Domů : Přípony souborů : Format .sid

.sid soubor

Typ souboru 1:Steam Game Data Backup File

Vývojář Valve
Kategorie Game Files
Formát Binary

Co je to soubor SID?

Záložní soubor vytvořený Steamem, aplikací, která se používá ke stažení a správě videoher Valve na stolních počítačích; obsahuje komprimovaná herní data vytvořená funkcí Steam backup (program steambackup.exe); slouží k zálohování her na disky DVD nebo jiná externí média.

Více informací

Soubory SID jsou vytvořeny pomocí souboru .SIS a souboru .SIM , které poskytují metadata potřebná k obnovení dat zálohy. Soubory SID používají konvenci pojmenování {game} _disk {X} _ {Y} .sid, kde "hra" je název zálohovací hry, "X" je číslo disku a "Y" je číslo záložního souboru na disk.

POZNÁMKA: Zálohování v páře nezahrnuje uložené hry, vlastní mapy pro více hráčů ani konfigurační soubory. Tyto soubory je nutné zálohovat a obnovit ručně.

Programy, které otevírají SID soubory
Windows
Valve Steam
Linux
Valve Steam
Macintosh
Valve Steam

Typ souboru 2:MrSID Image

Vývojář Extensis
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.SID druhá možnost

Snímek vytvořený pomocí komprese Multi-resolution Seamless Image Database (MrSID), který byl vyvinut společností Extensis pro kompresi velkých obrazů; běžně se používá pro rozdělení a ukládání velkých obrazů geografických informačních systémů (GIS).

Více informací

POZNÁMKA: Extensis byl dříve známý jako LizardTech.

Programy, které otevírají SID soubory
Windows
ESRI ArcGIS for Desktop
ACD Systems Canvas
Extensis GeoExpress
Extensis GeoViewer
ERDAS IMAGINE
Linux
Extensis Express Server
Extensis SquishPic

Typ souboru 3:SID Audio File

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

.SID třetí možnost

Zvukový soubor původně používaný počítačovými systémy Commodore, ale nyní častěji používaný pro přehrávání zvuků na emulátorech Commodore a softwarových přehrávačích SID; často užitý na hudbu na pozadí videohry a může používat mono nebo stereo audio formáty; vytvořený pro procesor MOS Technology 6502, který může být emulován novějším softwarem pro stolní počítače pro přehrávání zvuku.

Více informací

Soubory SID mohou používat formát PSID nebo novější formát RSID (Real SID). Zatímco formát PSID je kompatibilnější s obecným emulačním softwarem Commodore, formát RSID vyžaduje úplnější emulaci hardwaru C64.

Programy, které otevírají SID soubory

Typ souboru 4:ScanIt Document

Vývojář AmsterCHEM
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát XML

.SID čtvrtá možnost

Dokument vytvořený a používaný programem ScanIt, což je aplikace sloužící k extrahování dat z grafů; obsahuje graf a jeho metadata; zahrnuje definice os, okna dokumentu a další možnosti specifické pro dokument.

Více informací

Soubor SID umožňuje uložit průběh a pokračovat v něm později. Soubor lze uložit do různých formátů obrázků, například .JPEG , .PNG , .TIF a .BMP .

Programy, které otevírají SID soubory

O SID souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sid a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru ScanIt Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj, příteli. Nedávno se mi zhroutila aplikace Steam. V poslední době jsem se s tím setkal často. Kvůli tomu jsem o tom googlil a našel jsem pár věcí, které jsou velmi zajímavé. Přečetl jsem si tvůj příspěvek o příponě souboru .sid. Zjištění, že jedna přípona má čtyři možnosti použití, je šílené. Když uživatel instaluje hru, děje se spousta věcí, je to opravdu ohromující. Když čtu, že soubory SID obsahují komprimovaná herní data, zajímá mě, jestli zabírají hodně místa? Proč by někdo zálohoval své hry na DVD? Hádám, že se to už nedělá, protože se nyní věci zálohují v cloudu. Poznámka o tom, že tyto soubory vlastně neobsahují mapy ani konfigurační soubory, mi hodně pomáhá. Děkuji!