Domů : Přípony souborů : Format .sim

.sim soubor

Typ souboru 1:Steam Game Backup Information File

Vývojář Valve
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to soubor SIM?

Zálohovací soubor informací používaný službou zálohování Steam, který umožňuje uživatelům zálohovat a obnovovat hry pomocí disků DVD nebo jiných externích médií; obsahuje nastavení a další informace pro zálohování spolu s odpovídajícím souborem .SIS .

Více informací

Soubory SIM se používají k obnovení zálohy ze souborů .SID herních dat.

Programy, které otevírají SIM soubory
Windows
Valve Steam
Linux
Valve Steam
Macintosh
Valve Steam

Typ souboru 2:SAP Tutor File

Vývojář SAP
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.SIM druhá možnost

Výukový program vytvořený programem SAP Tutor, program sloužící k záznamu, editaci a přehrávání interaktivních samoučících se jednotek; obsahuje lekci, která může zahrnovat snímky obrazovky, textové instrukce a hodnotící otázky; slouží k školení zaměstnanců, jak obsluhovat softwarové programy.

Více informací

Soubory SIM lze přehrávat pomocí přehrávače SAP Tutor Player, který je součástí balíčku SAP Tutor nebo je k dispozici jako samostatný program.

POZNÁMKA: Velikost souborů SIM se může lišit v závislosti na o tom, kolik obrázků obrazovky je součástí výuky.

Programy, které otevírají SIM soubory
Windows
SAP Tutor

Typ souboru 3:The Sims 3 Sim File

Vývojář Electronic Arts
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.SIM třetí možnost

Soubor SIM obsahuje "Sim", což je virtuální osoba vytvořená pro The Sims 3, otevřenou simulaci života. Ukládá informace o předem vytvořené nebo vlastní Sim osobě, která zahrnuje jeho osobnost a vzhled. Soubory SIM se obvykle používají pro sdílení s ostatními uživateli a pro zálohování osob Sims.

Více informací

Soubor .SIM je jedním ze tří hlavních typů souborů spolu s .PACKAGE a .SIMS3PACK , které jsou používány v The Sims 3, aby obsahovaly vlastní obsah. Soubory SIM jsou obvykle komprimovány v souboru .ZIP nebo .RAR a před instalací je třeba je dekomprimovat. Existuje mnoho programů k dispozici pro extrahování archivů, jako je Apple Archive Utility, Corel WinZip a PeaZip. Po vyjmutí souboru SIM ze souboru ZIP nebo RAR pomocí dekompresního programu umístěte soubor do následujícího adresáře:

POZNÁMKA: Pokud neexistuje žádná složka "SavedSims", můžete ji vytvořit.

Programy, které otevírají SIM soubory

Typ souboru 4:Aurora Image

Vývojář N/A
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.SIM čtvrtá možnost

Grafika vytvořená nebo uložená ve formátu obrazu Aurora.

Programy, které otevírají SIM soubory
Windows
XnViewMP
Linux
XnViewMP
Macintosh
XnViewMP

Typ souboru 5:LogikSim Simulation File

Vývojář N/A
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.SIM pátá možnost

Soubor SIM obsahuje simulaci obvodu vytvořenou programem LogikSim, otevřeným zdrojovým programem používaným k testování a návrhu logických obvodů. Ukládá design obvodu, který zahrnuje body připojení vodičů a různé komponenty.

Více informací

Soubor SIM otevřený v aplikaci LogikSim 0.6.4

Soubory SIM jsou vytvořeny a otevřeny pomocí LogikSim. Soubory se používají pro ukládání všech typů obvodů, jako jsou jednoduché brány nebo komplexní výpočetní systémy. Neexistuje žádný jiný program, který podporuje typ souboru LogikSim SIM.  LogikSim je však k dispozici ke stažení zdarma.

POZNÁMKA: LogikSim je obvykle používán studenty středních škol a vysokých škol, aby se dozvěděli o obvodech a o tom, jak pracují.

Programy, které otevírají SIM soubory
Windows
LogikSim

O SIM souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sim a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru LogikSim Simulation File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Když jsem zadal příponu souboru ".sim", napůl jsem čekal, že se bude používat pro The Sims nebo něco podobného. Vypadá to, že jsem se napůl nemýlil! Děkuji za váš příspěvek o příponě .sim. Jsem si jistý, že je to jeden z nejcennějších typů souborů pro hráče a videohry. Nikdy by mě nenapadlo, že Steam má zálohovací službu pro ukládání těchto dat, ale přišlo mi to úžasné. Zkusím si ji stáhnout, abych se o ní dozvěděl více, a uvidím, zda tyto soubory najdu. Pak se vrátím k The Sims; je ÚŽASNÉ, že každý z těchto souborů obsahuje jednoho "Simíka". Zdá se to šílené a hraničí to s děsivostí, ale bylo opravdu skvělé se to dozvědět. Děkuji za všechny informace.