Domů : Přípony souborů : .wpt Soubor

.wpt Přípona souboru

Typ souboru1WordPerfect Template

Vývojář Corel
Kategorie Textové soubory
Formát Binary

Co je to WPT soubor?

Šablona vytvořená aplikací WordPerfect, textový editor, který je součástí sady WordPerfect Office; ukládá předformátovaný dokument, který lze použít k vytvoření dokumentů WordPerfect ( .WPD ); umožňuje uživatelům vytvářet více dokumentů s podobným vzhledem a dojmem.

Více informací

Šablony WordPerfect se běžně používají pro hlavičkové papíry firem, obchodní poznámky, právní formuláře, poštovní obálky a další profesionální obchodní dokumenty.

Programy, které otevírají WPT soubory
Windows
Corel WordPerfect

Typ souboru2Kingsoft Writer Template

Vývojář Kingsoft
Kategorie Textové soubory
Formát Binary

.WPT číslo volby 2

Soubor WPT je šablona dokumentu vytvořená aplikací Kingsoft Writer, textovým procesorem, který je součástí sady Kingsoft WPS Office. Ukládá formátování a styly rozložení stránky pro dokument a může být použit pro vytváření více dokumentů aplikace Kingsoft Writer (soubory .WPS ) se stejným rozvržením a textem.

Více informací

Soubor WPT otevřený v aplikaci Kingsoft WPS Writer 2016

Spisovatel je dodáván s několika šablonami WPT a umožňuje stahovat mnohem více přímo prostřednictvím aplikace. Mohou být použity pro životopisy, hlavičkové papíry, týdenní plánovače, informační bulletiny, popisy prací, certifikáty a další dokumenty, které jsou často replikovány. Šablony WPT lze také převést na jiné soubory tabulkového procesoru, například soubory .DOT , .DOTX , .DOC a .DOCX .

Sada WPS Office je podobná sadě sady Microsoft Office, ale je k dispozici zdarma. Služba WPS Office nabízí tři programy:

Zapisovatel nabízí funkce pro úpravy textu a formátování dokumentů a je dodáván s několika nástroji, včetně kontroly pravopisu, počtu slov, tezauru a doplňků. Kromě souborů WPS a WPT podporuje Writer také soubory DOCX, DOC, DOTX, RTF a .PDF .

Programy, které otevírají WPT soubory
Windows
Kingsoft WPS Office
Kingsoft Writer
Android
Kingsoft WPS Office for Android

Typ souboru3Works Template

Vývojář Microsoft
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát Binary

.WPT číslo volby 3

Šablona vytvořená aplikací Microsoft Works, sada pro produktivitu pro domácí uživatele; obsahuje předdefinovaný text, grafiku, rozvržení a další informace o formátování dokumentů; slouží k vytvoření více nových souborů .WPS .

Více informací

Microsoft Works obsahuje mnoho předdefinovaných šablon, které si uživatelé mohou v programu vybrat. Uživatelé mohou také vytvářet vlastní šablony a ukládat je do souborů WPT.

Programy, které otevírají WPT soubory
Windows
Microsoft Works
Microsoft Word

Typ souboru4Cube 2 Waypoint File

Vývojář Wouter van Oortmerssen
Kategorie Game Files
Formát Binary

.WPT číslo volby 4

Herní datový soubor, který se používá ve hrách vyvinutých s motorem CPS 2 first-person shooter (FPS); ukládá místa nebo body na trase do herní mapy; používá se pro označování bezpečných míst a cest, do kterých se mohou pohybovat umělci umělé inteligence nebo "boti".

Více informací

Trasové body mohou být propojeny v sérii s jinými trasovými body tak, aby roboty následovaly předem definované cesty v rámci mapy. Chcete-li vytvořit soubor WPT, uživatelé mohou vstoupit do režimu Cube 2: Sauerbraten a projít si herní mapu a označit místa, jak se pohybují. vydané v roce 2004.

Programy, které otevírají WPT soubory
Windows
Cube 2 Sauerbraten
Linux
Cube 2 Sauerbraten
Macintosh
Cube 2 Sauerbraten

O WPT soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .wpt a jak ji otevřít.

Typ souboru Cube 2 Waypoint File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře