obrázek, ukončete aplikaci a přejděte na Nastavení > Tapeta > Vyberte novou tapetu.

 6. Posuňte seznam alb dolů a klepněte na Zedge. Klepněte na tapetu, kterou jste právě stáhli, a potom klepněte na Stále or Perspektiva > sada.

 7. sada zobrazí nabídku s dotazem, zda chcete Nastavte uzamčení obrazovky, Nastavit domovskou obrazovkunebo Nastavte obojí. Vyberte požadovanou možnost a stiskněte domovské tlačítko pro ukončení.