Domů : Přípony souborů : Format .sims3pack

.sims3pack soubor

Typ souboru :The Sims 3 Package File

Vývojář Electronic Arts
Kategorie Game Files
Formát Binary

Co je to soubor SIMS3PACK?

Soubor herních balíčků vytvořený pro The Sims 3, otevřená simulační hra, ve které hráči manipulují se simulovaným prostředím s virtuálními lidmi nazývanými "Sims"; obsahuje vizuální data, která reprezentují jakoukoliv část virtuálního prostředí, jako jsou lidé "Sim", oblečení a budovy.

Více informací

Soubory SIMS3PACK mohou být vytvořeny kýmkoli pomocí editoru balíčků Sims 3 od třetí strany. Při otevření se obsah z SIMS3PACK importuje přímo do hry. Nově importovaný obsah je k dispozici při příštím spuštění programu Sims 3.

Programy, které otevírají SIMS3PACK soubory
Windows
Electronic Arts The Sims 3
Sims 3 Package Explorer
Macintosh
Electronic Arts The Sims 3

O SIMS3PACK souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sims3pack a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru The Sims 3 Package File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Co se děje? Díky za článek o příponě souboru .sims3pack. I když název tak trochu prozrazuje nějaké informace o něm, musel jsem se ujistit, jakou mají funkci. Bylo velmi důležité zjistit, co obsahují, protože jsem uvažoval o jejich smazání, protože jsem jich měl málo. Jsem rád, že jsem žádný nevymazal, obsah v nich je pro mě velmi důležitý. Je to jediný typ souboru, který používá celá hra Sims 3? Zní to nepravděpodobně, protože vypadá působivě, že mohou obsahovat vizuální údaje o lidech, oblečení a prostředí. Můj předpoklad by byl, že tyto 3 soubory mají různé přípony. Přesto se člověk každý den dozví něco nového lol. Skvělý článek. Díky, chlape!