Domů : Přípony souborů : .rml Soubor

.rml Přípona souboru

Typ souboru1Elixir Report Template File

Vývojář Elixir Technology
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

Co je to RML soubor?

Soubor používaný programem Elixir Repertoire, což je nástroj pro vytváření zpráv, který podporuje mnoho typů backendových databází; ukládá šablonu pro sestavu a určuje rozvržení a zástupné symboly pro naplnění obsahu dokumentu; lze použít pro vykreslování sestav ve formátech .PDF , .RTF a .XLS .

Více informací

Soubory RML jsou umístěny na serveru Elixir Repertoire a jsou analyzovány strojem sestavy, když jsou požadavky provedeny.  Elixir Repertoár je často označován jako "Elixirova zpráva".

POZNÁMKA: Elixirova technologie Elixir Repertoár je přerušena.

Programy, které otevírají RML soubory
Windows
Elixir Technology Elixir Repertoire

Typ souboru2Redline Markup Language File

Vývojář Autodesk
Kategorie Soubory CAD
Formát XML

.RML číslo volby 2

Soubor vytvořený programem Volo View, program používaný k označení výkresů CAD; uloženy ve formátu XML a obsahují anotace a další připomínky, které jsou při překrytí na výkresu zobrazeny červeným textem; umožňuje recenzentům návrhů vkládat poznámky do výkresů CAD.

Více informací

Volo zobrazení bylo přerušeno v roce 2009 a společnost Autodesk ji již nepodporuje. Namísto toho mohou recenzenti označovat výkresy CAD pomocí produktu, jako je například aplikace Autodesk Design Reviewer, která ukládá poznámky značek redline do souborů .DWF a .DWFX .

POZNÁMKA: Typ souboru RML byl podporován aplikací AutoCAD až prostřednictvím AutoCAD 2005, který zahrnoval nástroj příkazového řádku RML dovozce nazvaný RMLIN. Tento nástroj importuje označení do uzamknuté vrstvy kreslení nazvané "_Markup_."

Programy, které otevírají RML soubory
Windows
Autodesk AutoCAD
Autodesk Volo View
Macintosh
Autodesk AutoCAD

Typ souboru3FTG Configuration File

Vývojář LG Electronics
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

.RML číslo volby 3

Soubor nastavení vytvořený konfigurační aplikací Free-To-Guest (FTG), program používaný pro nastavení zařízení LG Electronics, jako jsou televizní přijímače (STB); uloží nastavení FTG Channel Map a Installer Menu; lze použít pro obnovení konfigurace zařízení.

Více informací

Zařízení Free-To-Guest Management Appliance (FMA) se často používají v hotelech k zobrazení podporovaných televizních kanálů na televizorech pro hosty.

Programy, které otevírají RML soubory
Windows
LG Electronics FTG Configuration Application

O RML soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .rml a jak ji otevřít.

Typ souboru FTG Configuration File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře