Domů : Přípony souborů : Format .clg

.clg soubor

Typ souboru 1:Windows Catalog File

Vývojář Microsoft
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Binary

Co je to soubor CLG?

___ names_name69 ___ Soubory pluginů ______ categories_text69 ___

Soubory pluginů poskytují existujícím programům další funkce a funkce. Běžně se používají v aplikacích pro úpravu obrázků, videa a zvuku, stejně jako pro webové prohlížeče. Pluginy jsou také označovány jako doplňky a rozšíření.

______ names_name58 ___ Herní soubory ______ categories_text58 ___

Kategorie herních souborů obsahuje uložené soubory videoher a soubory odkazované videohrami. Zahrnuje také hrací ROM, což jsou softwarové kopie her vyvinutých pro jiné systémy, například Super Nintendo a Nintendo 64. Tyto soubory lze přehrávat pomocí emulátoru softwaru.

______ names_name75 ___ Spustitelné soubory ______ categories_text75 ___

Spustitelné soubory obsahují kód, který je spuštěn při otevření souboru. Programy Windows, aplikace Mac OS X, skripty a makra jsou všechny považovány za spustitelné soubory. Vzhledem k tomu, že tyto typy souborů spouští při otevření kód, neznámé spustitelné soubory, například soubory přijaté jako přílohy e-mailů, by neměly být otevřeny.

______ names_name78 ___ Vektorové soubory obrázků ______ categories_text78 ___

Vektorová grafika se skládá spíše z cest než z jednotlivých pixelů. Tyto cesty lze použít k reprezentaci čar a tvarů v obraze. Většina formátů vektorových obrázků může také zahrnovat barvy, přechody a efekty obrazu. Protože vektorová grafika ukládá obrazová data jako cesty, lze je zvětšovat bez ztráty kvality, což z nich činí dobrou volbu pro loga a další typy výkresů.

______ categories_name59 ___ Nastavení Soubory ______ categories_text59 ___

Nastavení souborů ukládá nastavení operačního systému a aplikací. Tyto soubory nejsou určeny k otevření uživatelem, ale jsou změněny odpovídající aplikací, když jsou změněny předvolby programu. Soubory nastavení mohou být také nazývány soubory preferencí nebo konfigurační soubory.

______ categories_name62 ___ Datové soubory ______ categories_text62 ___

Datové soubory jsou nejběžnějším typem počítačových souborů. Mohou být instalovány s aplikacemi nebo vytvořeny uživateli. Většina datových souborů je uložena v binárním formátu, i když některá data ukládají jako prostý text. Příklady datových souborů zahrnují knihovny, projektové soubory a uložené dokumenty.

______ extension_description21673 ___

Soubor projektu vytvořený Collage Maker, program, který se používá k vytváření koláží z digitálních fotografií a další grafiky; obsahuje nastavení projektu a umístění obrazových souborů, například textur nebo razítek; lze exportovat do souborů .WIM nebo %li_nk% .

______ extension_text21673 ___ ______ extension_common21673 ___ ___ErrorException: cURL error 35: Encountered end of file (see https://curl.haxx.se/libcurl/c/libcurl-errors.html) in /home/soubory/app/vendor/stichoza/google-translate-php/src/Stichoza/GoogleTranslate/TranslateClient.php:324 Stack trace: #0 /home/soubory/app/vendor/stichoza/google-translate-php/src/Stichoza/GoogleTranslate/TranslateClient.php(361): Stichoza\GoogleTranslate\TranslateClient->getResponse(' ___ extension_...') #1 /home/soubory/app/vendor/stichoza/google-translate-php/src/Stichoza/GoogleTranslate/TranslateClient.php(185): Stichoza\GoogleTranslate\TranslateClient->instanceTranslate(' ___ extension_...') #2 /home/soubory/app/common/models/Parsing.php(231): Stichoza\GoogleTranslate\TranslateClient->__call('translate', Array) #3 /home/soubory/app/console/controllers/ParseController.php(28): common\models\Parsing::fileInfo('fileinfo.com', 'https://fileinf...', true, true) #4 [internal function]: console\controllers\ParseController->actionIndex('https://fileinf...', 'true', 'true') #5 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/base/InlineAction.php(57): call_user_func_array(Array, Array) #6 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/base/Controller.php(157): yii\base\InlineAction->runWithParams(Array) #7 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/console/Controller.php(148): yii\base\Controller->runAction('', Array) #8 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/base/Module.php(528): yii\console\Controller->runAction('', Array) #9 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/console/Application.php(180): yii\base\Module->runAction('parse', Array) #10 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/console/Application.php(147): yii\console\Application->runAction('parse', Array) #11 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/base/Application.php(386): yii\console\Application->handleRequest(Object(yii\console\Request)) #12 /home/soubory/app/yii(27): yii\base\Application->run() #13 {main} ______ extension_text21672 ___

Soubory CLG se běžně nacházejí na instalačních discích Windows. Například soubory HOMEBASIC.clg, HOMEPREMIUM.clg, PROFESSIONAL, STARTER.clg a ULTIMATE.clg jsou umístěny v adresáři source na instalačních discích Windows 7.

POZNÁMKA: Zatímco soubory WIM mohou být několik gigabajtů, CLG soubory mohou mít velikost menší než jeden megabajt.

______ extension_common21672 ___ _______zobrazení_produktu produktu15742 ___ ______ product_text15742 ___ _______zobrazení_produktu_18842 ___ ______ product_text18842 ___ _______zobrazení_produktu produktu15842 ___ ______ product_text15842 ___ _______zobrazení_produktu18542 ___ ______ product_text18542 ___ _______zobrazení_produktu16742 ___ ______ product_text16742 ___ _______zobrazení_produktu16542 ___ ______ product_text16542 ___ _______zobrazení_produktu16942 ___ ______ product_text16942 ___ _______zobrazení_produktu16842 ___ ______ product_text16842 ___ _______zobrazení_produktu17942 ___ ______ product_text17942 ___ _______zobrazení_produktu produktu17842 ___ ______ product_text17842 ___ _______zobrazení_produktu17742 ___ ______ product_text17742 ___ _______závazky_produktu18742 ___ ______ product_text18742 ___ _______zobrazení_produktu_151542 ___
  • Prohlížeč HTML výsledků transformace XSLT
  • Nekonečné operace zpětných a opakovaných úprav
  • Přírůstkové vyhledávání ve stromovém a textovém zobrazení
  • Konfigurovatelné barvy a písma
______ product_text15542 ___

Poznámkový blok Microsoft XML je open source aplikace, která umožňuje uživatelům procházet a upravovat dokumenty XML. Je k dispozici pouze ke stažení pro systém Windows.

Program Poznámkový blok XML obsahuje jednoduché rozhraní spolu s řadou užitečných funkcí. Program poskytuje stromové zobrazení, které rozděluje dokument XML na třídy, značky a hodnoty klíčů. Dodává se také s prohlížečem HTML pro zobrazení výsledků transformace XSLT. Mezi další funkce patří podpora přetahování, konfigurovatelná písma a barvy, validace schémat XML a nekonečné operace úprav zpět a opakování.

Program Poznámkový blok XML používají programátoři pro začátečníky a experty XML. Poskytuje pokročilé funkce s jednoduchým rozhraním, které nezvládne začátečníky. Tam jsou XML editory, které poskytují více funkcí, jako jsou Liquid XML Studio, Stylus Studio a EditiX XML Editor, ale Microsoft XML Poznámkový blok je stále velmi schopný program pro procházení a editaci XML dokumentů.

Aktualizováno: 31. srpna 2015

_______zobrazení_produktu produktu17542 ___
  • Otevře soubory Cal3D
  • Poskytuje jednoduché rozhraní
  • Zobrazení 3D znaků z různých pohledů
______ product_text17542 ___

Cal3DViewer je open source aplikace sloužící k načítání a vizualizaci souborů Cal3D. Cal3D je 3D knihovna pro animaci postav napsaná v C ++, která byla původně vyvinuta jako 3D klient pro Worldforge, ale nakonec se stala samostatným programem.

Program umožňuje otevírat soubory Cal3D, které zahrnují CFG, CMF, XRF , XMF, CRF, CAF, XSF, CSF a XAF. Aplikace obsahuje jednoduché rozhraní s panelem základních ovládacích prvků. 3D znaky můžete zobrazit v režimu solid, s texturovanými čarami, bílými čarami, bílými body s kostmi, bílými body a různými úhly. Aplikace také umožňuje zobrazit více informací o modelu a přehrát animaci.

Cal3DViewer je lehká aplikace, která poskytuje přímý zážitek pro prohlížení souborů Cal3D. Nepřichází s množstvím schopností, ale dělá to, co slibuje, což je zobrazení souborů Cal3D.

Aktualizováno: 18. dubna 2016

___
Více informací

Soubory CLG se běžně nacházejí na instalačních discích Windows. Například soubory HOMEBASIC.clg, HOMEPREMIUM.clg, PROFESSIONAL, STARTER.clg a ULTIMATE.clg jsou umístěny v adresáři source na instalačních discích Windows 7.

POZNÁMKA: Zatímco soubory WIM mohou být několik gigabajtů, CLG soubory mohou mít velikost menší než jeden megabajt.

Programy, které otevírají CLG soubory
Windows
Microsoft Windows
Microsoft Windows System Image Manager

Typ souboru 2:Collage Maker Project File

Vývojář Galleria Software
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.CLG druhá možnost

Soubor projektu vytvořený Collage Maker, program, který se používá k vytváření koláží z digitálních fotografií a další grafiky; obsahuje nastavení projektu a umístění obrazových souborů, například textur nebo razítek; lze exportovat do souborů .JPG nebo .PNG .

Programy, které otevírají CLG soubory
Windows
Galleria Collage Maker

O CLG souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .clg a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Collage Maker Project File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.